Příspěvky uživatele - panidana.

Prosim poznate nekdo co je na fotce?, 11.5.2010
řekla bych že to je vistárie a skutečně vypadá, že se popíná. Vistárie se ale dá pěstovat i jako strom na kmínku.
Přísavník a loubinec, 26.4.2010
přesně tak
Zinnia, 26.4.2010
dobrý den, já vysévám cínie, afrikány a podobné choulostivější letničky do volné půdy na přelomu dubna a května - těch 14 dní do zmrzlých jim akorát stačí k tomu, aby vzešly a nezmrzly. Zdravím
Povíjnice - Haevy blue?, 24.4.2010
dobrý den, docela mně překvapuje ten truhlík s muškátem a povíjníkem, já ho seju do volné půdy a dorůstá výšky min. 3 metry.  Podle mně ty muškáty musí udusit. No, možná omezený prostor v truhlíku pro kořeny... A není to s tím muškátem jiný... celý příspěvek >
Růže II, 24.4.2010
omlouvám se nepodepsala jsem se... zdravím,  Dana
Čím nechat porůst plot?, 23.4.2010
než ten břečtan začne kvést, tak tam místo dětí budou vnoučata
Ľalia alebo ľaliovka?, 23.4.2010
p.s. v jejich letošním katalogu určitě není, i když tam jsou podobné
Ľalia alebo ľaliovka?, 23.4.2010 Obsahuje fotku
zajímavá diskuze! tohle není kvíz, je to velmi hezká denivka od lukonglads, ale zapomněla jsem si zapsat jméno a zapomněla...
Zásilková zahradnictví, 23.4.2010
dobrý den, také se připojím s letošní zkušeností - zahradnictví Krulichovi jen potvrdilo svoji dobrou pověst, objednané rostlinky jsem si vyzvedávala osobně, výborná kvalita sazenic a navíc skvělá komunikace mejlem. Lukonglads mně letos velice... celý příspěvek >
Růže, 23.4.2010
zdravím všechny po zimě! tak já hlásím: Don Juan vykopán, zmrzl, N.Dawn vykopána - byla natolik poškozená rzí a namrzlá a navíc nebyla nikdy nic moc, Leonardo da Vinci red - vykopán -zmrzl. The fairy - obvykle velmi mrazuvzdorná  - ořezána až k... celý příspěvek >
Million bells, 22.4.2010
Gabčo, taky musím udělat velikou poklonu - je to nádherné! Million bels mně nikdy moc nešly, takové chcípáčky. Loni jsem koupila samozavlažovací truhlíky, substrát pro surfinie, při sázení jsem dala kuličky dlouhopůsobícího hnojiva a investice se... celý příspěvek >
Co modrého k muškátům?, 22.4.2010
ten truhlík s bakopou je nádherná barevná kombinace
Co modrého k muškátům?, 22.4.2010
bakopu bílou jsem s muškátama taky měla a rostla velice dobře - myslím že bakopa je dost odolná a podmínky pro muškáty snášela dobře. Všelichu mám moc ráda, ale tu bych dala jen k zonálkám  - převyslé muškáty by ji utlačily. Verbena, řekla bych... celý příspěvek >
Skvrny na listech rybízu, 20.4.2010
ony ty mšice sají už i pupeny, tak list vyroste poškozený
Nařízkované vzpřímené muškáty, 20.4.2010
čím víc světla, tím se budou mín vytahovat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika