Zakalená zelená voda



host - 59.66 (?)
15.8.2015 11:36
Chlornan sodný - gúgl - VIA - REK - ceník - s kanistrem - bez kanistru - poštou - osobně.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 24.11 (?), 9.7.2012 9:12

Tu sodu nám poradil soused a fungovalo to.Letos jsme dali chlornan sodný a voda výborná.Až ve čt.silný déšť a kroupy-zakalená voda.Zvýšili jsme dávku chlornanu a zase super.S tím testrem máte asi pravdu-je starší, takže to nebude úplně přesné, ale to řešít nebudu, když máme krásně čistou vodu.Po tom zvýšení dávky chlor.testr ukázal zvýšený cl, ale druhý den ok.Chlor z vody není cítit-dříve při používání chloršoku a tablet cítit byl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 181.5 (?), 9.7.2012 22:06

Taky používám chlornan sodný, přímo od nás z koupaliště. Ph udržuji kolem 7,2. Pár hodin před přidáním chlornanu ale dávám ještě HCL, aby se PH snížilo na 7,0 a to se po přidání chlornanu dostane zpět na 7,2. Protože mám hodně tvrdou vodu ze studny, tak používám na změkčení dešťovou vodu z kádě, kterou přivádím přes silonovou punčochu přímo do skimmeru. Stejně je nejdůležitější, že když to funguje a voda je čistá, neměnit postup. Když používám dešťovou vodu na změkčení a okyselení tak to funguje a nedávno jsem nechal schválně odekrytý bazén také před velkou bouřkou a deštěm s tím, že se aspoň doplní voda v bazénu a trochu sníží PH. Den potom byl bazén zelený jak tráva :-) Nejspíš to přineslo spóry řas a v té horké vodě dneska se to rozmnoží raz dva... Jak píšete, stačil na to chlornan, poté vločkovač, vysát, vyprat filtraci a za dva dny voda jak křišťál. Přeji fajn koupání v čisté vodě a ať se daří

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 151.228 (?), 2.8.2015 21:57

Jako vy bojuji s vodou již od začátku, co jsem si opatřil kopuli a solární vyhřívání.Ale již druhý rok používám třeba liter Sava každý den, po za zelenání, a poctivě, než někdo vleze do bázenu odsát, vykartáčovat dno a voda je křiš´tálová.Pak liji večer půl litu Sava a je to..hald irmy, které se tím živí si příjdu na své.Hald kdo umí ten umí a ten kdo neumí tak čumí.Tak je to dnes se vším.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.115 (?), 3.8.2015 6:42

Litr Sava každý den

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 185.193 (?), 9.8.2015 11:39

Dobrý den, kde jste ten chlornan sodný koupili, ve kterých vodárnách. Prodávají jej běžně, nebo to máte od někoho známého? Děkuji. Jana Š.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 215.191 (?), 15.8.2015 2:28

Chlornan se ve vodárnách koupit nedá, ptala jsem se ve třech městech a poslali mě někam, takže by mě taky zajímalo kde?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 15.8.2015 7:53

Nikde, osvobodili to, nebo známý. Sem to tak píšou, aby to nevypadalo blbě. Vodárna to neprodá, nemá na to oprávnění. Jako nebezpečná chemikálie podléhá přísným předpisům a nikdo si nelajzne s tím si zahrávat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 59.66 (?), 15.8.2015 11:36
Chlornan sodný - gúgl - VIA - REK - ceník - s kanistrem - bez kanistru - poštou - osobně.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 234.0 (?), 15.8.2015 18:05

produkt vodarni je pitna voda nie chlornan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 158.151 (?), 22.6.2012 21:15

Dobrý den, nevím, je to řasa či ne? Bazén dopouštím vodou ze studny. PH a chlor udržuji v normách, filtruji minimálně 3hodiny denně. Přes noc, kdy je filtrace vždy vypnutá, se usadí žlutohnědý kal, který vždy ráno vyluxuji mimo filtraci, vodu dopustím, voda čistá a pak se zase ve spodní třetině zakalí a přes nos sedne kal a takto mohu pokračovat každé ráno. Voda po nabrání z bazenu i přímo ze studny do petky je čistá, průzračná. Poraďte, prosím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika