Příspěvky uživatele - nakatenga

Lukon Glads, 27.2.2008
Osobně mám ráda nákupy v LUKON BULBS - jezdí i na Zahradu Čech do Litoměřic na jaře i na podzim. Nakupuji u nich cibule všeho možného. Právě mi dorazil jejich jarní katalog...
Kočka ničí mou práci, 27.2.2008
Psi k záhonu můžou a dokonce, kdyby chtěli, dostanou se v pohodě i na něj. Je ohraničen plůtkem z takové té zelené síťoviny asi 120 cm na výšku. Přeskočí z fleku ladným a tichým hopsem. Ta síťovina je tam proto, že občas je chytně lítací záchvat... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 25.2.2008
O tom to právě je - já kočku nechci. Proto si nebudu pořizovat ani "provětrávacího" kocoura - že by hrabali oba pěkně ruku v ruce, no, to nevím, zato je mi jasné, že by byl alespoň dvakrát do roka kolem baráku pěknej řev. Navíc by... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 24.2.2008
Jo jo, prve jsem to téma přehlédla, ale teď už to mám přečtené - no - nějaké možnosti se nabízejí... Voňavky, solární lampy, elektronické odpozovače, nějaká ta chemie... Tak si říkám, než uštědřit zkázu pomalou smrtí mému záhonu vlivem kočky, která... celý příspěvek >
Kočka ničí mou práci, 24.2.2008
Zdravím, zvířátka mám ráda, to mi věřte, také jich pár mám. Mám ale jedno, o které nestojím - sousedovic kočku, která si z mého záhonu udělala - promiňte mi - srací bedýnku. Záhon jsem založila před rokem a práce odvedla mnoho. Během léta se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika