Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

No ja jsem letos objednaval pres net z asi 6 ruznych zahradnictvi i z te Spomysle a i jsem tam byl osobne v prodejne.  Vsude mi to poslali pekne zabalene a nemuzu si stezovat. ono to taky chce tu zasilku cekat a sledovat kdy prijde a ne ze nekdo to necha dny na poste nebo nevim. Spomyšl je super na prostokorenne stromy, kere, velky vyber, dobre ceny. Ale dost veci maji uz docela drahy oproti konkurenci, sazi proste na to, ze jsou zavedena znacka, hodne investujou do reklamy na netu a pak se to musi nekde projevit no. Minuly rok jsem objednaval stromky ze Spomysle pres net, ale jak tady uz psali drive, je to fakt lepsi vybirat osobne. Ne ze by poslali chcipaky, ale proste nevyberou vam to nejlepsi co tam je.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika