Příspěvky uživatele - VM

Životnost UV lampy, 24.6.2015 Obsahuje fotku
I po vysušení předřadník vyhazuje pojistky. Oddělal jsem zadrí kryt abych nahlédnul do elektroniky a je zalitá černou pryskyřicí. Ta byla vlhká. Takže předřadník musím vyměnit. Podíval jsem se na odkaz oriho kdy on použil předřadník OSRAM QT... celý příspěvek >
Životnost UV lampy, 23.6.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem nafotil a pokusím se popsat co. Na hliníkovém obalu je vidět o jaký typ předřadníku se jedná. Hliníkový obal zřejmě slouží jako chladič a současně chrání vlastní předřadník před vodou. Uvnitř hliníkového obalu je plechový kryt předřadníku a... celý příspěvek >
Životnost UV lampy, 23.6.2015
Odpojil jsem UV lampu od předřadníku a i přesto vyhazuje jistič. To znamená, že chyba není v UV lampě ale předřadníku. Násilně jsem jej rozebral a vevnitř v hliníkovém obalu je v plechovém obalu elektronika. K ní je přívod 220V a zde evidentně... celý příspěvek >
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 9.6.2015
Borůvky mám čtyři keře vedle sebe a žádný problém s opylením.Velkoplodé Kiwi mám pouze jedno. Vedle něj mám dvě kiwi drobné a ty taky ještě nikdy nevykvetly ale ty jsou teprve čtrtým rokem.
Po 10-ti letech poprvé rozkvetlo KIWI, 8.6.2015 Obsahuje fotku
Teprve po 10-ti letech mi poprvé rozkveklo údajně samosprašné Kiwi. Buď nebylo naroubované nebo jsem ho špatně stříhal. Nicméně letos prvních 9 květů. Dá se z nich poznat, že jsou samčí nebo samičí a jak bych pomohl jejich opylení?
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 1.6.2015
Je to přesně tak jak píšete pane Hrkal. Nevím zda je to pud ale i já jsem ji slepil a vyzkoušel. Samozřejmě to neudrželo lepidlo a voda natekla do elektroniky. Naštěstí jsem neměl zapnutou UV lampu tak jsem to rozebral a vysouším. Je ku podivu, že... celý příspěvek >
Prasklá skleněná trubice v UV lampě, 31.5.2015
Poradil mi bazenář, že jednou za čas je potřeba rozdělat UV lampu od bazenu a sleněnou trubici v níž je umístěná UV lampa vočistit. Když jsem ji rozdělával tak praskla. Nemá někdo tip kde takovou věc koupit. Má vnější průměr 25 mm a tloušku skla 1... celý příspěvek >
Jakou sekačku z těchto tří favoritů?, 20.8.2013
Stejně jsem uvažoval i já a přibral do rozhodování Vikinga a chrochtám ve srovnání s předešlou sekačkou od Monufieldu. Tu jsem u nich koupil před 15-ti leta za 17000,- (v té době špička) dnes už prorezlo šasi. Dnes je jiná doba. Viking je lehounký a... celý příspěvek >
Vyfoukání hadic na zimu - vývěva - kde sehnat?, 18.12.2012
Dělám to vysavačem kdy druhý konec fouká vzduch. Průmyslový vysavač koupený v Lidlu. Odpojím hadici od filtrace nasadím na druhý konec vysavače a zapnu. Za chvíli z trysek stříká voda do bazenu.
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 12.4.2012
Díval jsem se na parametry a zaujalo mne uvedení pozinkování podvozku. Jedna moje osobní zkušenost je, že bordelář mého formátu potřebuje šasí nerezavějící. Mne prorezlo a už tam mám díry. Brácha vybral litinové šasí a bylo to o hodně těžší a navíc... celý příspěvek >
Al-ko PowerLine 5200 BRV vs Mountfield XSPW 57 MBS, 11.4.2012
Sám si tu otázku kladu. Dosluhuje mi sekačka z mountfieldu a uvažuji zda novou od nich nebo Al-ko. Určitě má mountfield nejlepší servis a nejdostupnější náhradní díly. Na druhé straně přiblblou reklamu v TV se zařazuje mezi primitivní prodejce.... celý příspěvek >
Ktery bazen vybrat resp. jaky a z ceho?, 3.4.2012
Já jsem vybral z termobloku a DLW folie z těchto důvodů: - sání vody jak z povrchu skimerem tak dnovou výpustí čímž lze bazen vypustit do sucha - v případě zamrzání hladiny led roztahuje bazen a polystyrenové stěny pod folií to odpruží - stavba... celý příspěvek >
Fotky jezírek a filtrací, 29.1.2012
To je nářez. Co tam máte za ryby?
Výška vratných trysek pro betonové bazeny, 10.9.2011
Měla by platit zásada, že trysky jsou minimálně o 20 cm výše než světla. To pro spuštění hladiny vody v zimě pod trysky a musí zůstat nad světly.
Doporučili byste mi tenhle skleník?, 13.1.2011
Jednou jsem ho viděl v obchodě a líbil se mi, hlavně to, že si velikost mohl upravit k obrazu svému. Nechápu však výrobcem omezení do určité nadmořské výšky. Jaký to má smysl?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika