Lukon Glads



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                  
host - 224.8 (?) 
6.6.2009 15:05

Dobrý den,

také jsem u LG objednala spoustu kytiček, asi za 1500,-Kč. Přišly v hrozném stavu, spoustu se jich vůbec neujalo. Reklamovala jsem a i když to bylo "náročné",  peníze na kterých jsme se domluvili poslali zpět. Ale to jsem začala reklamovat po 14 dnech, kdybych to udělala až teď, museli by vrátit vše, ujal se pouze jeden plamének, ostatí skomírá... gmke

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
      
host - 175.117 (?), 11.4.2009 21:21

Reaguji na příspěvek, ve kterém dáma uvádí, že dostala jejich jarní katalog. V tom mě velmi zklamali - když jsem si u nich poprvé objednala  (přes jejich smíchovskou prodejnu), slibovali, že příště dostanu zdarma katalog. Nemám ho dodnes! Zařídili si e-mailovou schránku, poslala jsem jim tam dotaz, neodpověděli na něj. Dost mě to mrzí, poněvadž mají bohatý katalog a slušné ceny, chtěla jsem si u nich objednávat, ale po těchto zkušenostech se obrátím raději jinam.

Alena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 51.219 (?), 16.5.2008 11:35

Z Lukon Glads jsem si objednala 20 rostlin a toho jich 14 byla v dezolátním stavu. Dvě rostliny jsem musela vyhodit, protože neměla vůbec žádné listy :(

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 112.48 (?), 17.5.2008 10:19

Bohužel i já musím psát negativně o LG.  Před 14dna jsem si objednala trávu - Kavyl (stipa). Přišly miniaturní a života neschopné, jakési vyhnilé, či co.Hned jsem sazenice zasadila do země, ale zatím se neděje vůbec nic, žádný náznak života, a to už mi raší všechny ozdobné trávy na zahradě... - prostě 200,-Kč vylítlo oknem ven...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 202.201 (?), 17.5.2008 23:18

Při zásilkovém nákupu je lepší tzv.chudáčky co vypydají tak nějak neduživě   dát do květináče s kvalitní zeminou a počkat než si udělají vlastní bal, nedávat je hned do zemi.Zkušení zahradníci to tak doporučují.Určitě je taky dát na místo kde kolem nich budete pořád chodit, uhlídáte zálivku a budete je tak mít stále na očích.H.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 91.57 (?), 29.6.2008 1:42

Měla jsem od nich objednané 3x. Cibule perfektní, odrůdy v pořádku, krásně rostou i kvetou. Trvalky (mini) mi 1. jaro po přesazení až na jednu zašly, 2.  jaro jsem je nechala nejdříve narůst v původních květináčcích a po výsadbě na záhon se všechny chytly a už kvetou  :-)).Aspoň pro příště vím, co s tím...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 226.167 (?), 19.7.2008 9:45

Také se musím přidat.Letos poprvé jsem objednala za skoro 2000 a přišla mi krabice na sobě naházených rostlin.Dvě třetiny zašly.Cibule lilií sice pěkné a cala táké jen na to, že jich bylo tolik mají všechny stejnou, vanilkovobílou barvu.Všechno mělo být jinak barevné-Už nikdy více!!!Eva

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
HONZAD - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (497) - 76.178 (?), 26.7.2008 8:46

U Lukon Glads jsem si objednával nějaké sibiřské kosatce a spurie. Všechny rostliny byly celkem malé a došly v dost žalostném stavu. Pošta s balíkem nakládala špatně, proto bych neviděl vinu pouze na LG, ale balení taky nebylo nic moc. Dolali vše co jsem si objednal.

Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 62.35 (?), 30.7.2008 17:04

Taky musím přidat zkušenost - poprvé jsem od nich objednala na doporučení nadšené kamarádky asi před 4 roky a byla jsem nadšená taky. Vše bylo super, vše se ujalo, dodnes krásně kvete. Bylo to levné, kvalitní, rychlé, dobře balené. Objednávala jsem 2x ročně, protože jsem zakládala zahradu. Nejsem žádný dobrý zahradník, ale jejich mečíky, narcisy, hosty, plamének, půdopokryvné rostliny... vše mám dodnes a je to nádhera. Zlom nastal v r.2006 - jarní kytky přišly skoro v červnu a přesně v tom stavu, jak tu mnozí popisujete- nahnilé, zapařené, poškozené... skoro nic nevyšlo. Omlouvali pozdní zásilku tím, že prý měli problémy s velkou vodou, která je snad měla dost poškodit - a asi jim škodí dodnes. Zkusila jsem objednat ještě jednou - skoro stejný výsledek. S nižší kvalitou podle mne navíc docela dost vzrostla cena zboží a zmizela má důvěra ve firmu, na niž jsem 2,5 roku nedala dopustit. NEDOPORUČUJU. Jitka L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 7.182 (?), 18.10.2008 21:59

Objednal jsem si od Lukonu asi 10 druhů česneků a nějaké lilie a eremurusy, vše bylo pěkně zabaleno a cibule kvalitní, nepoškozené. Horší to bylo s trvalkami a okrasnými trávami, vše v malých květináčkách a velmi slabé sazeničky. Uvidím na jaře, co se z toho všeho ujme. Objednání trvalek rozhodně nedoporučuji!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika