Zahradnictví Spomyšl



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9   
         
host - 230.39 (?) 
16.3.2019 16:10

Zdravím, povšiml si taky někdo že se ve Spomyšli zřejmě zbláznili?

Naskakují dvoje úplně stejné webové stránky, lišící se pouze koncovkou (cz a de), úplně stejná grafika, jiná nabídka stromků, dvě různé firmy v obchodních podmínkách, ale stejná "fyzická" adresa provozovny ve Spomyšli. 

Nakupoval tam někdo teď nedávno, aby řekl která z adres/společností funguje?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4458) - 38.136 (?), 16.3.2019 17:52
Mně se tedy podařilo vygůglovat jen s koncovkou.cz. Objednával jsem ovocné stromky vloni i letos (dnes jsem letošní sázel). A mohu doporučit. Krásné, silné, svěží a dobře označené!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 230.39 (?), 16.3.2019 18:32

Já googlila odrůdu, nejdřív skladem, za pět minut nemají skladem, za deset minut mají, za patnáct minut nemají.. Jak říkal Šimek s Grossmanem s tím zavináčem na oknem: "když se to opakovalo po desáté, začalo mi to být nápadné"...

Jsou funkční dvoje stránky, ty první, staré, Ekofarma Ledčice, kocovka "de" se tváří že mají tuny a tuny věcí a normálně fungují, jen v posledním bodě nejde odbouchnout objednávka (asi naštvou hodně lidí, ukazuje to 70 - 90 lidí online právě vybírá).. Druhé stránky s koncovkou "cz" kde mají přebráno a nic moc výběr, je nová právnická osoba založená na podzim 2018.. Takže zřejmě změna majitele, s Ekofarmou Ledčice v minulosti taky dobré zkušenosti, teď se ukáže co s tím udělají noví majitelé.. 

Je-li někdo kdo u nich nakoupil od září 2018, ať prosím hodí reference...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 18.3.2019 13:09

Spomyšl má různé dodavatele, takže kvalita je různá. Například, když má Spomyšl nebo Ostroh něco z Plantexu, tak byla kvalita vždycky na úrovni. Ty broskvoně z jižní "ciziny" jsou ze Spomyšle o dost horší. Mluvím za sebe. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.3 (?), 18.3.2019 13:31

Právě mi ze Spomyšli přišel balík (Merkur, Angold, bílý a červený rybíz).

Co jsem si vybral - spoléhal jsem se na to že ještě není nával plné sezóny - a co jsem si vybral, to jsem dostal. Stromky i rybíze sice menší (oproti místnímu osvědčenému školkaři, u něhož jsem v této době bral Sirius, admirál a maliník Polku), ale schopné, kořeny pěkné, svěží, mokré po sestřihnutí zdravé. Nalomené 3 tenké větévky asi přepravou, ale ničemu to nevadí, stejně bych je odstranil. Kvůli přepravě (velikosti balíku) trochu zakráceny výhony, ale ještě zbylo dost prostoru na tvarovýní korunky a i odebrání roúbů. Nenarašené, pupeny neolámané. Od objednávky do info o odeslání 3 dny, od odeslání do obdržení na 3. den (jeden den zpoždění z provozních důvodů avizoval GEIS).

Celkově spokojen - předtím jsem nikdy přes e-shop stromky nekupoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 230.39 (?), 18.3.2019 14:41

ad broskvoně a dodavatelé, teď mi došlo že když jsem objednala něco, co mají v celém česku a slovensku v nabídce jen oni a kohaplant (který zde má dost nedobré reference), tak asi berou od stejného dodavatele a mám se na co "těšit".. 

od koho bere kohaplant asi nevíte, že..? další kdo má stejné odrůdy v nabídce je litevský Zagares sodai.. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 18.3.2019 16:25

K tomu, co jsem napsal, bych ještě dodal velice trefnou hlášku od jednoho pána, že totiž ty broskvoně původem ze Středomoří, co proává Spomyšl, by bylo lépe naházet na hromadu a zapálit, než je prodávat. Zase to jsou ale sorty ne zcela běžně dostupné. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.12 (?), 2.4.2019 14:34

Tak, stromky co jsem si objednal asi nepřijdou, již nejsou v nabídce.

Bylo by fair alespoň poslat e-mail, že se nemám na nic těšit a honem nakoupit jinde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10031) - 70.240 (?), 2.4.2019 15:01

Zavolejte si tam. Neměl jsem nikdy problém domluvit se jak s paní N. ve Spomyšli, nebo s paní V. v Uherském Ostrohu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 92.212 (?), 4.11.2019 6:19

Myslím, že to zahradnictví "jede s kopce". Pomalu, ale jistě. Zejména se to týká e-shopu. Nic nezaručují, ochota, vstřícnost minimální. Ještě před rokem nic nebyl problém. Teď třeba zaplatit a osobní odběr u nich druhý den - nejde. A toho je víc.            Kvalita taky nic moc. Ceny neúnosně rostou, ale vůbec ne přímo úměrně s kvalitou jak rostlin, tak služeb, ochotou. Nezájem...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika