Aprimira



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 183.140 (?) 
10.8.2012 15:45

No nevím, mám ji doma taky a mirabelek mám už dost. Jak píše Zuzka, je to podvod, a některé školky to pravděpodobně vědí. V jisté školce jsem za to dal 200,-, takže docela drahá mirabelka. V jistých materiálech uvádí křížení Mirabelle herrenhausen x unbekannt, a někde x orangered. S meruňkou to dozajista křížené nebude. Snad jako podnož to bude dobré... david

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 134.193 (?), 19.8.2012 15:58

Ja si myslím, že aj ako "dobrá mirabelka" sa uplatní v záhrade.Nezatracoval by som ju.Málokdo to koštoval a všetci tu nadávate, že je to podvod. S tým súhlasím, ale najprv treba dopestovať a reálne zhodnotiť plusy a mínusy.

Aprimira
Aprimira
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Libor1 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (173) - 108.124 (?), 19.8.2012 22:45

Mate tam nespravne ten Orangered - po rokoch dobreho predaja to zrazu bolo opravene... a marhula sa vytratila.

Aprimira
Aprimira
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 160.127 (?), 22.8.2012 22:49

To už neriešim... plody po úplnom dozretí sú vynikajúce..a vo to jde :-))))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Oldbek - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (122) - 67.254 (?), 22.8.2012 23:16

Dobrý večer. Můžete popsat chuť plodů. Mám aprimiru také, ale zatím neplodí. Děkuji za odpověď. O. Bakeš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 134.120 (?), 26.8.2012 16:43

Tak, ja neviem, či to dokážem popísať... po úplnom dozretí... ide od kôstky, čo je dobre... spočiatku "skoro" marhuľová konzistencia a príchuť, sladká po chvíľke v ústach príjemná ringlotová... asi tak...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 95.245 (?), 3.9.2012 19:44

Aprimira mi nedozrieva naraz ale postupne je sladka malo štavnata.

APRIMIRA
APRIMIRA
APRIMIRA
APRIMIRA
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 176.214 (?), 3.9.2012 20:53

Ale vypadá nádherně. Krásný stomek a úroda!

HONZA

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milan Fiala - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (196) - 95.245 (?), 15.9.2012 14:25

Od 30.8 postupne Aprimira dozrieva teras ma krasne červene ličko.Je odolna voči šarke netrpi moniliou plodou.

APRIMIRA
APRIMIRA
APRIMIRA
APRIMIRA
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
rosti&slavik - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1017) - 88.38 (?), 9.11.2012 18:23

Připojuji se ke chvále stromku Aprimira obtěžkaného nádherných žlutých plodů pana Fialy.Myslím, že stojí zato, a není na škodu si připomenout tyto krásné plody pozdního léta.Pane Fialo byl by jste tak laskav, a popsal další vývoj, zda se Aprimíra dále vybarvovala, zda jsou plody odolné propadu, monílii,a hlavně jejich chuť.Původně jsem hledal nějaké informace o mirabelce Bellamíra, protože jsem ji měl už dlouho vyhlédnutou, a až letos jsem si ji pořídil, a našel jsem Vaši Aprimiru.Bude třeba založit taky vlákno Bellamíra, a podělit se nejen o chuťové zážitky.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika