Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Takže ještě doplňuji přesný postup. Sedm očištěných ananasů jsem rozsekala v robotu na kaši, vylila do tří pětilitrových lahví, zalila jsem každou láhev vroucí vodou s cuktem. Celkem jsem měla na toto množství dva litry vody a půl kila cukru. Po vychladnutí jsem do lahví vsypala celkem dvoje kvasinky Vinka a dvě živné soli. Rozmíchala, lehce přiryla víčkem. Měla jsem v plánu z tohoto vylisovat šťávu, ale nemám lis, musela bych improvizovat. V práci mi poradili dát do demižonu vše, prostě nelisovat. Takže jsem druhý den vše vylila do demižonu a pak doplnila tak, jak jsem psala v předchozím příspěvku. Ananasy byla spíše méně zralé sad, ale jiné prostě nikde nebyly. Cena jednoho ananasu byla 29,90 Kč. Ananas začal kvasit už v lahvích, takže po přelití do demižonu a uzavření kvasnou zátkou už bublalo. Mám ho v kuchyni na zemi, teplota vzduchu v bytě je 20 až 22 st.

Lenka smiley

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 16.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika