Lukon Glads



host - 198.107 (?)
22.2.2008 13:39

Hmmm, tak speciálně hosty přišly úplně jiné, než byly objednané, jedna virozní...

Ostatní trvalky byly hodně neduživé,ale až na dvě to přežily, ale vypiplání mi dalo dost práce...

Myslím, že se z LG celkem vyplatí cibule, ale na trvalky už "půjdu" jinam...

Martina

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 26.142 (?), 21.2.2008 20:56, zobrazeno: 63443x

Prosím o názor o zahradnictví Lukon Glads, mám objednané hosty tak bych ráda věděla jak je kdo spokojený. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 198.107 (?), 22.2.2008 13:39

Hmmm, tak speciálně hosty přišly úplně jiné, než byly objednané, jedna virozní...

Ostatní trvalky byly hodně neduživé,ale až na dvě to přežily, ale vypiplání mi dalo dost práce...

Myslím, že se z LG celkem vyplatí cibule, ale na trvalky už "půjdu" jinam...

Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 140.1 (?), 26.2.2008 20:10

Souhlasím s Martinou, objednávám několik let, ale postupem času jsem vyloučila vše kromě cibulí. Lilie jsou od nich dobré a kvalitní. Trvalky nepřežily přesazení. Hosty doporučuji od firmy www.hostazahrada.sk, tam mají opravdu výběr a kvalitu. Nestalo se mi, že by nějaká nevzešla.
Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
nakatenga - (5) - 14.206 (?), 27.2.2008 8:17

Osobně mám ráda nákupy v LUKON BULBS - jezdí i na Zahradu Čech do Litoměřic na jaře i na podzim. Nakupuji u nich cibule všeho možného. Právě mi dorazil jejich jarní katalog...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 234.132 (?), 27.2.2008 18:25

Já mám s touto firmou špatné zkušenosti. Jejhorší vždy okrasné trávy a potom trvalky, došlo shnilé nebo úplně něco jiného. Objednávala jsem asi 3 roky po sobě. Nikdy jsem neodolala katalogu. Jediné co je v pořádku, jak je už ve výše uvedeném příspěvku, jsou cibule lilií. Těch už mám celkem početnou sbírku /60druhů/, z toho asi právě polovina z Lukon Glads. Katalog mají na 100% krásný, ale dál... Nejvíce se mi osvědčil co se týče trvalek Basík, zahradnictví Krulichovi /paráda - k nim není co dodat/ a Lukon Bulbs.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 186.3 (?), 28.2.2008 12:01

Dobrý den, Lukon Glads mohu doporučit pouze na cibule lilií. Jinak je to děs a bída. Na podzim jsem objednávala několik host a okrasných trav a trvalek a bylo to k uzoufání. Mrňavé, chcíplé, některé ulité, jiné zase uschlé, příšerné. Hostu za 120 korun aby lupou pohledal... Jinak pravidelně už 3 roky objednávám u Basíka, a kvalita a spokojenost na 100%.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 41.2 (?), 4.3.2008 15:40

Je mi líto, že máte špatné zkušenosti s Lukon glads, protože já mám s tímto dodavatelem velmi dobré zkušenosti. Objednávala jsem za 1000 Kč na podzim, balík přišel za tři dny po objednání, cibule byly velké, kvalitní, suché, kde jsem objednala tři a pět kusů, bylo cibulek o něco více. Amarylis už na jaře kvetl a byl úchvatný, dva stvoly a na něm 9 květů. Minulý týden jsem objednávala za 1500 Kč, balík přišel do pěti dnů, všechno velmi hezky zabalené, každý květináč se zeminou zabalený ještě ve folii, všechno řádně popsané, všechno narašené, zemina kvalitní a vlhká, tráva pampas naopak v suché zemině, ale pevná. Nemůžu se v žádném případě stěžovat. Sice nevím, jestli se nespletou v odrůdě, ale neobjednávám nic drahého - novinky, takže by mi ani nevadilo, kdyby poslali případně jinou odrůdu, ale rozhodně poznám už podle narašení, že se nejedná o jinou rostlinu, než kterou jsem objednala. Já mohu toto zahradnictví vřele doporučit. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 198.107 (?), 4.3.2008 18:32

No jo, to je hezké...ale právě záměna odrůd, květináčky v igelitu zapařené (posílají zabalené do stejných obalů v březnu i květnu) a rostlinky mikrovelikostí (což bych zkousla u desetikorunových položek, ale ne u 150,- hosty)  je to, na co si stěžujeme...

A že mají pěkné cibule, to už tady padlo...

Takže gratuluji k výbornému nákupu...kéž by byla taková spokojenost s tímto obchodem vždycky...zasilatelských zahradnictví je jako šafránu a těch kvalitních ještě méně...bohužel...

Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 36.19 (?), 5.3.2008 8:55

Dobrý den, opravdu bych ráda viděla krásně zabalené květiny od LG :-(. Objednala jsem si cca za 1300,-, rostliny přišly v příšerném stavu:-((. Hosty nepřežily vůbec, nejtěžší pivoňky byly nahoře a pod nimi oxalis a řebříček se sedem. Opravdu úžasně zabalené... Navíc pivoňky byly úplně uschlé, takže ikdyž šly okamžitě do hlíny, už se neprobraly... Víc asi nemusím dodávat, opravdu velké zklamání. Oproti Krulichovým a Laelii to se to s kvalitou nedá srovnat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 165.12 (?), 10.3.2008 13:27

Mám úplně stejnou zkušenost cibule výborné ale trávy a hlavně denivky opravdu miniaturní rostlinky za 50,- až 100,- kč je to bída.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika