zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
                     
host - 23.15 (?) 
6.3.2009 11:28

Plne s vami souhlasim, mam naprosto stejne spatne zkusenosti s touto ne uplne levnou spolecnosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 139.83 (?), 30.4.2010 19:14

Zahradnictví Kruh nedoporučuji. Nechala jsem se nachytat na citronovou trávu. Objednala jsem si ji 5 měsíců předem po zkušenostech z min. roku a teď mi došlo všechno možné kromě citronové trávy. Bez omluvy - jen oznámení. Zahradnictví využívá nabídku zajímavých rostlin pouze k nalákání zakazníků na klasický sortiment.

Čtenářka z Moravy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 65.211 (?), 4.6.2008 8:20

Tak to buďte ráda, Já si od zahradnictví Petro objednala také i moje známá a obě jsme měly šok, rostliny vysypané a samozřejmě i polámané.Vyfakturováno nám bylo i to co nedodali a reklamace - vráceno 18,-Kč složenkou.Rozdíl v dodaných a vyfakturovaných rostlinách 298,-Kč.Ani se nenamáhali s odpovědí, jestli nedodané rostliny zašlou.Já ani moje známá nikdy více.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.235 (?), 4.6.2008 8:32

Musím potvrdit kvalitu zahradnictví Krulich. Včera jsem tam byl osobně, kupoval jsem citronovou trávu a Stevii(sladidlo sugar-baby). Jedna Stevie u nich znamená tři krásné rostlinky v květináči za 96.-Kč. Doporučuji navštivit. Na pražské poměry se tam skvěle parkuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.187 (?), 6.7.2009 21:21

Bohužel vysypané a polámané květiny má na svědomí pošta i když je na balíku napsáno živé rostliny tak to není nic platné a jestliže vám balík párkrát otočí tak po otevření balíku přijde zákonitě šok!!! I když jsou sazanice v plastovém obalu tak je to neochrání naopak je to ještě horší takže nejde vše svalovat na jakékoliv zahradnictví. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 4.20 (?), 1.8.2010 18:29

U Pelcových v Sobotce jsem si před dvěma roky objednala 17 druhů sadových růží, přišly na podzim, přežily obě zimy a letos v létě jsou to dvoumetrové rozložité keře, kvetou nepřetržitě od června a vytvořily živý plot z růží. Vřele doporučuji! Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 235.189 (?), 4.6.2008 8:44

Já od Starkla koupila loni na podzim růže, přišli v pořádku a pěkné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.211 (?), 6.6.2008 10:38

Zahradnictví Sieberz - mrzí mě jejich dodací lhůty, objednala jsem si již letos v lednu ihned po obdržení katalogu a dodávku jsem obdržela až nyní v červnu a to ještě po telefonické urgenci.Navíc mi bylo řečeno, že polovinu objednaných rostlin již nemají.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 58.32 (?), 18.6.2008 10:08

Tak jsem se rozhodla taky napsat, objednávám už léta, takže zkušeností je kvantum a možná přispěji i nějakou tou novou adresou:

Starkl (moje začátky) - strašné!!!

Bakker-předražené - strašné!!!

Lukon Bulbs - spokojenost, objednala jsem od nich už hodně, záměnu jsem nikdy neměla.

Lukon Glads - nespokojenost - přes polovinu objednaného se neujalo, nebo zašlo

zahradnictví P.Franc - hezká nabídka, ale k realizaci zásilky nikdy nedošlo. Ovšem nutno podotknout, že pán se mi ozval sám později, zřejmě mi již rostlinky sehnal, ale to já si je už sehnala také a jinde.

moje oblíbené zasilatelství jsou: (bohužel je to jenom vyhraněná skupina trvalek, na stromky chodím radši do zahradnictví...)

www.kgardens.org      - kosatce, denivky, tulipány

www.denivky.com

www.ruze.unas.cz

ještě jsem nevyzkoušela www.drozdin.cz a to by mě docela zajímalo, jestli někdo má zkušenost s tímto zahradnictvím.

A také by byla zajímavá tato diskuze v sekci ovocné stromky. To bych měla také pár zkušeností...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 229.90 (?), 18.6.2008 11:01

Droždín je super, akorát se nesmíte nechat odradit prvním dojmem, když tam dojedete. Jinak pan Pražák zná, co se týče sortimentu, tak má takové věci, které nikde jinde neseženete. Byli jsme u něho již několikrát, koupili jsme toho hodně a všechno se ujalo. Se zasíláním na dobírku od něho nemám zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  16,  17,  18,  19,  20  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika