Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



host - 183.140 (?)
24.4.2016 21:29

No nevím, myslím že je lepší rostlinný materiál kupovat osobně u školkařů, tam je záruka pravosti asi nejvyšší, rozhodně nekupuju rostlinný materiál po internetu, když se dívám, co se vše dá koupit a jak slibují že to vypadá, je to čirý hazard... david

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 110.22 (?), 16.4.2016 23:19

Ježíši, škoda,že jsem si tyto komentáře nepřečetla, než jsem se dnes vydala do zahradnictví na Zázvorce, mé velké nadšení netu z e-shopu z nabídky, obrázků,vystřídalo zděšení,

už při vstupu do areálu, jsem se lekla, kam to vlastně jdeme, zahradnictví to ani zdaleka opradu nebylo, kousek pole, zapíchané údajně stromky hala bala, nikde ani noha kdo by vám poradil, na číslo uvedené na stránkách ani po desátém volání nikdo nebere, rostliny poházené, sice s popiskama, ale žádné foto a po mém dotazu zřejmě na pana majitele kde jsou ty krásné fotky jako na e-shopu, odpověděl,že jsou stažené z netu a ani nemusí odpovídat realitě, cožeeeee jak jako nemusí odpovídat, si dělá srandu,

prosím nenechte se zlákat krásou uvedeného e-shopu zahradnictvím na Zázvorce, realita je jiná, snad tímto někomu pomohu, nenechat se klamat jako já a 1000x raději si zajedu do zahradnictví Diké v Příšovicích, kde to má úrověň 

    Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 141.151 (?), 17.4.2016 7:59
O jakych fotkach mluvite? Na Zazvorce jsem kupoval drobne ovoce (boruvky, maliny, ostruziny, stromky nikoliv) a byl jsem vcelku spokojen. Rovnez jsem sopkojen s Ceskou postou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 234.198 (?), 17.4.2016 8:25

Lenka: To si děláte legraci? surprise To vše, co popisujete, je jen pozlátko pro nalákání lidí, ale vůbec nic neříká o kvalitě prodávaného zboží! To já zase půjdu 1000x raději do takového zahradnictví, než do baráku plného rozkvetlých květů, kulis a obrázků. Tady je naopak vidět, že se věnují rozumnější práci než nahánění zákazníků a vyprávění pohádek o zázračné úrodě. wink

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 236.1 (?), 17.4.2016 12:16

Neděste se, to je normální a já bych to ani Zázvorce nezazlíval. Copak si myslíte, že fotky v katalogu Starkl, Bakker, Sieberz a na jejich webovkách odpovídají realitě? A vadí to snad někomu? To je prostě reklama.  Když se umyjete novým šamponem, taky nebudete mít vlasy jak ta modelína na obrazovce.  Buďte ráda, že tu obecně známou skutečnost netajili. 
   Kultura prodeje a kvalita označení, to je věc jiná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10084) - 70.240 (?), 18.4.2016 21:36

Paní Lenka chtěla jen konstatovat, že tam mají bordel. V Kruhu u Jilemnice ho nemají, naopak to tam je velmi pěkné, ale žádnou záruku pravosti odrůd, to nezaručuje. Chtěl bych věřit, že ta Rubista byla jediná záměna, a že tam něco dělají k potlačení chorob na těch jejich stromcích. Zázvorka samozřejmě dodala také falešné odrůdy, jak taky jinak.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Jiřina7 - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (883) - 142.1 (?), 18.4.2016 22:39

Zahradnictví Kruh prodává borůvky pod názvem Obří borůvka Kanadská, každá odrůda má přece nějaké jméno? To na mne též nepůsobí seriozně. J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.102 (?), 12.12.2018 18:35

V ZZoje jsem nakupoval několikrát. O záměnách zatím nevím, ale vše řádně zabalené a kořeny prostokořených rostlin byly vždy v mokrých pilinách. níkdy náznak suchého stromku/keře. 

Dvakrát tam byl drobný problém - nicméně veliká ochota tento problém řešit - bez vyplnování nějakého dokumentu!

Podobně dobré zahradnictví stareodrudy.org...dokonce ochotný pán poradil i na telefonu... Kolega z práce jej navštivil osobně a říkal, že v zahradnictví má daleko lepší výběr a ty "pěkné věci" se nedají posílat poštou... kvůli velikosti...

Bohužel Na Zázvorce to zboží přišlo v pevné krabici ale uvniř to lítalo. "kořeny" v pytli a v něm troška pilin (hrstka, aby se neřeklo). Kořeny oschlé, no hrůza. Nikdy si už zde nenakoupím. Telefony tam neberou...

Prostě zkušenosti jsou zkušenosti...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 224.184 (?), 19.4.2016 15:31

Zboží ze zahradnictví Na Zázvorce:

čekací doba měsíc, maliník budu sázet pinzetou, borůvky o moc větší nejsou, dvě věci ani prostě nedošly, což jsem vlastně nakonec rád, jahody vypadají dobře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 108.131 (?), 23.4.2016 0:40

Zázvorka : po cca šesti týdnech -koncem dubna- zrušili kompletně celou objednávku že prý nemají objednané stromky a nic neposlali

 no comment...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 183.140 (?), 24.4.2016 21:29

No nevím, myslím že je lepší rostlinný materiál kupovat osobně u školkařů, tam je záruka pravosti asi nejvyšší, rozhodně nekupuju rostlinný materiál po internetu, když se dívám, co se vše dá koupit a jak slibují že to vypadá, je to čirý hazard... david

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika