Zahradnictví Spomyšl



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 196.17 (?)
23.5.2020 15:13

Stromky, které jim nevyrašily, měli svázané a dané stranou. I když mně zaměstnanec říkal, že takhle zelené stromky už by se v podstatě neměly přesazovat, tak jsem se přesvědčil, že možné to je. Hlavně v březnu ještě nemusíte spolehlivě poznat, které raší a které ne. Později si vyberete vitální, narašený stromek. Minulý týden už bylo hodně pozdě, ale přesto to byla dobrá zkušenost. Osobním odběrem můžete více eliminovat záměny odrůd. Stromky byly řádně označené. Hlavně odrůdám označeným visačkami Plantexu bych věřil. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 196.17 (?), 23.5.2020 15:13

Stromky, které jim nevyrašily, měli svázané a dané stranou. I když mně zaměstnanec říkal, že takhle zelené stromky už by se v podstatě neměly přesazovat, tak jsem se přesvědčil, že možné to je. Hlavně v březnu ještě nemusíte spolehlivě poznat, které raší a které ne. Později si vyberete vitální, narašený stromek. Minulý týden už bylo hodně pozdě, ale přesto to byla dobrá zkušenost. Osobním odběrem můžete více eliminovat záměny odrůd. Stromky byly řádně označené. Hlavně odrůdám označeným visačkami Plantexu bych věřil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.161 (?), 24.11.2020 20:10
Dnes mi přišel balík že spomysle, krásné maliny, tři druhy, kořenový systém cca 40cm, taktez stromky hezké, krásné kořeny, za tu cenu, maliny 39-49 a stromky 160-190 si myslím, že super.. Syro ký jsem uložil na jaro, aby mi neuscy, přece jen, broskve a nektarinky je lepší sadit na jaře.. Za mě tedy super..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.226 (?), 5.5.2021 16:16

Musím se podělit, mám radost.Dnes mi přišly trvalky ze Spomyšle, krásné silné sazenice výborně zabalené,4.den po objednání.Z letošních nákupů jednička.Nejsem jejich agentsmiley.

Jana 

Hradec Králové

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Kvark - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (62) - 246.215 (?), 5.5.2021 17:53

No ja jsem letos objednaval pres net z asi 6 ruznych zahradnictvi i z te Spomysle a i jsem tam byl osobne v prodejne.  Vsude mi to poslali pekne zabalene a nemuzu si stezovat. ono to taky chce tu zasilku cekat a sledovat kdy prijde a ne ze nekdo to necha dny na poste nebo nevim. Spomyšl je super na prostokorenne stromy, kere, velky vyber, dobre ceny. Ale dost veci maji uz docela drahy oproti konkurenci, sazi proste na to, ze jsou zavedena znacka, hodne investujou do reklamy na netu a pak se to musi nekde projevit no. Minuly rok jsem objednaval stromky ze Spomysle pres net, ale jak tady uz psali drive, je to fakt lepsi vybirat osobne. Ne ze by poslali chcipaky, ale proste nevyberou vam to nejlepsi co tam je.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1597) - 165.146 (?), 3.11.2021 14:23

Okolní prodejci mě ničím nezaujali (stále stejná nabídka) tak jsem po letech zkusil e-shop.Zvolil jsem Spomyšl.Před hodinkou mě přišly stromky a byl jsem příjemně překvapen.Místo avizovaných prostokořených špičáků jak mají v podmínkách dodány rozvětvené zákrsky.Stromky zabaleny v tvrdém kartonu, obalený a mokrý kořenový bal.Na snímcích je vidět kořenový systém po úpravě řezem.Větší stromek je Ladina (M9) a školka slovenský Plantex.Obrost má děvet letorostů+terminál.Ideál pro založení štíhlého vřetene.Menší stromek Meteor (M26) má čtyři letorosty po obvodě terminálu.+terminál dostatečné délky pro jarní řez.Dnes jdou do země.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika