Kde sehnat RODEX



   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?) 
19.11.2007 22:30
Sehnat kotě problém není, ale naučit je chytat myši už  problém může být. Nedělám si srandu, koťata to učí obvykle matka a to ještě v případě, že je sama dobrým lovcem. Potom taky hraní se sourozenci. Samozřejmě, kočky  mají lov v genech, ale z osamělého domácího kotěte bez výcviku vyroste obvykle podprůměrná šelma. Existují jistě výjimky. 

P.s. Náš přední odborník na malé savce nedomyslel, že velké procento zahrad,možná většina, je součástí parcely rodinného domku, tudíž stěží prodejná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 227.110 (?), 9.1.2008 21:31

Nevím, jestli to je tím, ale v listopadu jsem sehnal citronové tablety do země proti krtkům a mám pokoj. A to jsem měl opravdu velmi rozzrytou zahradu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 136.16 (?), 10.1.2008 7:42

Můžete napsat v jakých obchodech se to prodává? Díky. Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 227.110 (?), 13.1.2008 7:55

Nevím, jestli baumax nebo hornbach. ale jedno je jisté, od té doby tam krtek neudělal ani jeden kopec. A to jsem vyzkoušel opravdu všechno. A jestli se ještě objeví, mam ještě jeden napad. Několikrat jsem krtka přistihl jak zrovná nadzvedává hroudu. Tak mam ty obrovské petardy. A když to odpálite nad hroudou, tak ho to zabije. Rosťa Havířov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 241.34 (?), 31.1.2008 18:22

Nejlépe je použít několik metod a opatření najednou. Skoro všechny zde byly popsány. Elektronické plašiče jsem si vyrobil sám. Jedná se asi o půlmetrovou novodurovou trubku - průměr 60mm. Do jedné třetiny se zavede el. vybrační motorek, jako trafo jsem použil již nepoužívanou nabiječku mobilního telefonu. Trubku zavedeme asi z poloviny do země pod úhlem 45 st., ale každopádně tak, aby zařízení vydávalo co možná nejvíce vybrací a hluku. Problém se spouštěním a vypínáním jsem vyřešil el. spínacími hodinami. Preventivně na hranicích pozemku používám Liqid gel a kořeny stromků jsem zabalil do pletiva-preventivně. Nakonec jsem si pořídil psa, jehož neustálé pobíhání po zahradě, má díky otřesům půdy také svůj účinek. Zničené stromky, keře a cibuloviny teď trápí pro změnu mé sousedy, takže vyrábím plašiče pořád dál.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Helena1 - (2) - 157.219 (?), 3.2.2008 15:05

Dobrý den, mám docela dobrou zkušenost, i když ne 100%, vkládat do děr od krtků kousky podpalovače PEPO.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 104.144 (?), 23.4.2008 9:43

Doporučuji přejít konečně na Krtek - a je to.  Zde je vše vyřešeno s dlouholetou zkušeností. Je mi vyhrožováno od zelených hlav, ale úbytek vrabců je nechává v klidu.Farilia=100pro!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.220 (?), 26.6.2008 17:41

A kde tu Farilii koupím, v OBI ji neznají a v Horbachu v Ostravě také ne. Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 210.154 (?), 9.11.2009 10:48

Ten můj ktčí pacholek (tedy spíš pacholci) si dělali co chtěli a nic na ně nezabírolo. Sirné knoty, trubkové pasti, 5l zakopané láhve, hučící lahve, PET rachtící vrtulky,...Ale letos jsem dostal tři do klešťové pasti. Chce to trpělivost a trpělivost a nenechat se odradit, že ji jednou objede či podruhé podjede. Stačí že chybu udělá jen jednou :-))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 12.161 (?), 18.5.2018 8:50

kolikrát už jsem sem psal jak na hrzce, a pořád s tím má někdo problém.já teda ne, když přijde, je za půl hodiny mrtvý i s jeho rodinou, mám vzduchovku a broky a vím, že když je v díře, vystrčí za 10-15 minut hlavu, střelím a hned nabíjím, protože lezou další.pak to někde pohřbím.on nesnáší průvan, zavírá si díru. otevřu ji akyž je po chvíli zavřená, je doma, jdem na to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika