Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Je mi líto, že máte špatné zkušenosti s Lukon glads, protože já mám s tímto dodavatelem velmi dobré zkušenosti. Objednávala jsem za 1000 Kč na podzim, balík přišel za tři dny po objednání, cibule byly velké, kvalitní, suché, kde jsem objednala tři a pět kusů, bylo cibulek o něco více. Amarylis už na jaře kvetl a byl úchvatný, dva stvoly a na něm 9 květů. Minulý týden jsem objednávala za 1500 Kč, balík přišel do pěti dnů, všechno velmi hezky zabalené, každý květináč se zeminou zabalený ještě ve folii, všechno řádně popsané, všechno narašené, zemina kvalitní a vlhká, tráva pampas naopak v suché zemině, ale pevná. Nemůžu se v žádném případě stěžovat. Sice nevím, jestli se nespletou v odrůdě, ale neobjednávám nic drahého - novinky, takže by mi ani nevadilo, kdyby poslali případně jinou odrůdu, ale rozhodně poznám už podle narašení, že se nejedná o jinou rostlinu, než kterou jsem objednala. Já mohu toto zahradnictví vřele doporučit. Veruna

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 12.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika