zásilková zahradnictví



host - 103.119 (?)
29.5.2008 20:55
Pěkný den. Výše jsem četla dobré reference na Sieberz, já ale musím říct: Nikdy více. Předražené rostliny přišly pozdě, takže se nyní jen těžko uchycují a kdo ví, začnou-li například jahody vůbec nakvétat. Bacopa - naprosto žalostná - žluté suché listy, jedna ze 3 se neuchytila vůbec, Hořcový stromek za bezmála 400 Kč - při 40cm mu založili nevzhlednou korunu. V Bauhausu koupíte krásný vzrostlý stromek za 198 Kč. Česnek knofi - taky dorazil až po době květení a celý zažloutlý. Navíc komunikace se společností také strašná - po několikerém upozornění na změnu doručovací adresy stejně bez ohlášení dovezli květiny po 3 měsících na původní adresu. Never more. Eva P.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 2.6.2008 20:50

Tak doplňuji slíbenou informaci. Dnes přišla od Starkla odpověd na reklamaci. Rostliny, co nám zašly už nemají, ale vystaví nám dobropis, že si jako můžeme v té ceně objednat něco jiného. Peníze nevrátí. Nevíte někdo, jestli tohle můžou? Já od nich už nic nechci a přímo do prodejny se nedostanu, je to daleko. Takže jsem o ty peníze asi přišla. Není to moc, ale ani já, ani mí známí už si od nich nikdy nic neobjednáme.  Ještě reakce na jeden předchozí příspěvek: "poslali pěkný katalog" - ten má kde kdo, hlavně, jestli měli i pěkné rostliny, to je důležité.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 9.7.2008 10:11

Nikoliv, nesplnili obchodní smluvní podmínky, navíc (naštěstí pro Vás) písemně uznali reklamaci, doporučuji písemně, doporučeným dopisem pohrozit, že vzhledem k nedodržení podmínek dodání a neschopnosti dodání náhradního zboží v zákonem danné lhůtě trváte na vrácení peněz na konto... nejpozději do..(dal bych lhůtu 30 dní), dále bych upozornil, že v případě jejich nečinnosti upozníte na jejich chování ČOI a budete  problém řešit právní cestou.

Důkladně si ale prostudujte jejich obchodní podmínky, pokud jste někde podepsala, že souhlasíte s tím, že v případě reklamace Vám bude vystaven dobropis atd., atd. , máte smůlu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 115.31 (?), 28.5.2008 10:33

Ještě musím dodat, že mi včera přišla zásilka ze Zahradnictví Petro z Mělníka a jsem nadšená. Dodrželi lhůtu, poslali vše co jsem objednala, keře i trvalky byly velmi pečlivě zabaleny a byly v perfektním stavu. K tomu poslali krásný katalog s velmi širokou nabídkou rostlin za solidní ceny. Je to má první zkušenost s tímto zahradnictvím a rozhodně si je zařazuji do skupiny Šíp, Basík a Pelcovi. D.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 195.250 (?), 28.5.2008 14:16

Z vlastních bohatých zasilatelských zkušeností mohu jednoznačně doporučit p. Basíka(ty trvalky jsou někdy opravdu vyběhlé, ale po vybalení a nedání na přímé slunce se opravdu vzpamatují), Zahr. Krulichovi - zde bez výhrad, Sieberz - keře, trvalky o.k., balkonovky - málo kvalitní. Letos jsem i poprvé objednával ze SR - hosta.sk - pěkně zabalené puky host i denivek, i přes vyšší poštovné doporučuji, otázkou bude, jaké ceny udrží po přechodu ne EUR ;-).Pokud objednáváte cibule(hlízy), tak co do sortimentu je Lukon Glads i Lukon Bulbs dobrý, pokud Vám zrovna nezamění sorty. Zkušenosti s L. Glads trvalkami - strašné - vyběhlé, polámané, záměna. Nedoporučuji Starkla - většinou jde o překupované zboží(drahé), přestože v posledních letech rozšiřuje své vlastní pěstitelské plochy, zajímavé ceny na výstavách, ale nutno pečlivě vybírat, odlistěné ovocné stromky, révu nekupovat. Zahr. Petro Mělník - poštou neobjednávat(špatná kvalita, záměny), při osobní návštěvě pěkné vzrostlé muškáty i fuchsie, roztříděné - snadno poznáte jinou sortu. Zatím poslední nejhorší zkušeností je Studiogarden ze Sušice, pan Moureček - pěkný výběr netradičních rostlin - trvalky, koření, balkonovky - sice dovoz z Holandska, ale zatím jsem jinde na podobnou nabídku nenarazil. Rostliny jsou drahé, ale pěkně zabalené a vzrostlé. Problém byl, že při přesazování jsem zjistil přítomnost larev lalokonosce, a toho snad nechce žádný zahrádkář. Napadené rostliny jsem reklamoval, byla přislíbena náhrada. K mému údivu přišla ta samá zásilka(bohužel jsem ji nevyzvedával osobně) - čili znovu zaplacená, opět s napadenými rostlinami. Po tomto zjištění jsme již osobně kontaktoval p. Mourečka, který mi nabídl vrácení peněz nebo náhradu roslinami, což jsem uvítal, bohužel mi do dneška i přes upozornění žádné rostliny nedošly!

           Student ZF, Lednice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 158.26 (?), 29.5.2008 10:56

S Mourečkem se handrkuji už přes měsíc o peníze za rostliny, které jsem zaplatila ale v zásilce mi nebyly dodány, také mi nabídl finanční vyrovnání nebo výběr dalších rostlin v hodnotě 84,-zdarma což se mi při jejich poštovném 160,-naprosto nevyplatí.Na moje upozornění, že mi už delší dobu dluží peníze za nedodané rostliny mi napsal, že zatím neměl čas a taky, že to není zas tak velká suma, aby mi to způsobilo finanční újmu! Zahradnictví Moureček rozhodně nedoporučuji! jsou nespolehlivý, starají se pouze o zisk a ne o spokojenost zákazníka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 153.130 (?), 18.5.2009 13:04

Připojuji se k příspěvku výše. Pan Moureček má krásnou nabídku. Té jsem ani já neodolala.
 Jak to dopadlo:

1. Učinila jsem objednávku v půlce dubna

2. p. Moureček odeslal na konci dubna. Nedal vědět, že odesílá balíček.

3. Já jsem to vyzvedla v půlce května a to jen náhodou, když jsem si šla pro doporučený dopis. (Pošta mi nedala do schránky oznámení)

4. Zabaleno v krabici od banánů. Rostlinky nijak nechráněné vůči posouvání apod.

Všichni si asi dovedou představit, jak to po 14ti dnech na poště a ve tmě vypadalo. Jsem velmi překvapena a dám si opravdu už na něj pozor. Nyní jsem ve stavu, kdy se snažím něco z toho zachránit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.163 (?), 29.5.2008 20:43

Jen pro info, zasilka z Tiche obsahovala 4 z 12 objednanych rostlin, nicmene celkova cena dobirky byla vyssi nez za onech 12 rostlin. Oznaceni zadne, baleni priserne, kdyz jsem volala tak byl pan velmi sprosty a neustale se odlazoval na obchodni podminky. Naprosta nehoraznost. Lituji, ze jsem tuto diskuzi necetla pred objednanim. Ze Starklu se mi nikdy nic neujalo, zato se zahradnictvim KRUH mam skvele zkusenosti. Benesov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 103.119 (?), 29.5.2008 20:55
Pěkný den. Výše jsem četla dobré reference na Sieberz, já ale musím říct: Nikdy více. Předražené rostliny přišly pozdě, takže se nyní jen těžko uchycují a kdo ví, začnou-li například jahody vůbec nakvétat. Bacopa - naprosto žalostná - žluté suché listy, jedna ze 3 se neuchytila vůbec, Hořcový stromek za bezmála 400 Kč - při 40cm mu založili nevzhlednou korunu. V Bauhausu koupíte krásný vzrostlý stromek za 198 Kč. Česnek knofi - taky dorazil až po době květení a celý zažloutlý. Navíc komunikace se společností také strašná - po několikerém upozornění na změnu doručovací adresy stejně bez ohlášení dovezli květiny po 3 měsících na původní adresu. Never more. Eva P.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 209.156 (?), 30.5.2008 21:49

Máte pravdu, stejná zkušenost. Jahody hrozné, ale kytky (surfinie) se snad ještě chytnou, po třech týdnech se konečně začínají oživovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 65.211 (?), 2.6.2008 13:37

Zahradnictví Sieberz? V loňském roce na podzim jsem si u nich objednávala, zásilka byla rychle vyřízena - hroznové víno paráda, cibule pryskyřníku asijského-několik velkých a zbytek do 20ks malinké potvůrky, takže z 20ks vzešlo 6 rostlin.A letos, přesto,že jsem objednávala dosti brzo do dnešního dne nedorazila žádná zásilka.Tak nevím již asi nedorazí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika