Příspěvky uživatele - 230.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zničený skleník, 28.4.2014
Chtěla jsem se zeptat pane Zdeňku, jak dlouho a jaké zkušenosti máte se skleníkem Rion. Chceme si pořídit skleník, tak se rozhodujeme, který koupit.
Renovace mulčovacího nože, 10.7.2013
Díky všem, jak jsem zjistil, nový stojí do 450,- Kč, tak je vyřešeno.
Renovace mulčovacího nože, 9.7.2013
Máte někdo zkušenosti s navařováním mulčovacích nožů? Děkuji za odpověď.
Křovinořez do 5tis, 9.7.2013
Šel bych do staršího Stihlu. V prodejnách někde komisi mají. Nové křoviňáky do 5.000,- jsou vyhozené peníze. Říkal jsem to všem sousedům, všichni na to přišli po 3-4 letech sami, až ty šroty koupili a těch pár let užívali, než je vyhodili. Pak... celý příspěvek >
Kurník - izolace?, 27.6.2009 Obsahuje fotku
Slepicím podle mé zkušenosti patří dobré pohodlí a taky tepol v letním obdobím jsou slepice na zahradě a dvoře o rzloze 360 m čtverečních.V zimním období je ponecháváme v kuchyni kde se taky brzy k jaru se líhnou kuřáta.
Zásilková zahradnictví, 19.4.2009
Zásilkový obchod Starkl. Já mám zase velice špatné zkušenosti se Starklem.Katolog nafocený no to je nádhera.Ale zkuzte si objednat.Objednala jsem si letos muškáty a petunie.Po potvrzení, že zásilka odešla jsem ji dostala po 7dnech.Po rozbalení jsem... celý příspěvek >
Senecio Himalaya, 9.4.2009
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak zastřihnout tuto rostlinu, aby nerostla do výšky. A poté, dá se odstřihnutý kousek zasadit? Do jakého substrátu? Nenašla jsem o tomto žádné informace, tak budu za radu velice vdečná. Děkuji Gassmannová
škůdce na jabloni, 27.10.2008
mám ten samý problém, napadenou kůru jsem ořezala a zamazala včelařským voskem tak nevím jestli to pomůže. jo a napadlo mě jak jsme k tomu přiěli - mulčovací kůra, pod napadeným stromem jsme stohu meli protože vedle byla ostružina, tak ať to nemusíme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika