Starkl - zkušenosti



host - 176.1 (?)
7.1.2012 14:59

Já objednala jednou, zkušenost výborná. Rychle vyřízeno, všechno v pořádku.

Samozřejmě kopírované květy v katalogu mě taky štvou. Jenže... je to prostě reklama jako každá jiná - a tudíž to člověk musí brát s nadhledem.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 121.108 (?), 3.5.2012 17:54

Před 3 dny nám došel balík od Strarkl(a)... Moc se nám líbila na obrázku Japonská ptačí květina Habenaria Radiata... tak jsme ji objednali a těšili se...

Má to háček - za 249 korun dostanete koncem dubna 3 prťavé hlízky, které jsme mimochodem v balíku napoprvé nenašli, tak jsme to v domění, že příjdou rostliny, vyreklamovali...

Další věc je, že tyto rostlinky máte sadit začátkem jara, takže se na ty prcky-hlízky budeme rok jen dívat...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Josef. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2694) - 119.101 (?), 3.5.2012 19:11

Rozhodně bych je hned vysadil. A snad vyrostou a dost možná alespoň trochu pokvetou.

Hlízky jen tak nasucho by do příštího roku nevydržely. Berte to podobně jako mečíky nebo jiřiny či kany: zjara do země, na podzim vyjmout a skladovat...

Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.187 (?), 2.7.2013 10:27

Mám úplně stejnou zkušenost od fy. Bakker. Koncem května mě přišel v balíčku mezi papíry sáčíček" se třemi hlízkami velikosti většího hrachu, který jsem málem vyhodila. Zasadila jsem přesně podle návodu, pravidelně kontrolovala, aby zem nevyschla. Dnes je 2.7.2013 a kde nic tu nic. Ráda bych, kdyby se ozval někdo, komu se podařilo ptačí květinu vypěstovat. Předem díky za odpověď!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 55.202 (?), 4.10.2013 17:09

Ha benarii jsem objednala v červnu, došly 3 malinké hlízky, zasadila jsem je do kvěnináče a v polovině srpna nádherně vykvetla.

habenaria
habenaria
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.174 (?), 9.1.2014 18:16

Mám tu samou skušenost-ani jedna ze tří hlíz nevzešla, ale na reklamaci reagovali a vrátili mi peníze. Od jiného prodejce jsem koupil jednu hlízu habenarie a ta mi vzešla. Je to japonská terestická orchidej, která na zimu zatahujea musí být až do jara v suchu a chladnu-nejlépe v lednici.

HABENARIA MEDUSAE
HABENARIA MEDUSAE
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 176.1 (?), 7.1.2012 14:59

Já objednala jednou, zkušenost výborná. Rychle vyřízeno, všechno v pořádku.

Samozřejmě kopírované květy v katalogu mě taky štvou. Jenže... je to prostě reklama jako každá jiná - a tudíž to člověk musí brát s nadhledem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
miljan - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (60) - 142.1 (?), 7.1.2012 15:25

Když tady začínal, tak jsem pár věcí objednal. Něco nepřežilo, něco se neujalo vůbec. Je předražený. Už bych tam nenakupoval.

Katalog je fotomontáž.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 99.88 (?), 7.1.2012 15:30

Mají tam několik zajímavých věcí, ale celkově se to moc nevyplatí.

Poslední zásilku mi odeslali v pátek, což dobrý zahradník nikdy neudělá (taky podle toho pak vypadala).  

Následná reklamace vcelku bez problémů, ale kdo to chce řešit...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.1 (?), 8.1.2012 13:22

Nejlepší asi bude prohlédnout si katalog, vybrat, a objednat jinde.

Pokud tu konkrétní rostlinu jinde nemají, tak bych ji prostě objednala, co už, nejde o život, ne. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 219.163 (?), 8.1.2012 15:45

Já osobně mám se Starklem dobrou zkušenost. Je pravda, že zaslané rostliny jsou někdy poschlé či poškozené nebo jiné odrůdy, ale není problém je vyměnit. Mám dobrou zkušenost s jejich stromky. Jsou to sice zastřižené špičáky, ale jsou zdravé a rostou lépe než ty ze zahradnictví. Ale jak už tu jiní píší na internetu naleznete spoustu různých e-shopů s širším sortimentem.

Jiří

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika