Příspěvky uživatele - 4.187

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Starkl - zkušenosti, 2.7.2013
Mám úplně stejnou zkušenost od fy. Bakker. Koncem května mě přišel v balíčku mezi papíry sáčíček" se třemi hlízkami velikosti většího hrachu, který jsem málem vyhodila. Zasadila jsem přesně podle návodu, pravidelně kontrolovala, aby zem nevyschla.... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS252.4U vs MS260U, 19.6.2011
Děkuji za Vaši reakci, jinými slovy 4takty v křovinořezech nejsou to pravé ořechové a je lepší tedy koupit 2takt. Jde mi také o to, aby křovinořez nějakou tu dobu vydržel. Je Váš MS-260U dost výkonný i na přerostlou trávu a ruzné druhy plevele? Další... celý příspěvek >
Křovinořez Dolmar MS252.4U vs MS260U, 19.6.2011
Chtěl bych poradit od někoho z vlastní zkušenosti zda-li je lepší 4taktní motor na křovinořezu ne 2takt. V diskuzích se všude píše, že servis a údržba 4taktu bude o 'něco' dražší, stejně tak i díly. Velice by mě zajímaly konkrétnější údaje. Výše... celý příspěvek >
Oprava sekačky, 15.6.2011
Statovat sekačku bez nože nelze, nůž nám nahrazuje setrvačník.libor
Sundavillea Red - pěstování, 16.5.2010
Bohužel moje nepřežily tuto zimu, v dubnu jsem je sestřihla dost nakrátko vypadalo to slibně na řezu bylo vydět že jsou živé, hned jsem je po zastřižení přesadila, ale obě kytky přesto uschly. Možná jsem měla počkat až začnou rašit a pak přesadit.No... celý příspěvek >
Kdo má vypěstované rostliny od Lukon-glads?, 14.2.2010
Ahoj všem milovníkům kytiček. Také už dostávám katalogy na letošní sezonu, vlastně už od ledna vybírám nové kytky a vždy hledám něco nového jak na záhony tak do květináčů. Od LUK. GL. jsem si objednala Lilie mám je moc ráda sice už mám problém kam je... celý příspěvek >
Sundavillea Red - pěstování, 7.2.2010
Ahoj všem příznivcům teto krásné květiny mámji prvně od lonska takze první přezimování. mám červenou a růžovou na chodbě pod oknem obě jsou asi metr vysoke listy i když jsou suché neopadávají tak co ted sní dělat , mám opatrně stáhnout... celý příspěvek >
Prodej stromů na stojato, 27.11.2009
No, nevím, ale za 10 000 bych kubík kulatiny nekupoval. Za tuto cenu se prodává kubík řeziva - tedy pokud jde o dubové řezivo.
Malá úroda jablek, 22.10.2009
I my letos poprvé budeme kupovat jablka v obchodě. Stromy bohatě kvetly, ale úroda není žádná. Myslím si, že bylo velké sucho - tady u nás nepršelo ani nebyly záplavy. Jinak si tu hroznou neúrodu vysvětlit neumím. Na druhé straně je pravdou, že... celý příspěvek >
Co je to za houby na zahradě?, 8.10.2009
Opěnka to opravdu není, stačí porovnat vybarvení kloubouků. Opěnka má střed světlejší okraj tmavší, Houba, která roste u Vás na zahradě to má přesně naopak. U hub by mělo dvojnásob platit, že pokud si nejsem jistá, zeptám se odborníků. Snad se nějaký... celý příspěvek >
Co je to za houby na zahradě?, 7.10.2009
Spíš je to nějaká třapatka. Snad to určí nějaký dobrý houbař. Roste mi to na zahradě také.
Co je to za pokojovou kytičku?, 4.10.2009
Je to pryšec.
Co to je?, 2.10.2009
Omlouvám se za překlep -  správně je dlouhozobka svízelová - macroglossum stellatarum. Jarka
Co to je?, 2.10.2009
"Kolibřík" je motýl - dlouhozubka svízelová. Taky jsem si v první chvíli, když jsem ji viděla, vzpomněla na kolibříka. Jarka
Co to je?, 30.9.2009
Koukám, že jsem se nemýlila, pan Včetička opravdu objevil nového brouka a pan Vysloužil má stejné mezery ve vzdělání jako já . Jó, není nad šumavské hvozdy u Švihova. Tam se asi dějí věci, že pane Vysloužile? Jarka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika