Lukon Glads



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
   
host - 249.105 (?) 
4.1.2009 21:58

dobry den, musim se take přidat k nazoru těch nespokojenych..schnile, uschlé,skoro nic.Cibuloviny nevim, nikkdy jsem je u nich neobjednala, ale trvalky katastrofa!!! Už nikdy více. Ale byla jsem moc spokojená s trvalkama ze zahradnictví Krulichovi, vrele doporučuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
   
host - 2.240 (?), 10.1.2009 18:48

Objednávka loni byla jen potvrzena, sadba nebyla dodána.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 192.108 (?), 5.2.2009 10:02

Dobrý den.

Zrovna se chystám objednat u Lukon nějaké rostlinky ale z těchto zkušeností jsem docela v šoku. Může prosím někdo napsat, jak je to s kalama??? Děkuju

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 80.4 (?), 5.2.2009 10:14

Mám podobné zkušenosti jako předchozí pisatelé. Trvalky otřesné, nic se mi nepřijalo, cibuloviny pěkné -  objednávala jsem mečíky a lilie. Jen nevím jestli opravdu vykvetou, jak by měly, protože prý často zaměnují druhy. Na kaly se zkuste podívat u pana J. Basíka, má pěkné a levné.Měla jsem objednány tři a všechny pěkně kvetly. Daniela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 192.108 (?), 5.2.2009 14:12

Danielo děkuji moc za odpověď. Jsem ráda, že jsem na to přišla včas a nevydala jsem peníze za něco, z čeho bych měla akorát zlost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 143.205 (?), 5.2.2009 14:20

Ráda bych viděla objednavatele v roli zahradníka, u kterého si zákazník objednává trvalky v lednu a počítá s tím, že je dostane za měsíc nebo nejlépe ihned. Repektování jistých přírodních zákonitostí je hodně důležité. JITA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 41.2 (?), 5.2.2009 15:20

Já objednávám u Lukon Glads tři roky po sobě a to na jaře i na podzim. Pokud objednám ihned po dodání katalogu, přijde zásilka tak do týdne, květináčky jsou zabalené dobře, je pravda, že se jedná o malé rostlinky, spíše jde o sadbový materiál, takže rostlinky nechávám půl roku v původním květináči případně když je květináč viditelně přerostlý, tak přesadím do květináče většího. Všechny trvalky se mi ujaly, pouze čemeřice východní ne. V katalogu je však obrovský výběr a to mě láká, takže spíš jde o to získat rostlinu, která není zrovna obvyklá. Dopěstovávám si je sama, jsem spokojená. Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.142 (?), 11.2.2009 19:22

U Lukonu jsem objednávala zatím 2x, na jaře hosty se kterými jsem byla velmi spokojená a na podzim jsem měla s kolegyní opravdu velkou objednávku většinou cibulky a byla jsem opět velmi spokojená, nic nechybělo, cibulky krásné velké, čisté, i dodávka byla velmi rychlá. Doufám tedy že moje další objednávka z jarního katalogu který je velmi lákavý dopadne stejně dobře!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 4.100 (?), 17.2.2009 14:39

U Lukonu nakupuju několik let.Je pravda, že cibule mají opravdu kvalitní a trvalky jsou horší.Ale také se na ně nespecializují.Ovšem pokud to srovnám s nákupem u Bakker nebo Starkl, tak je to paráda. Tam už nenakupuji, jsou předražení a trvalky jsou úplná katastrofa, cibule pidi.Došly mi opakovaně takový chcípáci, reklamovala jsem a znovu došlo to samé.Jinak také chválím Krulichovi a též zahradnictví Petro Mělník.Alena.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 48.29 (?), 21.2.2009 20:08
kaly jsou prumerne velikosti-asi te, co prodavaji v zahradnich marketech, takze mensi az stredni velikosti, na druhou stranu jsou pevne, tvrde a kvalitni... takze tak
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika