Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Zahradnictví a obchody > Zahradnictví Spomyšl

Zahradnictví Spomyšl

Petr z Pardubic (7010) - xxx.xxx.70.240 (?)
22.5.2020 16:54

Dobrý den. Navštívil jsem minulý týden zahradnictví Spomyšl. Zjistil jsem dávno známou věc, že je totiž velký rozdíl nakupovat přes e-shop a nakupovat přímo v prodejně. Dokonce je možné koupit takto pozdě prostokořený ovocný stromek, který je sice už hodně zelený, ale po převozu, který netrvá několik dní, ale několik hodin, je možné takový stromek ještě úspěšně zasadit, aniž by zkolaboval. Zajímám se hlavně o broskvoně a nektarinky a můžu říct, že oproti e-shopu tam měli parádní stromky. Ceny jsou ovšem leckdy taky "parádní". A to prodej prostokořených stromků pravděpodobně končil ještě týž den, kdy jsem tam byl (alespoň to tak vypadalo). 

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   << Předchozí příspěvky | <...6, 7, 8   

Zahradnictví Spomyšl

host - xxx.xxx.64.137 (?), 23.4.2020 10:28
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Ovocné stromy dodávají ve formě špičáku tak pozor na to. Telefonicky jsem je poprosil, zdali by tuto informaci nemohli uvádět v popisu, ale paní mě vyprala jak měsíc nošený prádlo. Prej to maj někde v podmínkách. Podmínky jsem četl a nenašel jsem že ovocné stromy jsou pouze jako špičáky. Kupoval bych jedině osobně. Z eshopu kupujete zajíce v pytli.

Připojit reakci   

Zahradnictví Spomyšl

host - xxx.xxx.3.155 (?), 23.4.2020 10:34

Mají to napsané v "Nejčastější otázky a odpovědi".

U prostokořenných stromků a drobného prostokořenného ovoce zasíláme jednoleté výpěstky. U prostokořenných stromků se jedná o špičák nebo špičák s obrostem, ze kterého si snadno vypěstujete požadovaný tvar. Pokud se jedná o jiné tvary (zákrsek, čtvrtkmen, vysokokmen), toto je v popisku vždy uvedeno.

Připojit reakci

Zahradnictví Spomyšl

host - xxx.xxx.212.49 (?), 21.5.2020 9:55

Na jaře koupené granátové jablka ze Spomyšle neraší sad, dřevo je zelené živé, Mollar elche neraší vůbec, Acco trochu narašil a stojí, Wonderfull narašil a již zasychá. Byly sázeny hned po vybalení a silně zastřiženy na 1-2 pahýly. Řízek který jsem zapíchnul do květináče k nim už má lístky a roste, zakže je chyba v kořenech, jsou mrtvé, i když při převzetí byly ve foii vlhké a vypadaly dobře. Jak se vám ujaly granátovníky ze Spomyšle? MH

Připojit reakci

Zahradnictví Spomyšl

Petr z Pardubic (7010) - xxx.xxx.70.240 (?), 22.5.2020 16:54

Dobrý den. Navštívil jsem minulý týden zahradnictví Spomyšl. Zjistil jsem dávno známou věc, že je totiž velký rozdíl nakupovat přes e-shop a nakupovat přímo v prodejně. Dokonce je možné koupit takto pozdě prostokořený ovocný stromek, který je sice už hodně zelený, ale po převozu, který netrvá několik dní, ale několik hodin, je možné takový stromek ještě úspěšně zasadit, aniž by zkolaboval. Zajímám se hlavně o broskvoně a nektarinky a můžu říct, že oproti e-shopu tam měli parádní stromky. Ceny jsou ovšem leckdy taky "parádní". A to prodej prostokořených stromků pravděpodobně končil ještě týž den, kdy jsem tam byl (alespoň to tak vypadalo). 

Připojit reakci

Zahradnictví Spomyšl

host - xxx.xxx.233.1 (?), 23.5.2020 12:14

To je mozne, chtel jsem tam zajet nekdy kolem velikonoc, ale to meli kvuli epidemii zavreno. Jen e-shop a platba predem.

Připojit reakci

Zahradnictví Spomyšl

Petr z Pardubic (7010) - xxx.xxx.196.17 (?), 23.5.2020 15:13

Stromky, které jim nevyrašily, měli svázané a dané stranou. I když mně zaměstnanec říkal, že takhle zelené stromky už by se v podstatě neměly přesazovat, tak jsem se přesvědčil, že možné to je. Hlavně v březnu ještě nemusíte spolehlivě poznat, které raší a které ne. Později si vyberete vitální, narašený stromek. Minulý týden už bylo hodně pozdě, ale přesto to byla dobrá zkušenost. Osobním odběrem můžete více eliminovat záměny odrůd. Stromky byly řádně označené. Hlavně odrůdám označeným visačkami Plantexu bych věřil. 

Připojit reakci
<...6, 7, 8   
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Rady do začátku chovu králíků23.5.2020
Chov pstruhov20.5.2020
Chov pstruhov17.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Chov pstruhov16.5.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů