Příspěvky uživatele - babima

Bambusová tráva, 28.12.2009 Obsahuje fotku
Zdravím, pokud si ji koupíte v kontejneru můžete sadit od jara až do září, říjen bych se už obávala potřebuje zakořenit, aletaky záleží na počasí.Já jsem sadila v srpnu a ta kontejner neměla.Mám ji už deset let.Zazimování je opravdu důležité, já to... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 27.12.2009
Děkuji všem za pochvalu.P.Martine ty žulové kostky vypadají taky hezky, ale my máme všechno v kůře, a na jaře když mají kosi mladé a hledají pro ně papání tak to vypadá jak by tam hrabalo hejno slepic, tak jsme to řešili takhle.Na některých záhonech... celý příspěvek >
Čím ohraničit trávník od kůry nebo kamínků, 26.12.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den my měli ohraničené záhony kameny, a letos jsme si koupili v Hornbachu dřevěné plůtky a vypadá to hezky.Plastové lemy jsem viděla prodávat v Marketech, také jsem je na zahradách viděla, ale mě se nelíbí.Ale to je můj názor.Pokusím se dát... celý příspěvek >
Domácí pekárna, 13.12.2009
Vlastním pekárnu BM 08 Tesco a jsem sní spokojená mám ji rok a peču 2x-3x týdně, většinou chleba a zadělávám v ní těsto je lépe propracované než když se zadělává ručně.Co se týká háku tak někdy po vyklopení sám zůstane na hřídeli a někdy jej vyndávám... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 11.12.2009
Micuko zdravím Tvoje orchidejky jsou nádherné, jako všechny kytičky.Marie.
Opadávání vánočního kaktusu, 3.12.2009
Micuko zdravím Tě a kaktusek je nádhernýýý.Marie
Dýně - prosba o radu, 24.11.2009
Pro p.Mirka, dnes jsem vyzkoušela Vaše semínka jsou opravdu dobré, ale taky je dobrý kompot, džem,polévka nebo zelí.Zdraví Vás Marie.
Fuksie, 12.11.2009
Dobrý večer, nic se neděje to je normální, že fuksie shodí listy moje jsou už taky skoro holé na jaře Vám začnou pěkně obrážet.Zkuste si ulomit kousek větvičky zhora a uvidíte, že fuksie je zelená že žije.Zdraví Marie.Nedělejte nic jen je občas... celý příspěvek >
K čemu je podtácek?, 9.11.2009
Dobrý večer, jási nedovedu představit, že bych měla kytky bez podtácků nebo bez ozdobných obalů i ty co zalévám 1x za týden a některé kytičky se zalévají do misek na př. fialky, papirus, a. j.Někdy tu vodu neutrefíte a zůstanou Vám fleky na nábytku a... celý příspěvek >
Fuksie, 7.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím Vás a napíši jak to dělám já.Kpupila jste si už kvetoucí tak je venku až do října-listopadu podle počasí snese i malý mrazík.Fuksie zkrátím o jednu třetinu a schovám zimuji ve chlívku u slepic.To Vy asi nemůžete tak ji zkraťte a dejte do... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 7.11.2009
Dobrý večer, když jsem četla Váš příspěvek tak jsem si říkala to snad není možné Vy nás musíte znát je to tak jak jste napsal.Jen ktěm satelitům ty se nám vůbec nelíbí, ale nedalo se nic dělat my nemáme vůbec signál a umístění muselo být tak jak... celý příspěvek >
Pochlubte se svojí zahrádkou, 6.11.2009
Dobrý večer děkuji Vám za pochvalu, my řezali taky a to proto, že prosychal, a mámtam zasazené mahonii, kapradinu,(z lesa), na kraji tavolník, čemeřici,a nějaké jehličnany, které zastříhávám na výšku asi 40-50cm a po něm se pne hlohyně mám ji 3 roky... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 6.11.2009
Dobrý večer asi máte pravdu, že šlechtěné kvetou jak se jim zamane, ale host 9.175 psal, že poupata nasazují začátkem prosince, tak jsem si myslela, že by ty moje mohly taky, možná,ale má ten původní.Děkuji Vám.
Opadávání vánočního kaktusu, 6.11.2009 Obsahuje fotku
Zdravím ještě jednou a přidávám Foto dostala jsem omluvný email ze Zahrady byla porucha na servru.Marie
Opadávání vánočního kaktusu, 5.11.2009 Obsahuje fotku
Dobrý večer také mám vánoční kaktusy, ale nikdy mě nekvetou na vánoce, ale už začátkem listopadu, dělám to přesně tak jak to popisujete Vy.Nevím co bych ještě měla vyzkoušet aby rozkvetly aspoň kolem 15 prosince?Děkuji za radu.Marie
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika