Kde sehnat RODEX



host - 178.235 (?)
20.1.2012 14:39

Mám na dvorku obrovskou vysokou túji(12m) a teď tam sídlí 10 kalousů ušatých.Nechcete někdo?Každý musí ulovit denně min.5 zvířat, vidím to pod stromem.Podmínkou je vysoký hustý strom a túje nejlépe vyhovuje.V létě odletí někam hnízdit.Myš jsem dlouho v zahradě ani ve sklípku neviděl.Vysadil jsem novou tůji také v sadu.Snad ji tam po čase najdou, aby se na staré nemuseli tolik tlačit.  AB

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 215.98 (?), 14.5.2009 21:47

skoda lasicek, chyti vic mysi a krtku nez ta vase kocka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.80 (?), 1.11.2009 14:38

Nechci nikomu kazit radost, ale kočky chováme od nepaměti..a krtkům je to úplně jedno, nijak jim to nebrání v jejich činnosti. A teď se objevil zřejmě i hryzec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.157 (?), 18.10.2007 23:03

Prosim Vás, to čo je za rasa kočky? Veď tam nepúšťajte izbovú kočku, v ktorej už skoro odumreli lovecké pudy.

Pavol

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 18.10.2007 23:27

Pavle, kdo Vám řekl, že máme izbovú  kočku. Máme 4 kočky, které bydlí v garáži. V postraních dveřích mají u podlahy otvor, t.zv. kočičí vchod. Mohu Vás ujistit, že v širokém,  dalekém okolí není jediná myš, hryzec ani krtek. Nikdy jsme žádnou kočku neučili lovit. Ptáte se, co je to za rasu. Je to úplně obyčejná kočka domácí.   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 19.10.2007 7:02
Krom vrozeného pudu a jakéhosi zděděného talentu učí kotě obvykle lovit matka. Pokud vychováváte jediné  koťátko samotné odmala, bývá z  něj častěji horší lovec. Výjimky ovšem jsou. Bohužel častěji směrem k horšímu, t.j. špatný lovec od dobrých rodičů. Lepší to nebude, selekčním tlakem jsou preferovány ty linie, kde je lovecký pud potlačen - jsou chovateli oblíbenější, mají menší úmrtnost, k obživě povětšinou lov nepotřebují. K perským a podobným rasám mají ještě daleko, i tak mám pocit, že přibývá koček (a kocourů zejména), které pohled na hlodavce nechává v klidu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 19.10.2007 15:17

Tak to máme asi kliku, že máme takové  "myšobijce".  Když někdy sedíme na zahradě a pozorujeme tu naší kočičí smečku, tak opravdu je vidět, že kočka máma učí koťata - nosí jim myši a koťata si s nimi chvíli hrají, než  je sežerou.  Někdo mi kdysi říkal, že pokud budu krmit kočky masem, tak prý nebudou lovit myši. Máme asi kliku i v tomto. Já naše kočky dost rozmazluji a krmím je převáženě kapsičkami a dávám jim nejen masové konzervy, ale i odkrojky masa z kuchyně - a přesto loví myšky skvěle.   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.80 (?), 20.1.2012 11:01

My měli kočku i kocoura, kocour absolutní nezájem, kočka nosila kořist vždy ukázat, poté si pohrála a mrtvolku donesla sežrat kocourovi. Přes zimu oba žijí s námi v paneláku a na jaře se stěhují na chalupu, až do podzimu. Krmíme je čistě granulemi. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.235 (?), 20.1.2012 14:39

Mám na dvorku obrovskou vysokou túji(12m) a teď tam sídlí 10 kalousů ušatých.Nechcete někdo?Každý musí ulovit denně min.5 zvířat, vidím to pod stromem.Podmínkou je vysoký hustý strom a túje nejlépe vyhovuje.V létě odletí někam hnízdit.Myš jsem dlouho v zahradě ani ve sklípku neviděl.Vysadil jsem novou tůji také v sadu.Snad ji tam po čase najdou, aby se na staré nemuseli tolik tlačit.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.181 (?), 7.3.2020 11:27

Před časem se usídlil na půdičce mojí zahradní chatky kuňák či kuna. Než jsem ji/ho vypudil, ani na záchod to nechodilo ven, tak okolí bylo cca 4 roky bez výše zmiňovaných potvor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.229 (?), 3.6.2009 13:23

No dovolím si Vám oponovat - mám na zahradě kočku, kocoura, tři psy a přesto mi nějaký hryzec soustavně likviduje květinovou zahrádku. Kočka o něj nejeví nejmenší zájem - záhonky jí potvoru zajímají jen z jediného důvodu - jak tam zasadím něco nového do rána to vyhrabe a ještě mi tam nechá pozdrav v podobě pěkně nevábné hromady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika