Domácí pekárna



babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?)
13.12.2009 18:52

Vlastním pekárnu BM 08 Tesco a jsem sní spokojená mám ji rok a peču 2x-3x týdně, většinou chleba a zadělávám v ní těsto je lépe propracované než když se zadělává ručně.Co se týká háku tak někdy po vyklopení sám zůstane na hřídeli a někdy jej vyndávám háčkem, který byl součásti pekárny.Je fakt, že v chlebu zůstane díra, ale aspoň nám nevadí.Pro Martina pekárna nesmí do špajzu musí stát na lince.Také mětrvalo než jsem se dopracovala k chlebu, který nám moc chutná, je zadělávaný jogurtem.Marie

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Alkohol esence - vše pro domácí výrobu lihovin, piva i vína včetně kvasnic, aromat, filtrací, soudků.
Stránky: 1,  2,  3,  4   
KramolinLenka - (1) - 78.188 (?), 13.12.2009 0:04, zobrazeno: 64774x

Zdravím zahrádkáře,

máte někdo zkušenosti s domácí pekárnou, se značkou a provozem? Děkuju. LH.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 97.44 (?), 13.12.2009 8:47

Ano máme. Žena si přála pekárnu (vždyť všechny její kamarádky ji mají, že...), tak loni na vánoce se ježíšek pochlapil. Do třech králů manželka stačila napéct tucet chlebů (často s rozporuplným výsledkem), pak na velikonoce mazanec a od té doby se tento báječný přístroj zasunul do špajzu hned vedle zázračného mixéru, fritézy, toustovače a sendvičovače...
Co Vám budu povídat, dva tisíce v čudu a další krám doma... Toť názor muže... Pro úplnost dodávám, že pekárnu máme značky Kenwood, ale ono je to asi jedno...
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
luiss - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (73) - 215.221 (?), 13.12.2009 9:01

Dobrý den, máme pekárku od Moulinexu, peču v ní chleba, mazance,perník, zadělávám těsto na buchty, těsto na nudle, na pizzu, je pravda že se to brzy ojí, ale sem tam v ní dělám, začátky byly hrozné, dnes peču chléb pivní, jogurtový,s ořechama(ten je výborný)atd atd, stačí jen kouknout na net nebo pustit uzdu fantazie.Máme ji něco přes rok a půl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 120.31 (?), 13.12.2009 9:22

My máme už asi dva roky etu a chleba z obchodu už nekupujem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 13.12.2009 12:15

pekárnu máme asi rok, Moulinex,zpočátku jsme pekli chleba co druhý den, žitný se semínkama, s taveným sýrem, se salámkem, pak veku, je vynikající.Někteří v nich pečou pořád nebo alespoň připravují těsto a pečou v troubě.Dělal jsem v tom i marmeládu, je to paráda... časem to omrzí, ale zatím neskončila ve špajzu, používáme i sendvičovač nebo toustovač... toť další názor chlapa

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 13.12.2009 17:34

Při koupi se podívejte, jestli se hnětací metly nemusejí vyndávat po vykynutí. Jinak se vám zapečou do chleba.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 147.34 (?), 13.12.2009 17:47

my máme metly zapečené, po dopečení a vyklopení chleba je musíme takovým háčkem zespoda bochníku vyloupnout, nevím,jak to funguje u ostatních, ale po nakynutí těsta je tahat?to jako v syrovém těstě asi jsou metly zhora?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 61.6 (?), 13.12.2009 18:37

Ne, jsou dole a tahají se přes těsto.
Nebo se metlička po domíchání sama sklopí na dno nádoby.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
babima - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 143.253 (?), 13.12.2009 18:52

Vlastním pekárnu BM 08 Tesco a jsem sní spokojená mám ji rok a peču 2x-3x týdně, většinou chleba a zadělávám v ní těsto je lépe propracované než když se zadělává ručně.Co se týká háku tak někdy po vyklopení sám zůstane na hřídeli a někdy jej vyndávám háčkem, který byl součásti pekárny.Je fakt, že v chlebu zůstane díra, ale aspoň nám nevadí.Pro Martina pekárna nesmí do špajzu musí stát na lince.Také mětrvalo než jsem se dopracovala k chlebu, který nám moc chutná, je zadělávaný jogurtem.Marie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
VM - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (83) - 1.194 (?), 13.12.2009 19:04

Pořád uvažuji, kterou pekárnu koupit a zad ji vůbec koupit. Z testů jsem pochopil, že jedině Panasonic sám umí přidávat hrozinky a oříšky ale neumí marmeládu. Tak uvažuji co je lepší. Péct ani vařit neumím a žena říká, že se jí nechce s tím drbat. Zvládne v tom pečení chlap analfabet? Můj požadavek je pouze chleba ale s kurkou 0,5 cm tlustou.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika