Příspěvky uživatele - 234.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zásilková zahradnictví, 2.3.2008
Ve výše uvedeném příspěvku reaguji na zahradnictví KRULICHOVI, omlouvám se za špatně formulovaný text.
zásilková zahradnictví, 2.3.2008
Zkušenost se zahradnictvím - zásilkový prodej musím hodnotit na jedničku. Objednávám každý rok a vždy ta nejlepší spokojenost. Sazenice silné a zdravé. Mají úžasnou sbírku levandulí a rozmarínu. Levandulí už mám asi 12 druhů a každý rok přikoupím... celý příspěvek >
Lukon Glads, 27.2.2008
Já mám s touto firmou špatné zkušenosti. Jejhorší vždy okrasné trávy a potom trvalky, došlo shnilé nebo úplně něco jiného. Objednávala jsem asi 3 roky po sobě. Nikdy jsem neodolala katalogu. Jediné co je v pořádku, jak je už ve výše uvedeném... celý příspěvek >
elektrický vertikutátor, 21.11.2007
Hlavně si kupte ty hrábě na "listí velké" a ne univerzální. A taky je možné je koupit v Mountfieldu, když je kolo štěstí. Taky se to vyplatí. 
elektrický vertikutátor, 20.11.2007
Vy si z toho děláte legraci, ale jestli si ty hrábě na listí opravdu koupíte, tak na mě při každém použití budete vzpomínat a já až budu za rok "škytat" tak budu vědět, že je to kvůli Vám. Čau Hana
elektrický vertikutátor, 18.11.2007 Obsahuje fotku
Já používám válec s noži na podzim a na jaře zase válec drátkový. Trávník mám pěkný. Akorát se mi neosvědčil sběrací koš. Ten mi pořád odpadával a tak jsem ho musela pokaždé drátkem pridělat, jenže četnost vyprazdňování mě donutila koš vyhodit a... celý příspěvek >
Neznámá z Holandska, 18.11.2007
Soňo,  podívej se na WWW.zahradavysocina.cz. To jsou stránky toho zahradnictví. Mají tam spoustu rostlin za příznivé ceny a hlavně příjemný personál, který se snaží pomoci. Určitě ta sháněná Gunnera půjde u nich sehnat, alespoň se o to budou... celý příspěvek >
elektrický vertikutátor, 12.11.2007
Mám pozemek velký 900m2 a 3 roky používám vertikutátor od f. Alko. Má 2 válce, které se můžou vyměňovat. Jeden je drátkový a jeden s noži. Koupila jsem ho v Baumaxu. Trávníkem se můžu chlubit, každý se ptá co s ním dělám. Vertikutace - bofix -... celý příspěvek >
Zkušenosti s firmou Albion Group, 12.11.2007
Máme bazén od Albionu také a jsem plně spokojeni. Znám 2 rodiny, které mají od nich také bazén a nikdo nemá žádné problémy. Na usazení bazénu stačí 8  lidí, je jedno jestli žena nebo muž, jde o rozložení váhy a bazén není zas tak těžký.Žádný... celý příspěvek >
pampová tráva, 11.11.2007
Mám pampovku 3 roky. První rok jsem ji sázela malou.  Docela dobře se rozrostla. Mám ji také blízko stěny domu, kde neprší. Druhý rok krásně vykvetla a další opět. Na zimu jí svážu a obtočím bílou netkanou textilíí a poté obložím... celý příspěvek >
Neznámá z Holandska, 11.11.2007
Dle mých získaných informací zde přezimuje, ale potřebuje zimní ochranu. Také jsem si jí chtěla koupit, ale nemohla jsem jí sehnat. Nakonec jsem jí objevila v zahradnictví ve Ždáru nad Sázavou. Jenže bylo to  začátkem září a to by asi... celý příspěvek >
Neznámá z Holandska, 11.11.2007
Rostlina se jmenuje Gunnera manicata. Vyžaduje vlhké stanoviště.vzbty
Okrasný lilek - solánum, 15.5.2007
Já ho mám už 4 roky. Na zimu ho dávám do garáže kde je malé okno 80x80cm (nedávám ho na okno, ale do rohu místnosti, kde je světla minimum, teplota tak 8-10st.) a asi každé 4 týdny mu dám trošku vody, aby neuschl. V březnu ho přesadím ,... celý příspěvek >
Levandule - francouzská, 1.3.2007
Levanduli lékařskou si pěstuji sama se semen už 3 roky. Semínka naseji do malého plastového pařeniště( vlhký povrch výsevního substrátu posypu semeny a přitlačím, nikdy nezasypávám). Vždy je pařeniště plné sazeniček, které jak mají asi... celý příspěvek >
Levandule-mnoho druhů, 1.3.2007
Mnoho druhů levandule je možné získat v zahradnictví Krulichovi v Praze 6. Mají asi 17 druhů. Sama mám bílou růžovou a 3druhy modré a rostou dobře, přežijí i zimní  podmínky  na Vysočině. Přikrývám je smrkovým chvojím. Internetová... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika