Příspěvky uživatele - preclik

Neznámá třešeň, 7.7.2016 Obsahuje fotku
Mám na zahradě skvělou třešeň, ale bohužel nevím, co je to za odrůdu. Mrzí mě to, jelikož s největší pravděpodobností padne při stavebních pracech. Je chutná už od světlé barvy a je stále lepší, když tmavne. Není asi raná, dozrává do konzumní... celý příspěvek >
Kdo zná tuhle kytičku?, 29.1.2010
Díky, taky si myslím, že je to nějaký zvonek - campanula.  Zkoušela jsem hledat, který by to byl, ale bez úspěchu. olina
Kdo zná tuhle kytičku?, 29.1.2010 Obsahuje fotku
Zkusím jí dát ve větším formátu. olina
Kdo zná tuhle kytičku?, 29.1.2010
Už tam obrázek je, byl jste na mě moc rychlý. Ale díky za zájem, olina
Kdo zná tuhle kytičku?, 29.1.2010 Obsahuje fotku
Známá dostala kytičku a nikdo nevíme, co to je a jak se pěstuje. Prosím, poradíte jí někdo?
Černání okrajů listů a skvrny, 14.8.2009
Děkuji za výbornou a obsáhlou informaci. Je to výborná podzimní hruštička, jako máslo. Sice se nedá uskladňovat, ale chť má neopakovatelnou a nerada bych o ni přišla. Ještě jednou díky.
Co je za odrůdu?, 13.8.2009
Děkuji za poslední příspěvek. Je to ono. Ano dužina je naččervenalá, hlavně pod jadřincem a opravdu nejsou nijak dobrá. Rodina konstatovala, že jsou nakyslá, až jako by v nich byla cítit tříslovina. Dost mě to zklamalo. Na pohled jsou moc pěkná,... celý příspěvek >
Co je za odrůdu?, 9.8.2009
Děkuji všem za odpovědi. Bude to asi tedy ta julia. Ono to bylo třeba už koncem července zralé, ale já jsem čekala, až nějaká jablíčka spadnou, abych si byla jistá. A navíc, bydlím prakticky pod horami a je to tady všechno o něco později. Tím jsem... celý příspěvek >
Co je za odrůdu?, 8.8.2009
Díky za vaše typy, ale myslím, že to není ani jedno z nich. Potkala jsem toho človíčka, co mi jabloňku dal, tak jsem se zeptala. On tvrdí, že se jmenuje nějak jako Julie nebo nějak podobně. Tak jsem zase v koncích. Ještě se ozvu, až ho ochutnám. A... celý příspěvek >
Co je za odrůdu?, 7.8.2009
Děkuji všem. Pokud má ještě někdo jiný názor, sem s ním. Ještě jednou díky, Olina
Co je za odrůdu?, 7.8.2009 Obsahuje fotku
Dostala jsem od známého mladou jabloň, nevím, co to je. Už teď na začátku srpna začala jablka opadávat a tak jsem ji očesala. Prosím poraďte mi, co je to za odrůdu a jak s jablky zacházet. Skladovat asi ne, že? zatím jsou ale jablíčka kyselá. Je to... celý příspěvek >
Černání okrajů listů a skvrny, 2.8.2009 Obsahuje fotku
Mám také nemocnou hrušku. Je to vlnovník nebo bejlomorka, co myslíte? Mám to stříkat ještě teď nebo až na jaře? Poraďte prosím.
Nemoc ořešáku, 24.6.2009
Děkuji ze radu, ale budu asi mít menší, či spíše větší problém. Je to už dost velký strom, takže nevím, jak se mi podaří ho postříkat, leda by to udělali hasiči ze žebříku a stříkačkou. Zkusím pomoci alespoň dolním listům. Bylo by možné na podzim po... celý příspěvek >
Růže do předzahrádky, 23.6.2009
Mám několik připomínek ke kritice na příspěvek od paní Lili. Paní Lili je opravdový odborník a například mě poradila již několikrát a velice fundovaně. Když chci někomu něco vytýkat, měl/a bych se podepsat, jinak ta výtka vyzní jaksi... celý příspěvek >
Nemoc ořešáku, 21.6.2009 Obsahuje fotku
Připojuji se k dotazu. Můj ořešák je také nemocný. Loni měl sem tam nějaké červenavé drobné bouličky a letos vypadá, že to ani nepřežije. Prosím poraďte, co s tím? Ty bouličky jsou i na plodech.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika