Kde sehnat RODEX



host - 29.171 (?)
2.6.2009 11:39

to by aj mna zaujimalo. Najlepsie napisat ze co ale nie ako.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 143.87 (?), 28.3.2007 14:33

Tak panove, to snad ne.To je snad vtip ne?  Boze aby nekomu vadil krtek. No tak mate par krtincu na svem travnicku , to je toho. Kdzbzste asi radsi misto slechteneho sekackou koseneho travniku udelalu kvetnatou kosou kosenou louku, tak zadneho krtka resit nemusite. Vim ,ze tyhle slova na urodnou pudu urcite nepadnou, tahle travnikarska uchylka je v urcitzch a bouhuzel hodne lidech hluboce zakorenena. Panove kosa, to je vec, pekne nabrousena,za rosy,  to se pak dostavi, naprosta euforie, no to vy asi neznate a obavam se ze ani nepoznate, at ziji sekacky! Vidte. Hryzec problemem byt muze, to je jasne, ale vetsinou ty skody se daji prezit, u ovocnych stromku bych doporucil pouzivani planych a semennzch podnozi, popr. ochranne pletivo pri vysadbe.

                     Ondra

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.39 (?), 20.4.2007 5:59
no když mi krtek udělá 4-5-6 krtičáků v záhoncích hrášku a ředkviček pro děcka tak z toho nejsem buhvijak nadšenej.To samé když vrtá v řádcíh právě klíčícich brambor-nejsou to zanedbatelné škody i ve větší zahradě.Proto-smrt krtkům a podobné havěti :-)))--Osvědčilo se mi použití sirných plátků(požívají se na dezinfekci sudů,demižónů,sklepů...)-odhrnout krtičák vložit pul plátku zapálit- opatrně zahrnout.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 136.34 (?), 15.11.2007 20:33

Když mi během týdne, začátkem zimy, ten blb krtek udělal na zahradě na území asi 10x15 m přes 60 krtinců, proklel jsem všechny ochránce těchto roztomilých zvířátek. Pustil jsem mu do děr propanbutan, zapálil a málem jsem uhořel. Po měsíci se situace opakovala, teda s těma krtincema. S plynem už neblbnu.

Pepík

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 33.214 (?), 26.11.2007 18:43

Vážený pane, vůbec se nedivím, že jste tak naštvaný, já jsem budovala zahradu tři roky, stála mě hodně peněz i dřiny. Po dokončení posledního záhonu se nastěhoval krtek. Nové i starší rostliny byly na vrcholu krtince. Všechno jsem sázela zpátky, jenže každý den se krtek roztahoval víc a víc. Zkusila jsem skoro všechno i trubkové pastě, ale nic jenom že krtince byly větší. Bylo to k zbláznění, ale nakonec jsem vyhrála teď to je na sto procent. Krtek je mrtvý a je mi jedno co říkají ochránci přírody, protože vím od odborníků, že když mají sami problém tak jim je jedno jak se zlikviduje. Já nevěřila, že může něco existovat, co funguje za den dva a na sto procent. Přeju moc úspěchů v boji z krtkem. Ivana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 17.2 (?), 29.5.2008 22:58

Tak čím jsi ho zlikvidovala? Jitka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 29.171 (?), 2.6.2009 11:39

to by aj mna zaujimalo. Najlepsie napisat ze co ale nie ako.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 207.228 (?), 19.1.2014 11:33

My máme na zahradě velkého psa a krtek se k nám opravdu neodváží, bydlíme v domě šest let a krtince jsou pouze za plotem.Je pravda že u plotu mít nic nemůžu pes tam má "hlídací " dráhu, ale co se týče ostatní ploch je to bez problémů.Dobrá rada mého známého proti "očůrávání" stromků psy-gumy z auta kolem kmene.Pes chodí na gumu a ke stromku se to nedostane.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 224.121 (?), 15.2.2008 10:47

:))   já mám hryzce...to vám jsou zmetkové...kam se hrabou vosy - s těma se dá domluvit...kvůli hryzcům mi nerostou ovocné stromky, teď je budu muset všechno vykopat, obalit pletivem a zasadit jinde...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 100.5 (?), 15.2.2008 18:07

Vykopávat nemusíte, obvykle lehce vytáhnete pouhý kmínek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 44.146 (?), 10.10.2012 10:25

Přesně tak, taky se mi to už stalo.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika