Kde sehnat RODEX



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
            
host - 64.236 (?) 
1.5.2009 23:04
Souhlasím. Vyhozené peníze. Krtkům ani hryzcům to nevadilo, ale já nemohla ani spát. Ten pískot je nesnesitelnej. Mirča
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 240.248 (?), 4.10.2007 16:35
Včera t.j. 3.10.2007 jsem  zakoupil solární odpuzovač krtků za 450 kč a instaloval jsem jej podle návodu.Dnes mi krteček udělal v těsné blízkosti čtyři nové krtince ten největší přímo u plašiče. Myslíte že je to důkaz bezvadné funkce tohoto zařízení? Posmívá se mi nejen krtek ale i manželka.
Děkuji: Ladislav
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 202.130 (?), 30.11.2008 21:24

Já jsem koupila solární plašič a je n astejné úrovni jako tyč a navléknutá plastová láhev, nefunguje to.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 155.202 (?), 25.3.2011 17:22
Vážení spolutrpitelé! Bojuji s krtky už od nepaměti a stále neúspěšně!!Vyzkoušel jsem vše možné, marně.Naposledy"zázračný plašič "který zaručeně vyžene krtky ze zahrady a nejbližšího okolí, protože prý imituje zemětřesení!!To není vtip, to je v přiloženém návodu k použití.Tento přístroj jsem zakoupil v TVshopu za "pouhých"asi 350,-Výsledek asi předpokládáte.Krtci ryjí vesele dál, dokonce ho jeden přímo podryl a vyvrátil ze země.Proto radím nenechte se napálit jako já.Jediný zaručený prostředek je odchyt, pokud má člověk dostatek trpělivosti a bez milosti zabití.Přemístění prý je pro krtka šok, po kterém stejně uhyne!?To je výsledek výzkumu tzv.ochránců zvířat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 88.108 (?), 30.1.2007 18:49
Hryzce se nelze úplně zbavit, pouze ho "tlumit". Koncem zimy(brzy zjara), když se objeví díry, sypte do nich NORAT ATG. Často dosypávat(méně a častěji), sby se dostalo na co nejvíce jedinců. Jakmile má dostatek rostliné potravy, ztratí o granule zájem
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 199.169 (?), 15.7.2007 13:27
Norat atg používám i v červenci. Je to super, není to podvod.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 104.78 (?), 12.4.2007 18:54
Preparaty Phostoxin, Delicia Gastoxin (fosfid hlinity), nebo Polytanol (fosfid vapenaty), klade se ca. 1 - 3 g pripravku (granuli, tablet) do kazde nory, resp. v davce 5 - 10 g/m². Pri styku s pudni vlhkosti uvolnuji vysoce toxicky plyn fosfan (fosforovodik), ktery je tezsi nez vzduch a klesa v norach az do hnizd, kde usmrti vsechny skudce. Nema odpuzujici zapach, pusobi behem nekolika hodin, s polcasem mene nez den se meni na nejedovate latky (fosfaty), ktere nezanechavaji v pude zadne skodlive zvysky. Zel, preparaty fosfidu na plynovani jsou dostupne jen profesionalum, nakolik se jedna o vysoce toxicke latky (T+), v nekterych krajinach lze zakoupit pro pouziti v zahrade male baleni (10 g) pripravku. Pri manipulaci s fosfidy je nutna nejen ochrana rukou (rukaice), ale i ochrana dychacich cest (respirator, ochranna maska).
Je to jedina metoda, ktera ma 100%ni ucinnost a to kterokoli rocni dobou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 10.34 (?), 30.4.2007 14:20
všechno je marnost nad marnost
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 235.12 (?), 3.5.2007 9:31
Do chodeb krtka i myší občas dávám petardy a mám od tý havěti pokoj, když po několika týdnech klidu vznikne nový krtinec dám mu petardu za 0,50 Kč a je zase klid u myších chodeb na zahrádce to funguje taky, zahrnu ji hlínou,aby rána i zápach šly jejich chodbou a je to. Za 50 Kč 100 kusů petard a na celej rok je vystaráno. Hlavně at vám to nebouchne v ruce a dětem to taky nedávejte, ikdyž to má asi 5 sekund zpoždění výbuchu po zapálení...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 48.105 (?), 22.5.2007 21:44
jo ty petardy docela funguji.muze mi nekdo z vas rict co delaji hrabosi z hlinou?krtci ji vytlaci ven ale po hrabosich zustavaji diry a hlina nikde.zatim mi na to nikdo neumel odpovedet.hanys
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Cesta z litého betonu18.4.2024
Husqvarna 36. - zapalování17.4.2024
Ako očistiť zalakované časti?14.4.2024
Cesta z litého betonu13.4.2024
Motorova pila stihl 02813.4.2024
Kouří do místnosti12.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika