Kde sehnat RODEX



host - 107.181 (?)
7.3.2020 11:27

Před časem se usídlil na půdičce mojí zahradní chatky kuňák či kuna. Než jsem ji/ho vypudil, ani na záchod to nechodilo ven, tak okolí bylo cca 4 roky bez výše zmiňovaných potvor.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
                     
host - 215.98 (?), 14.5.2009 21:47

skoda lasicek, chyti vic mysi a krtku nez ta vase kocka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 105.80 (?), 1.11.2009 14:38

Nechci nikomu kazit radost, ale kočky chováme od nepaměti..a krtkům je to úplně jedno, nijak jim to nebrání v jejich činnosti. A teď se objevil zřejmě i hryzec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.157 (?), 18.10.2007 23:03

Prosim Vás, to čo je za rasa kočky? Veď tam nepúšťajte izbovú kočku, v ktorej už skoro odumreli lovecké pudy.

Pavol

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 18.10.2007 23:27

Pavle, kdo Vám řekl, že máme izbovú  kočku. Máme 4 kočky, které bydlí v garáži. V postraních dveřích mají u podlahy otvor, t.zv. kočičí vchod. Mohu Vás ujistit, že v širokém,  dalekém okolí není jediná myš, hryzec ani krtek. Nikdy jsme žádnou kočku neučili lovit. Ptáte se, co je to za rasu. Je to úplně obyčejná kočka domácí.   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 19.10.2007 7:02
Krom vrozeného pudu a jakéhosi zděděného talentu učí kotě obvykle lovit matka. Pokud vychováváte jediné  koťátko samotné odmala, bývá z  něj častěji horší lovec. Výjimky ovšem jsou. Bohužel častěji směrem k horšímu, t.j. špatný lovec od dobrých rodičů. Lepší to nebude, selekčním tlakem jsou preferovány ty linie, kde je lovecký pud potlačen - jsou chovateli oblíbenější, mají menší úmrtnost, k obživě povětšinou lov nepotřebují. K perským a podobným rasám mají ještě daleko, i tak mám pocit, že přibývá koček (a kocourů zejména), které pohled na hlodavce nechává v klidu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 204.208 (?), 19.10.2007 15:17

Tak to máme asi kliku, že máme takové  "myšobijce".  Když někdy sedíme na zahradě a pozorujeme tu naší kočičí smečku, tak opravdu je vidět, že kočka máma učí koťata - nosí jim myši a koťata si s nimi chvíli hrají, než  je sežerou.  Někdo mi kdysi říkal, že pokud budu krmit kočky masem, tak prý nebudou lovit myši. Máme asi kliku i v tomto. Já naše kočky dost rozmazluji a krmím je převáženě kapsičkami a dávám jim nejen masové konzervy, ale i odkrojky masa z kuchyně - a přesto loví myšky skvěle.   Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 146.80 (?), 20.1.2012 11:01

My měli kočku i kocoura, kocour absolutní nezájem, kočka nosila kořist vždy ukázat, poté si pohrála a mrtvolku donesla sežrat kocourovi. Přes zimu oba žijí s námi v paneláku a na jaře se stěhují na chalupu, až do podzimu. Krmíme je čistě granulemi. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 178.235 (?), 20.1.2012 14:39

Mám na dvorku obrovskou vysokou túji(12m) a teď tam sídlí 10 kalousů ušatých.Nechcete někdo?Každý musí ulovit denně min.5 zvířat, vidím to pod stromem.Podmínkou je vysoký hustý strom a túje nejlépe vyhovuje.V létě odletí někam hnízdit.Myš jsem dlouho v zahradě ani ve sklípku neviděl.Vysadil jsem novou tůji také v sadu.Snad ji tam po čase najdou, aby se na staré nemuseli tolik tlačit.  AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.181 (?), 7.3.2020 11:27

Před časem se usídlil na půdičce mojí zahradní chatky kuňák či kuna. Než jsem ji/ho vypudil, ani na záchod to nechodilo ven, tak okolí bylo cca 4 roky bez výše zmiňovaných potvor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.229 (?), 3.6.2009 13:23

No dovolím si Vám oponovat - mám na zahradě kočku, kocoura, tři psy a přesto mi nějaký hryzec soustavně likviduje květinovou zahrádku. Kočka o něj nejeví nejmenší zájem - záhonky jí potvoru zajímají jen z jediného důvodu - jak tam zasadím něco nového do rána to vyhrabe a ještě mi tam nechá pozdrav v podobě pěkně nevábné hromady...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika