České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá



Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.223 (?)
24.10.2017 21:30
Peter: Bohviečo to nie je, ale nebojte sa, ujme sa. Samozrejme že osobný odber je najlepší, ale nie každý má na to čas a možnosti. Niektorí predajcovia sú neseriózni a najlepšou možnosťou ako predať aj nekvalitné výpestky je zásielka. Snáď sa dotyčný nebude sťažovať... Ja kupujem len osobne a hlavným kritériom je popri želanom podpníku kvalita koreňovej sústavy. Ak mi nevyhovuje zapestovaná korunka, uprednostním radšej špičiak. Ale aj pri ňom Vás môže zásielka nemilo prekvapiť - viď skúsenosť pani Lídy s vyslepenými pupeňmi. (Aby som Vás trochu povzbudil - nie raz sa mi stalo že z pôvodného "chcípáka" sa stala hviezda záhrady 😃). IH
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 134.13 (?), 24.10.2017 11:07

Protože na láhvi máte profi potisk z tiskárny, kde se to provádí úplně jinou technologií, než popisky vytisknuté operaticvně dle rostliny přenosnou tiskárnou na štítky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?), 24.10.2017 21:13

Dnes mi prisiel postou Admiral na strne rastucej podnozi, a som bol nemilo prekvapeny kvalitou jeho korenovej sustavy. Aj tie dva hrubsie korene su nalomene, tak ich budem musiet zrezat. Zda sa vam v poriadku predavat takyto stromcek?  Asi uz budem preferovat len osobny odber, clovek aspon vidi co kupuje. Peter


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.223 (?), 24.10.2017 21:30
Peter: Bohviečo to nie je, ale nebojte sa, ujme sa. Samozrejme že osobný odber je najlepší, ale nie každý má na to čas a možnosti. Niektorí predajcovia sú neseriózni a najlepšou možnosťou ako predať aj nekvalitné výpestky je zásielka. Snáď sa dotyčný nebude sťažovať... Ja kupujem len osobne a hlavným kritériom je popri želanom podpníku kvalita koreňovej sústavy. Ak mi nevyhovuje zapestovaná korunka, uprednostním radšej špičiak. Ale aj pri ňom Vás môže zásielka nemilo prekvapiť - viď skúsenosť pani Lídy s vyslepenými pupeňmi. (Aby som Vás trochu povzbudil - nie raz sa mi stalo že z pôvodného "chcípáka" sa stala hviezda záhrady 😃). IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?), 24.10.2017 21:41

Aj ja dufam ze sa ujme, len mi to pripadalo vrcholne neseriozne, ak by mi ho ukazal v predajni tak sa ho opytam ci si robi srandu. Vsak to je problem s tym osobnym odberom, ak uz maju odrodu, tak potom mi nesedi podpnik. Aj toto je spiciak, ho na jar zastrihnem a no uvidim. Dakujem za povzbudenie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
TomNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (356) - 129.168 (?), 25.10.2017 7:01

Peter, neuvediete odkial ste objednal admiral? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 243.253 (?), 25.10.2017 12:13

Nakolko sa postavili promptne a ferovo k mojej staznosti a posielaju mi novy stromcek (toho mrzacika si zoberu spat, asi na reklamaciu dodavatelovi, snad :-), tak ich tu nechcem verejne pranierovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 25.10.2017 12:17

Peter: Len pripomeniem, že existuje možnosť poslať súkromnú správu. Obaja Ste zaregistrovaní, takže nevidím v tom žiadny problém...  IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.177 (?), 25.10.2017 20:04

Myslim ze sme objednavali zo stejneho zdroja- sudiac podla kartona a folie -ale mozno sa mylim.Kupil som 2ks na M111, jeden ten s tym lepsim korenovym systemom som stihol vyfotit.Ten horsi mal o polovicu menej korenov, ale stale podstatne lepsie nez ten vas.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.177 (?), 25.10.2017 20:15

Este jedno foto stejneho stromku.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 25.10.2017 18:21

Koupil jsem v naší vísce Admirála. Na stromku visel modrý plastový papírek.  CZ 71848541. Druh: jabloň zimní. Odrůda: Admirál. Zdr.třída: C2. Podnož: M7.  Reg. č. dod. 2509. Identifikace partie: 6516-1707.  To je víc informací než potřebuju a porozumím. Jen dodám, že je to strom jako hrom, dobře rostlý, podnož se spoustou kořenů. Nemůžu - nechci si stěžovat - zatím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika