zásilková zahradnictví



jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 234.184 (?)
23.4.2009 19:31

Tak to blahopřeji.Já z neznalosti objednal u Konvičkovích rostlinky.Z naúčtovaných 10ti přišlo jen 7.To se mi ještě nestalo.Nehledě na to, že žádná rostlinka snad nikdy neviděla vodu.Dokonce přišla i Keria Japonika která u mne roste jako plevel.Byla označena číslem jako Weigela.Asi nás mají konvičkovi za hlupáky.Ovšem perlička byla cena balného a poštovného.Takže za malé rostlinky balné329kč.To je síla.Nebo zlodějna?Varuji všechny! Nekupovat od Konvičků.

Faktura
Faktura
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
                     
host - 124.250 (?), 6.4.2009 18:33

Jsou ze Skalice n. Svitavou vedle Boskovic

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 8.4.2009 23:41

Četla jsem minule příspěvek o zahr.Hortus spes. a začala mít obavy, protože jsem od nich letos také objednávala. Včera mi poslali avizo o odeslání, dnes zásilka přišla, tak jsem ji hned rozbalila. Přišlo všechno, rostlinky pečlivě zabalené a proložené novinami. Jsou pěkně prokořeněné, svěží, udané velikosti - prostě v naprostém pořádku. Takže já osobně jsem s nimi spokojená.

Další balíček mi dnes přišel ještě z N.O.S.Nepomuk, rostlinky svěží a v pořádku, pouze u jedné došlo k záměně odrůdy. Reklamovat nebudu, zasadím ji jinam.

Ještě čekám 2 balíčky od jiných firem, tak už se těším.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.18 (?), 10.4.2009 0:06

Tak mi přišel další balíček, tentokrát od fi Petro / Mělník. Sice mi zapomněli poslat avízo, ale jinak vše v pořádku, rostlinky pěkné, svěží, silné.           L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Berta - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 148.153 (?), 17.4.2009 19:27

Já vás také chci poinformovat o zásil.zahradnictví, hlavně milovníky fuchsií.Objednávala jsem poprvé v zahradnictví Fuchsialand od p.Pavla Salače z Klašterce nad Ohří.Včera přišlo avízo, že fuch.odesílají.Dnes opravdu přišly a narozdíl od zahr.Petro se kterým já osobně dobrou zkušenost nemám, v perfektním stavu.Silné, krásné sazenice, označené,výborně zabalené.Tak nějak si představuji službu zákazníkovi! Prostě chválím a doporučuji ostatním!B.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.66 (?), 19.4.2009 8:57

Zásilkový obchod Starkl.

Já mám zase velice špatné zkušenosti se Starklem.Katolog nafocený no to je nádhera.Ale zkuzte si objednat.Objednala jsem si letos muškáty a petunie.Po potvrzení, že zásilka odešla jsem ji dostala po 7dnech.Po rozbalení jsem se zhrozila co taková firma si dovolí poslat.Sazenice byly polámané, žluté až hnědé listy.petunie suché až černé.Vyfotila jsem vše a reklamovala.Vinu jsem dávala poště že balík šel 7dnů.Ochotně reklamaci přijaly a vše poslaly znovu.Balík tentokrát doše za 3dny.Po rozbalení se žádné překvapení nekonalo.Rostlinky/jinak to nejde nazvat neboť jsou mrňavé/byly opět v hroném stavu, dokonce některé neměly ani listy ale jen pahýly.Napsala jsem obratem že děkuji ale už nikdy více.Obratem se telefonicky ozvaly a byly ochotní poslat zase celou zásilku.Toto již jsem zamítla neboť by to asi skončilo stéjně.Teď mám u nich k dobru kredit v hodnotě zásilky, ale už jej asi nevyberu.Jednání slušné ale zboží hrozné.Maršálková 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.159 (?), 19.4.2009 10:18

Krásny deň prajem, tent rok som už dostala zásielku od Sieberzu - už mám aj vysadené, všetko bolo v poriadku, perfektne zabalené, stromky takisto, presne podľa toho čo som objednala. Odoberám u nich už viac rokov a som spokojná. Zásielku dopredu avizujú. Teraz ešte čakám Starkla, od toho odoberám od začiatku ich predaja, som spkojná, len raz som reklamovala a behom troch dní mi vrátili peniaze. Takže tento rok uvidím, objednávala som trávy a trvalky. Skúšala som aj Bakkera, ktorý je podstatne drahší, ale tento rok u nás na Slovensku zrejme ponuku nemá, lebo mi neposlal katalóg. Ešte chcem pochávliť fa. Hosta - pre milovníkov host, vždy perfektné rastlinky (práve sa rozvili listy - mám ich na tienistom balkóne(o záhrade nehovoriac - nádhera).  Dana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jalav - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (69) - 234.184 (?), 23.4.2009 19:31

Tak to blahopřeji.Já z neznalosti objednal u Konvičkovích rostlinky.Z naúčtovaných 10ti přišlo jen 7.To se mi ještě nestalo.Nehledě na to, že žádná rostlinka snad nikdy neviděla vodu.Dokonce přišla i Keria Japonika která u mne roste jako plevel.Byla označena číslem jako Weigela.Asi nás mají konvičkovi za hlupáky.Ovšem perlička byla cena balného a poštovného.Takže za malé rostlinky balné329kč.To je síla.Nebo zlodějna?Varuji všechny! Nekupovat od Konvičků.

Faktura
Faktura
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.145 (?), 29.4.2009 21:23

Zdravím paní Maršálková,

mám úplně na chlup stejnou zkušenost. Jen v rostlinách se to maličko liší. Jak byly zohýbané v těch plastových krytech, jedna rostlina byla zlomená nadvakrát. 

Pracuju v oboru reklamy a obchodu a tohle je prostě zkoušení zákazníků, co vydrží a jak budou (nebudou) reagovat. Ještě, že jsme oba našli tento web.

Takové rostlinky, co posílají mají úplně minimální vzrůst => minimální hodnotu

O balíku jsem vůbec nebyl informován, přestože jsem platil asi 165,- korun za Obchodní balík. 

Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 187.114 (?), 4.5.2009 10:53

Začátkem roku jsem si objednala rostlinky, hlavně fuchsie od firmy PETRO Mělník. Po přečtení příspěvků jsem měla obavy a zvažovala, zda nemám objednávku zrušit. Objednávku jsem naštěstí nezrušila a koncem dubna obdržela zásilku. Rostlinky byly přesně dle objednání, vzorně označené a všechny rostou. Jsem spokojena a těším se, až vykvetou.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.187 (?), 4.5.2009 19:56

Také jsem měla obavy, zda zásilka od zahradnictví PETRO Mělník přijde v pořádku. Naštěstí mé obavy byly zbytečné. Rostliny byly v naprostém pořádku a vajgélie již dokonce bude brzy kvést. Možná, že se zahradnictví z předchozích kritických příspěvků poučilo .

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  21,  22,  23,  24,  25  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika