Kde sehnat RODEX



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
         
host - 208.5 (?) 
25.11.2006 14:04
Mám doma 2 kusy solárních plašičů. Asi po týdnu se krtci ztratili, ale za 3 týdny se vrátili zpět a plašiče jim vůbec nevadí. Jirka
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
host - 51.133 (?), 2.10.2007 23:02
Jo má vesele si dělají kopečky v těsné blízkosti plašičů. Jsou to vyhozené peníze. Koupil jsem jich 7ks a jsou k ničemu. Pavel
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 75.208 (?), 1.1.2007 22:19
Zmiňovaný BIOFER jsem vyzkošel koupil jsem ho za 500kč a ktci ryjí dál.Myslím si že je to podvod protože sáčky nebyly vůbec profesiálně zabalené.Byly to klasické malé sáčky na kterých byly nalepeny štítky vyrobené na PC.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 226.236 (?), 29.6.2007 7:36
Přesně. Ta samá zkušenost. Nám si dokonce pod jedním udělali kopeček...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 92.156 (?), 2.6.2007 23:09
Zkoušeli jsme naprosto všechno dostupné prodávané zboží proti krtkům, nefunguje naprosto nic, snad jen mechanické kleště, ale to je docela pěkná drbárna pasti instalovat a později kontrolovat. Největším podvodem je ovšem Biofer, to si někdo z nás zoufalých dělá pěkné blce. PS. Pořídili jsme si také kočku (prý pomůže). Tak to byla také hloupá rada, ale máme o dalšího zvířecího mazlíka víc.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 226.236 (?), 29.6.2007 7:49
Souhlas! Přesně ty samé zkušenosti.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 217.139 (?), 27.6.2008 23:00

Má ešte niekto skúsenosť s výrobkom Revira od firmy biofer? Uvažujem totiž o kúpe tohoto výrobku a neviem či si pán Groh nerobí len reklamu pre svoj busines(prísp. z 24.10.2006). Nechcem naletieť napodvod.

Oťas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 95.94 (?), 27.5.2009 22:10

Jsem zahrádkářský instruktor, podotýkám dobrovolný a snažím se shánět věci, které nám pomohou. Mohu Vám říci že za 1. si nedělám cílenou reklamu a za 2. mám již osmileté zkušenosti včetně prodeje. Zahrádkáři se nám vrací. Věřte, že kdybych neměl tak dobré zkušenosti, určitě se stím nebudu zabývat. I já už jsem samozřejmě naletěl a ne jednou. Největší problém s REVIROU vidím v myšlení lidí, kteří nedodrží to co mají. Nezlobte se za tento můj příspěvek, ale jsem nazýván podvodníkem a již vůbec nehoním nějaký "busines". Groh Luděk grohovií@tiscali.cz    

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 93.224 (?), 19.2.2009 12:35

ivaspa: Zašel jsem si koupit maxipetardy. Když se mi objeví nový krtinec, odkryju díru, strčím tam maxipetardu tak, abych na ni dostal prskavkou zapálit, pak rychle na díru položím rýč a zašlápnu ho, aby tlaková vlna šla do chodeb. Úspěch je zaručený, někdy na 3 dny, někdy na 3 měsíce. Taky se mi povedlo, že ho výbuch vyhodil z díry z vedlejšího krtince, a tam si ho vzal do parády jezevčík.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 107.181 (?), 7.3.2020 11:14

Provozuji totéž a asi se stejným výsledkem. Potvorám to alespoň znepříjemňuje život.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů10:55
Nářadí pro průklest vysokých stromů9:50
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika