Příspěvky uživatele - Kvark

Topaz nepřekonaný, 27.4.2022
Tak uz neco prekonalo ten Topaz? :) Chci si poridit jablon, tepla oblast, slunne misto. Mam jit do nej, nebo pokrok nezastavis a je tu neco noveho?
Jak tohle ostříhat?, 16.4.2022 Obsahuje fotku
Je to nektarinka zasazena minuly kveten. Samozrejme jsem to nejak ostrihal minuly rok, ale pak jsem to moc nesledoval jak to roste a ted mi prijde, ze to je tak divoce rozvetvene a nemuzu tam najit nejake hlavni budouci vetve. Cela ta spodni vetev u... celý příspěvek >
Trhat květy?, 16.4.2022
Chtěl jsem se zeptat, mam plno mladych stromku a keru, ktere druhym rokem po zasazeni kvetou. Ani si nejsem jisty, ze by nejakou urodu unesly. Nemam to radsi otrhat, treba jeste pred uplnym rozkvetenim, aby se ta energie stromku soustredila na rust?... celý příspěvek >
Pokácet?, 6.2.2022
U te druhe fotky?
Pokácet?, 6.2.2022 Obsahuje fotku
Na zahradce mam 2 takove starsi jablone, posilam foto. Ma smysl s nima jeste nejak pracovat? Nebo to radsi pokacet? Skoro zadny jablko z nich nebylo, zustalo snad pod jednom a to jeste napadeny necim. Zahradu mam malou, takze misto urcite zabiraji.... celý příspěvek >
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 6.2.2022
Ja jsem si dovezl od producenta farmare rostliny 4-6 let stare v taskach asi po 50l, asi je tam riziko, ze vam necha horsi kusy, ktere mu tak nenesou a na podzim to nepoznate. Ale ja jsem spokojen, boruvek ze jsem nevedel co as nima hned prvni rok. A... celý příspěvek >
Papriky 2022, 28.12.2021
A co si myslite o aplikaci kristalonu na list? Poridil jsem si AKU postrikovac, ktery dost zprijemni praci a uvazuju, ze bych pravidelne hnojil vse na list. Udela to velky rozdil nebo to moc nestoji za namahu?
Papriky 2022, 28.12.2021
Papriky mi vyklicily temer vsechny(asi 50 rostlin jsem mel), daval jsem to do tech jiffy a hlavne v tom pestebnim stanu, kde jim prospiva vyssi teplota aspon co se kliceni tyce. Ten stan se mi dost osvedcil, Jedine co se tam nepovedlo byly melouny,... celý příspěvek >
Mulčovací netkaná textilie přes zimu, 12.11.2021
Resim podobnou vec, v mem prvnim roce zahradniceni jsem nasbiral nejake zkusenosti a 2 nejvetsi problemy vidim plevel a zalevani, to by clovek nedelal cele leto nic jineho nez zaleval a plel a to jaksi neni mozne pro zamestnaneho cloveka s rodinou... celý příspěvek >
Zahradnictví Na Zázvorce, 8.10.2021
Neni to to stejny co zzoja.cz?  Tam jsem objednaval. Maji dost stejny design stranek, plus ty rozhovory s Bohdalkou. S nima mam docela dobry zkusenosti, fakt solidne zabalene, rozbalit to je docela prace. Za sebe muzu rict, ze s prakticky... celý příspěvek >
Malinik choroba?, 5.10.2021 Obsahuje fotku
Co rikate na foto? Je to nejaka choroba? Cast maliniku zloutne, nebo schne, maji o dost mensi plody pokud vubec. Mam ty vyhony hned odstranit?
Natirani roundupem, 5.9.2021
Jake mete zkusenosti s natiranim plevele misto postriku? Jde asi hlavne o situaci, kdyz plevel je blizko neceho co nechceme zasahnout postrikem a zaroven to ani nechci vytrhnout(treba to poskodi travnik, nebo plodinovou rostlinu). Je to bezpecne,... celý příspěvek >
Co vybrat?, 30.8.2021
Dal jsem tenhle rok sanci starym jablonim na zahrade, ale to je proste bida, skoro vse popadalo(je pravda ze je to docela vetrne misto a komplikuje to pestovani vice veci). A stejne to asi ani nejsou nejake dobre odrudy. Takze resim co vysadit.... celý příspěvek >
Odkopky švestky, 30.8.2021
Ja nevim, ma se vubec smysl zabyvat timhle, kdyz treba Spomysl prodava fakt pekny prostokorenny stromky za 200-400Kč a to jsou 2m stromky s peknym kminkem. A hlavne to jsou nove odolne odrudy, treba i ze zahranici.
Zimaaaaaa, 25.8.2021 Obsahuje fotku
Ja mam za sebou prvni rok pestovani rajcat(oblast okolo Prahy), zanedbal jsem plno veci-vytrhavani tech vyrustku(takze se to moc vetvilo), moc jsem nevyvazoval k tyci(ono jak se to rozvetvilo, tak to ani moc neslo), neplel jsem, akorat jsem dost... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika