Zahradnictví Na Zázvorce (Tatobity)



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
Saffronia - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (65) - 187.79 (?) 
30.3.2015 11:36

Zde se jednalo čistě o selhání pošty, sledovala jsem zásilku online, z bodu A do bodu B (20 km) ji převáželi přes mezipoštu v bodě C (78 km od bodu A), kde ležela dva dny bez hnutí. Já byla pološílená, chtěla jsem podat stížnost, ale ve finále to stihli a v pátek jsem balík obdržela, rostliny byly ok, takže jsem si ušetřila další nervy.

Nejradši mám, když mi zásilku přepřevuje PPL - jednak mi posílají předem sms o doručení, jednak, když se mi nedozvoní, odvezou to na "parcel shop", kde si mohu balík bez čekání vyzvednout kdykoli..

Kvalita přepravy stromků snad záleží i na balení, ne? Když mi posílali stromky ze starychodrud.org, bylo to balené v takové dlouhé papírové krabici. Netuším, kde takové rozměry berou, ale ještě ji samozřejmě vycpali smačkanými novinami.

Zatím mám nejlepší zkušenosti s Havlisem, Zázvorkou a starými odrůdami - všehcna tři zahradnictví vybírala minimálně dobře rostlé rostlinky a perfektně je zabalila. Jo, turnovská Sempra s jahodami. Pana Kozáka chválit za dobré zabalení česneku by bylo asi úsměvné, nicméně další spokojenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 65.144 (?), 30.3.2015 11:46

Ceska posta mi zasila predem nejen SMS, ale i mail. Balik si pripadne muzu vyzvednout na mistni poste, nemusim kamsi jezdit do 'depa' PPL (nemluve o dosti arogantnim chovani mistni pobocky PPL). 

Pokud se to ujme, tak na baleni vubec nezalezi. Zalezi na tom, alespon mne, zda prodejce zaslal spravne odrudy. K cemu Vam je pekne zabaleny stromek, kdyz za par let zjistite, ze Vam suverene poslali neco jineho?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10072) - 70.240 (?), 30.3.2015 14:54

Naprostý souhlas s panem 65.144

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 249.32 (?), 31.3.2015 9:52

Už tam nepojedu. Dříve jsem byla spokojená, ale chtít za záprdek malinoostružiny 79,.Kč, přičemž sazenice neměřila snad ani centimetr, tak co je moc, to je moc. Kdybych si mohla vybrat, ale ani to ne. Donesou, ber jak ber, Tak bacha!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Saffronia - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (65) - 216.216 (?), 20.4.2015 21:50

A k čemu je vám správně zvolená odrůda stromku zabalená tak nešťastně, že se cestou poláme? Na kvalitě balení snad při přepravě záleží, nebo žijete někde mimo gravitaci a další fyzikální limity?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
ales_22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (262) - 9.129 (?), 20.4.2015 22:59

Samozřejmě, že optimální stav je správná rostlinka dobře zabalená. Ale když přijde polámaná, tak ji rovnou vyhodíte a koupíte jinou, případně reklamujete. Je to sice nepříjemnost nebo finanční škoda, ale neztratíte několik let pečováním o nechtěnou "kukačku".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 60.98 (?), 1.10.2015 14:06

Chtěla bych jen přidat čerstvou zkušenost, objednala jsem 6xrůže,2x rakytník, bez černý, maliniostružiny a jahody opravdu velký trs.Balík přišel do 3dnů od objednání, kvalitně zabalené, rostlinky velké přesto nic polámané +ibišek navíc.Po předešlé diskusi jsem měla obavy, ale za mě naprostá spokojenost, snad se vše ujme.Pokud by někdo chtěl pošlu foto.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 70.37 (?), 28.10.2011 21:04

Nám došly stromky v pořádku, namočili jsme je a zasadily.Byly naprvní pohled dobře zapěstované i prokořeněné.  Ivka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 168.61 (?), 11.10.2015 11:23

Máte někdo zkušenost s nákupem muchovníků přes eshop nazazvorce? Hlavně by mě zajímalo jakým způsobem jsou sazeničky množené.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 107.127 (?), 30.10.2011 16:56

Nevím, jestli jde o tutéž školku - z Tatobit u Turnova jsem objednávávala sazenice jahod. Naposled přišly neskutečně hodně napadené rezavou skvrnitostí listů,´a jen pár kořínků. Telefonicky mi sdělili, že je nechtěli chemicky ošetřovat a že to není na závadu... O to víc si cením sazenic jahod od Starkla - sice bez listů, tím pádem bez zdroje nákazy, zato ale s nádherným kořenovým balem.  Ne ale všechno je u něj bezvadné, dobropisy mám téměř u každého dodání...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Ventilátor na krbová kamna12.4.2024
Motorova pila stihl 02812.4.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika