zásilková zahradnictví



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
         
host - 178.175 (?) 
20.5.2008 20:41

Doporučuji všem do zahradničtví Konvičková - se osobně podívat. Na letácích zajímavě vyfocené - v reálu starý barák v kopci s 800m zahrady a zde se pinoží pseudozahradnictví - rodiny, která tomu ani nerozumí. Nebyli schopni rozeznat jedli od smrku, neurčili ani jednu roslinu správně a když bylo před zavírací hodinou a mysleli si, že se nikdo nedívá kopou do rostlin, při balení zásilek se smějou a bez zájmu strkají do balíčku zákazníkům rosliny druhů jak se jim zamane - s tím, že to doprovázejí poznámkami - když mi se v tom nevyznáme co je co - zákazníci jsou stejně tupí a sami tomu nerozumí. Tady vidíte jací to jsou odborníci.  Vzhled jejich pseudozahradnictví je ostuda této branže - ani se nedivím, že raději využívají poštu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 20.5.2008 21:40

To mi tedy mrzí, že bydlím tak daleko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 123.104 (?), 21.5.2008 8:54

Já kupuji všechno od krulichů jsou úžasní, mají silné zdravé rostliny, jsem tam hrozně moc spokojená lidka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 248.134 (?), 21.5.2008 11:49

Krulichovi jednoznačně +++++, špatné zkušenosti Starkl a Lukon Glads, tam jen jednou a naposledy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 48.30 (?), 25.5.2008 17:40

Lukon Bulbs... dobry a Starkl pouze os.odběr!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 115.31 (?), 27.5.2008 12:55

Mé zkušenosti po letošních objednávkách:

p. Šíp, Pelcovi, p. Basík-VYBORNÍ,

Lukon Glads a Lukon Bulbs - HRUZA, už nikdy více!!! Měla jsem dát na rady a zkušenosti přispivatelů tohoto fóra a u nich neobjednávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 48.30 (?), 27.5.2008 19:04

já u lukonu glads mam tez spatne zkusenosti, ale lukon bulbs... sem spokojen... rostliny odpovidaly a navic i pekne rostou, hl.lilie-ty prisly velmi kvalitni...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Miky - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (92) - 186.3 (?), 27.5.2008 22:12

No já nevím. Sice jsem tu uváděla, že jsem od Lukon Glads dostala pěkné cibule lilií - svatá pravda - ale lezou mi z nich takové nítě :-(. Zatímco od Basíka jsou lilie evidentně silnější a budou mít i více květů - od Lukonů většinou tak jeden... Takže od Lukonu už ani lilie - raději Basík nebo nic. Docela mě to sejří, těšila jsem se na slibované záplavy květů :-(:-(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 121.120 (?), 27.5.2008 22:36

Já mám s firmou Lukon Glads vynikající zkušenost. Ano občas se něco neujme ale nic není 100%. Záleží asi na tom co zrovna kupujete. Každoročně panu Koníčkovi platím za rostliny tak 3000 a nikdy jsem neměl velké problémy

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
preclik - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (129) - 175.134 (?), 27.5.2008 23:45

Jak tak pročítám přízpěvky, vidím, že každý má jiné zkušenosti se zásilkovými zahradnictvími. U některých převažují ty lepší, někdy jsou zkušenosti špíše špatné. Asi je pořád nejlepší, když si člověk může vybrat osobně, pokud to jen trochu jde. Když je nucen si objednat, pak se takovéto zkušenosti ostatních velice hodí. Já jsem se letos také nechala zlákat a objednala, ale asi poprvé a naposled. Zatím probíhá reklamace, až jak dopadne, napíšu o tom něco bližšího.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika