Domácí víno z ananasu



host - 225.162 (?)
14.1.2016 16:08

Já bych to víno nechal raději v pokojové teplotě a do chladu bych ho přestěhoval až po prvním stočení z kvasnic a kalů. Úniku aromatu bych se nebál, spíš lenivého kvašení - "cukerný nálev" měl podle Vašeho popisu 28°Bx, netuším jak cukernatost klesla po smíchání s ananasy, ale vypadá to, že chcete víno spíše sladší až dezertní. A u takových při nedokonalém vykvašení nastávají během skladování a ležení problémy se sekundárním kvašením. Vystřelováním zátek a jejích zakalením. Proto mají kvasit v teple a navíc se cukerný roztok přidává postupně během bouřlivého kvašení. Nebo se taková vína dolihují, stabilizují přídavkem lihu. Třeba vodky když není líh. Nebo komu chutná tuzemák. Ale to jsem odbočil trochu... * Bohužel těch kalů bude příšerné množství. Teda jestli jsem dobře pochopil to rozmixování dužin v mixéru. Tím způsobem vznikne mnoho nevylisovatelné a nepřefiltrovatelné sra.ky která mimo předestilování nemá žádné využití. Příště se snažte podobné ovoce po mírném nakvašení když ne vylisovat, tak aspoň nějak přecedit. PAN ing. Valenta popisuje popisuje takových způsobů dost. Pokud se Vám nelíbí nebo zdají pracné a chcete zkvašovat i tuhé podíly ovoce, tak je jen velmi šetrně podrťte nebo nakrájejte na kousky. * Levná vína, italská asi většinou, z marketů jsou perfektní, díky za ně. Kde jinde sehnat šikovné 5l skleněné demižonky za takovou cenu? Nebo levnou surovinu po odsíření vhodnou k prvním základním pokusům s homedistillerstvím? Myslím, že nikde jinde... Ale osobně raději vypiju každý, byť i ne celkem zdařilý pokus o domácí víno než takovou sra.ku která je, pokud to přeženu, i zemi původu levnější než voda. Rafael.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2   
host - 137.170 (?), 8.12.2015 16:50, zobrazeno: 15499x

Dobrý den.

Našla jsem na půdě demižon, pořídila si kvasnou zátku, přečetla jsem několik receptů na domácí víno. Za chvíli budou v obchodech ananasy za pár korun. Recept na ananasové víno jsem nenašla. Zkoušel to někdo? Předem děkuji za řady a zkušenosti. Sama jsem víno z ovoce nikdy nevyráběla.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 9.12.2015 8:28

Obecně bych viděl problém s určením cukru a kyselin. To hodně závisí na zralosti plodů.

Pokud bude málo cukrů, tak se vytvoří málo alkoholu a tím bude víno slabé a bude mít sklon se kazit.

Našel jsem, že ananas obsahuje cca 10%cukrů, co ž je podobné jak hrušky trnky nebo višně.

Kyseliny jsem nikde nezjistil a budou hodně proměnlivé v závislosti na zralosti plodů.

Jako nástřel bych zkusil na 5l vína.

1,5 kg ananasu, 1kg cukru, 10-20g kys.citr.

Zbytek analog dle brožury p.Valenty. Jestli plody svařit, či přelít vařící vodou, nechat nakvasit apod. To už je otázka, pokusu a omylů.

V jižní Americe se to prý jmenuje vino chicha, ale při pokusu o překlady to vypadá, že to tam je jakákoli zkvašenina.

Hodně štěstí a dejte vědět, jak jste dopadla.

GB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 137.170 (?), 14.1.2016 8:54

Dobrý den.

Tak jsem víno z ananasu 8.1.2016 založila. Do 30 l demižonu jsem dala sedm očištěných a rozsekaných anansů spařených vroucí vodou, 15,5 l převařené vody s 6 kg cukru, 40 g kyseliny citronové, kvasinky a živnou sůl pro kvasinky. Vino krásně bublá. Zatím jsem tedy spokojena a uvidím, jak vše půjde dál. Budu informovat wink


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 137.170 (?), 14.1.2016 8:55

Opět jsem se zapomněla podepsat... Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 14.1.2016 10:12

No to ještě přitlačtecheeky

1. kvasinky jste prostě nasypala, nebo nechala nějak rozmnožit

2. za jak dlouho to začlo kvasit

3. teplota (stačí okolní)

4. stav ovoce (zralost, sladkost/kyselost)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 137.170 (?), 14.1.2016 10:36

Takže ještě doplňuji přesný postup. Sedm očištěných ananasů jsem rozsekala v robotu na kaši, vylila do tří pětilitrových lahví, zalila jsem každou láhev vroucí vodou s cuktem. Celkem jsem měla na toto množství dva litry vody a půl kila cukru. Po vychladnutí jsem do lahví vsypala celkem dvoje kvasinky Vinka a dvě živné soli. Rozmíchala, lehce přiryla víčkem. Měla jsem v plánu z tohoto vylisovat šťávu, ale nemám lis, musela bych improvizovat. V práci mi poradili dát do demižonu vše, prostě nelisovat. Takže jsem druhý den vše vylila do demižonu a pak doplnila tak, jak jsem psala v předchozím příspěvku. Ananasy byla spíše méně zralé sad, ale jiné prostě nikde nebyly. Cena jednoho ananasu byla 29,90 Kč. Ananas začal kvasit už v lahvích, takže po přelití do demižonu a uzavření kvasnou zátkou už bublalo. Mám ho v kuchyni na zemi, teplota vzduchu v bytě je 20 až 22 st.

Lenka smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Georg Black - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (331) - 38.186 (?), 14.1.2016 12:38

jo to už je lepší. wink

Kvasinky je lepší nachat 2-3 dny namnožit viz pdf p.Valenty

Pokud maté možnost a už to takhle pěkně jede, tak se to dá klidně dát do nějakých 17+-2°C. Bude to sice kvasit déle, ale zato lépe a s menším úbytkem na aromatu. Ale 20 je dobrý. Horší by bylo nad 25°C. Toho jsem se obával.

Tak ať se daří. My už upíjíme rybízák a višňové(po půl roce od kvašení).

GB.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 15.90 (?), 14.1.2016 14:21

Chápu zahradnické nadšení z výroby domácího vína. Ale když všechny suroviny musíte kupovat - ananasy, cukr, kyselinu, kvasinky, bublátko, zátky, demižon... není lepší - ne-li dokonce levnější - koupit a popíjet stolní italské víno z Penny 5l za 99 Kč? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.162 (?), 14.1.2016 16:08

Já bych to víno nechal raději v pokojové teplotě a do chladu bych ho přestěhoval až po prvním stočení z kvasnic a kalů. Úniku aromatu bych se nebál, spíš lenivého kvašení - "cukerný nálev" měl podle Vašeho popisu 28°Bx, netuším jak cukernatost klesla po smíchání s ananasy, ale vypadá to, že chcete víno spíše sladší až dezertní. A u takových při nedokonalém vykvašení nastávají během skladování a ležení problémy se sekundárním kvašením. Vystřelováním zátek a jejích zakalením. Proto mají kvasit v teple a navíc se cukerný roztok přidává postupně během bouřlivého kvašení. Nebo se taková vína dolihují, stabilizují přídavkem lihu. Třeba vodky když není líh. Nebo komu chutná tuzemák. Ale to jsem odbočil trochu... * Bohužel těch kalů bude příšerné množství. Teda jestli jsem dobře pochopil to rozmixování dužin v mixéru. Tím způsobem vznikne mnoho nevylisovatelné a nepřefiltrovatelné sra.ky která mimo předestilování nemá žádné využití. Příště se snažte podobné ovoce po mírném nakvašení když ne vylisovat, tak aspoň nějak přecedit. PAN ing. Valenta popisuje popisuje takových způsobů dost. Pokud se Vám nelíbí nebo zdají pracné a chcete zkvašovat i tuhé podíly ovoce, tak je jen velmi šetrně podrťte nebo nakrájejte na kousky. * Levná vína, italská asi většinou, z marketů jsou perfektní, díky za ně. Kde jinde sehnat šikovné 5l skleněné demižonky za takovou cenu? Nebo levnou surovinu po odsíření vhodnou k prvním základním pokusům s homedistillerstvím? Myslím, že nikde jinde... Ale osobně raději vypiju každý, byť i ne celkem zdařilý pokus o domácí víno než takovou sra.ku která je, pokud to přeženu, i zemi původu levnější než voda. Rafael.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 15.90 (?), 15.1.2016 8:07

S italským vínem v 5l demižonech jsme projeli tamní Dolomity a zas tolik nás neuráželo. Doma v Česku jsem ho neokusil. Ale pár domácích jsem už ochutnal a zdaleka ne všechny by by byly prodejné jinak než zdarma bezdomovcům.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika