Příspěvky uživatele - 246.215

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak vám letos kvetou jabloně?, 15.5.2021
Vubec jsem nestihal vyresit ochranu pred skudci a koukam, ze uz mam prozrany listy. Nepoznam co to je, teprve zacinam se zahradnicenim, ani nemam doma moc pripravku. Muzu v te fazi kvetu hned zitra aplikovat mospilan 20 sp  + rock effect?
Rajčata 2021, 15.5.2021 Obsahuje fotku
Lidi, tak mam vysazeny skoro vsechny rajcata. Ale o nekterych mam fakt pochybnosti. Jsou ty rajcata na fotkach zivotaspchopny a vyprodukujou neco? Nebo s nima ztracim cas a mam koupit sazenice dokud jsou? Nektery jsou strasne stihle, vytahle,... celý příspěvek >
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 8.5.2021
Me se na rajcatech libi, ze je strasne moc variant a muzete videt vysledek pestovani stejny rok a staci vam mensi zahrada(coz u stromu potrebujete prostor a cas) A v obchode je dostupny je zlomek ruznych odrud, to uz me az nudi, jak porad stejny... celý příspěvek >
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 7.5.2021
Ale mohlo by byt i hure "„Slunce po celý rok vysílalo své světlo bez záře, jako Měsíc,“ psal ve svých Knihách o válkách byzantský historik Prokopios. A líčil, že Slunce jako by nepřetržitě zapadalo. Příroda však v roce 536 neděsila jen tamní kus... celý příspěvek >
Teplota půdy a výsadba (nejen) rajčat, 7.5.2021
No to bude tim, ze jsem se dal na zahradniceni. Klasika no, dam se do neceho a zrovna prijde nejhorsi obdobi pro tu cinnost za 100 let.
Zahradnictví Spomyšl, 5.5.2021
No ja jsem letos objednaval pres net z asi 6 ruznych zahradnictvi i z te Spomysle a i jsem tam byl osobne v prodejne.  Vsude mi to poslali pekne zabalene a nemuzu si stezovat. ono to taky chce tu zasilku cekat a sledovat kdy prijde a ne ze nekdo... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 4.5.2021
A plati to i na zahrade na vrchu kopce s tou teplotou? Nekde jsem cetl, ze vyhoda je v tom, ze tam nejsou ty prizemni mraziky. Ale fouka tady vzdycky nasobne vice nez jinde. Bohuzel mam maly sklenik a vetsinu sazenic porad doma, tak taky koumam kdy... celý příspěvek >
Moruše bílá Pendula, 4.5.2021
Potreboval bych vedet jak rychle roste tahle Moruše bílá Pendula a kolik mista tomu pripravit. Je tu predpoklad, ze to doroste brzy solidnich rozmeru z rostlinky, ktera ma 80 cm? Docetl jsem se, ze klasicka moruše bíla dorůsta až 15m, ale tahle... celý příspěvek >
Co vybrat?, 2.5.2021
Hrusne tam v okoli urcite budou. Me napada otazka, muze problem, kdyz je tam az moc odlisnych stromu v okolnich zahradach a proste ta vcelka, nebo hmyz nenarazi na dve hrusne v ramci sve mise? :)
Co vybrat?, 2.5.2021
jj mate pravdu, nevim odrudy. A co lidi rikate na tenhle vyber Nektarinka Fantasia, Moruše černá 'Full Seasons', Švestka ´Joganta'. By se mi hodilo, kdyby to bylo ze zahradnictvi Spomysl, ktery mam kousek a je tam vyber.
Co vybrat?, 30.4.2021
Takze uz mam zahradu skoro vyresenou, akorat mi zbyva misto pro 3 stromy. Asi pestovat jako ctvrtkmen, aby to nejak i esteticky vypadalo a vetvilo se(tudiz ne sloupovite), ale nebyl uplne obri strom. Myslel jsem vybrat neco konkretniho z toho... celý příspěvek >
Maliny - osvedcene odrody 2018, 29.4.2021
Mel bych dotaz. Zasadil jsem na podzim prostokorenne sazenice malin. A vetsina jeste neroste, neni videt pupen nic. Nektere rostliny rasici pupeny maji, jine maji novy vyhon (no teda par listecku u zeme zatim). Ale vetsina vubec nic a vypadaji jako... celý příspěvek >
Spor se sousedem, 15.4.2021
Co treba resit ten spor financne, ze si jakoby pronajme maly kousek pudy a soused tam nevysadi radek brambor(nebo i muze vysadit, ale ze prijme fakt, ze tam jsou horsi podminky). Kdyz se pronajima ha za par tisic rocne(podle lokality), tak by to... celý příspěvek >
Jaký keř podél plotu, 13.4.2021
Ja jsem strasne pragmaticky :) A libi se mi, ze ten muchovnik ma proste jako jediny z toho co tu bylo jmenovano kvalitni plody, sice ne uplne jako boruvky, ale docela ok. Snad to nasyti i nejaky ptacky, aby pak nesli na skutecny boruvky. Jeste me... celý příspěvek >
Rajčata 2021, 13.4.2021
Lidi, v jakem pocasi se davaji rajcata do skleniku nebo dokonce ven? Zacina se mi to doma hromadit a bylo by dobry to dat na zahradu, ale to pocasi nic moc. Je jasny, ze mrazy rajce poskodi, ale co treba takove teploty jako ted kolem 5 stupnu ve dne... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika