Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážený pane, vůbec se nedivím, že jste tak naštvaný, já jsem budovala zahradu tři roky, stála mě hodně peněz i dřiny. Po dokončení posledního záhonu se nastěhoval krtek. Nové i starší rostliny byly na vrcholu krtince. Všechno jsem sázela zpátky, jenže každý den se krtek roztahoval víc a víc. Zkusila jsem skoro všechno i trubkové pastě, ale nic jenom že krtince byly větší. Bylo to k zbláznění, ale nakonec jsem vyhrála teď to je na sto procent. Krtek je mrtvý a je mi jedno co říkají ochránci přírody, protože vím od odborníků, že když mají sami problém tak jim je jedno jak se zlikviduje. Já nevěřila, že může něco existovat, co funguje za den dva a na sto procent. Přeju moc úspěchů v boji z krtkem. Ivana

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 14 a číslo 10.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika