České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá



Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?)
24.10.2017 21:13

Dnes mi prisiel postou Admiral na strne rastucej podnozi, a som bol nemilo prekvapeny kvalitou jeho korenovej sustavy. Aj tie dva hrubsie korene su nalomene, tak ich budem musiet zrezat. Zda sa vam v poriadku predavat takyto stromcek?  Asi uz budem preferovat len osobny odber, clovek aspon vidi co kupuje. Peter


Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
pkovarik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1331) - 134.13 (?), 24.10.2017 11:07

Protože na láhvi máte profi potisk z tiskárny, kde se to provádí úplně jinou technologií, než popisky vytisknuté operaticvně dle rostliny přenosnou tiskárnou na štítky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?), 24.10.2017 21:13

Dnes mi prisiel postou Admiral na strne rastucej podnozi, a som bol nemilo prekvapeny kvalitou jeho korenovej sustavy. Aj tie dva hrubsie korene su nalomene, tak ich budem musiet zrezat. Zda sa vam v poriadku predavat takyto stromcek?  Asi uz budem preferovat len osobny odber, clovek aspon vidi co kupuje. Peter


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.223 (?), 24.10.2017 21:30
Peter: Bohviečo to nie je, ale nebojte sa, ujme sa. Samozrejme že osobný odber je najlepší, ale nie každý má na to čas a možnosti. Niektorí predajcovia sú neseriózni a najlepšou možnosťou ako predať aj nekvalitné výpestky je zásielka. Snáď sa dotyčný nebude sťažovať... Ja kupujem len osobne a hlavným kritériom je popri želanom podpníku kvalita koreňovej sústavy. Ak mi nevyhovuje zapestovaná korunka, uprednostním radšej špičiak. Ale aj pri ňom Vás môže zásielka nemilo prekvapiť - viď skúsenosť pani Lídy s vyslepenými pupeňmi. (Aby som Vás trochu povzbudil - nie raz sa mi stalo že z pôvodného "chcípáka" sa stala hviezda záhrady 😃). IH
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 64.44 (?), 24.10.2017 21:41

Aj ja dufam ze sa ujme, len mi to pripadalo vrcholne neseriozne, ak by mi ho ukazal v predajni tak sa ho opytam ci si robi srandu. Vsak to je problem s tym osobnym odberom, ak uz maju odrodu, tak potom mi nesedi podpnik. Aj toto je spiciak, ho na jar zastrihnem a no uvidim. Dakujem za povzbudenie

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
TomNR - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (356) - 129.168 (?), 25.10.2017 7:01

Peter, neuvediete odkial ste objednal admiral? 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Peter.pe - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (199) - 243.253 (?), 25.10.2017 12:13

Nakolko sa postavili promptne a ferovo k mojej staznosti a posielaju mi novy stromcek (toho mrzacika si zoberu spat, asi na reklamaciu dodavatelovi, snad :-), tak ich tu nechcem verejne pranierovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 25.10.2017 12:17

Peter: Len pripomeniem, že existuje možnosť poslať súkromnú správu. Obaja Ste zaregistrovaní, takže nevidím v tom žiadny problém...  IH

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.177 (?), 25.10.2017 20:04

Myslim ze sme objednavali zo stejneho zdroja- sudiac podla kartona a folie -ale mozno sa mylim.Kupil som 2ks na M111, jeden ten s tym lepsim korenovym systemom som stihol vyfotit.Ten horsi mal o polovicu menej korenov, ale stale podstatne lepsie nez ten vas.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 156.177 (?), 25.10.2017 20:15

Este jedno foto stejneho stromku.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 25.10.2017 18:21

Koupil jsem v naší vísce Admirála. Na stromku visel modrý plastový papírek.  CZ 71848541. Druh: jabloň zimní. Odrůda: Admirál. Zdr.třída: C2. Podnož: M7.  Reg. č. dod. 2509. Identifikace partie: 6516-1707.  To je víc informací než potřebuju a porozumím. Jen dodám, že je to strom jako hrom, dobře rostlý, podnož se spoustou kořenů. Nemůžu - nechci si stěžovat - zatím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika