zkušenosti s firmou Bakker



host - 69.99 (?)
15.4.2008 14:00

Já si nemůžu stěžovat, objednala sem si od Bakkra stromkovou růži Osiria.Přišla mi do deseti dnů.nebyla nahnilá, kořenový systém perfektní, tak jsem měla asi štěstí...

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
host - 222.50 (?), 31.3.2008 14:00

Dobrý den, já moc veliké zkušenosti nemám, ale jednou jsem vyzkoušela Bakker a stačilo mi to, zkoušela jsem i Starkl a je pravda, že je lepší, ale stále není nad Mělnické zahradnictví, mají tam všechno a za hubičku. koukla jsem tam přes internet na fuchsie.cz a o víkendu jsem se tam rozjela, no úžasné!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 222.50 (?), 31.3.2008 14:05

Zdravím všechny milovníky květin,

sama mám také zkušenosti se zahradnictvím v Mělníce. Mají tam opravdu vše a po pár korunách. Nejdříve jsem si přes internet fuchsie.cz vybrala pod kodem květiny a pak jsem se tam rozjela. Jsou tam velmi šikovní a milí. Vřele doporučuji, jo a pro ty, co jsou z daleka, tak Vám květiny zašlou. Krásné jaro všem zahráskářům Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 127.251 (?), 15.4.2008 13:52

Vážení přátelé.vztek mne ještě drží a pořádný.Od Bekkra jsem v pátek obdržela balík, nááádhernej.Ale to co bylo v něm mě posadilo na sedinu.a doslova.Pandorea za 299 kč jo dobré následovali muškáty 3ks za379 a 3 ks za325 tak to bylo něco celé plesnivé no hnus ráno přežívali 2 a bojim se jít do ložnice.Japonská tráva za 199 kč víhodná nabídka 3ks za tuhle cenu.Přišlo jedno tak ubohé stébélko že sem se stzděla ho ukázat sousedce která si měla brát jednu rostlinku ode mne.Takže celkoví dojem z Bekkra Zděšení a protože sama sem nikoho nikdy neokradla varuju všechny slušné lidi BEKKRA ne.Slušná firma je LUKON GLAS najdete je i na internetu a tam bych třeba tu Japonskou krvavou trávu koupila za 38 kč ne já musim mít něco extra.Tak teď to mám za 1301kč zhola nic.

Nenechte se napalit jako ja.

Hezký den všem Zdeňka Malá Pardubice

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 69.99 (?), 15.4.2008 14:00

Já si nemůžu stěžovat, objednala sem si od Bakkra stromkovou růži Osiria.Přišla mi do deseti dnů.nebyla nahnilá, kořenový systém perfektní, tak jsem měla asi štěstí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Lili - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (337) - 205.168 (?), 15.4.2008 14:14

Soucítím s Vámi, něco podobného jsem zažila před lety s podobnou zásilkovou službou. Od té doby zásadně nakupuji osobně v zahradnictví, kde si mohu vybrat. Nelituji nákladů na cestu, i ten projetý benzín se mi vrátí formou ušetřeného poštovného a balného. Rostliny v zahradnictvích nebývají předražené, zahradníci mají konkurenci a nemohou si už z prestiže dovolit prodávat "šunty".

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 15.4.2008 22:52

Hlavně nevyhoďte ten malej bledej ústřižek s názvem odrůd -platí jako záruční list. Když ho pošlete zpět s informací, že sadba byla vadná a neujala se, pošlou Vám dobropis (poukázku na zboží ve stejné ceně).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.201 (?), 5.5.2008 13:18

mam spatne skusenosti z firmou bakker pred tydnem mi prisly kytky ruze cerne az nahnile a jsem si rekla a dost tolik penez to stallo nejlevnejsi je ten starkl fakt.je to pro priste uz se nachytat nedam nevim proc je tak ta firma predrazena. zklamala

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 191.201 (?), 5.5.2008 13:22

je to tak ja sem mela uplne to samy ruze nahnile az cerne a nemluvim vubec o jinych rostlinach nevim proc ti kytky sou unich tak predrazeny.zklamali me.budu si kupovat nekde jinde.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 191.201 (?), 5.5.2008 13:44

ja sem platila 1500 za balicek pekne uhledne zabalenea kdyz jsem to otevrela-sokvsechno bylo nahnile a nemocne ja sem myslela ze padnu do vyvrtky, jen jedna ruze se ujala vic nic zklamali me a dost je to drahy. priste budu nakupat v zahradnictvi kruhmaj to levny a 2500 rostin a zelenin.

nedejte se nachytat predem nez nakouknete do casopisu jako ja!!!

porovnejte si ceny.Eva mottlova

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 198.107 (?), 5.5.2008 14:30

A nebo jukněte na jakékoliv zahradincké fórum na zkušenosti jiných ;)

Je zajímavé, že negativy se to tu jen hemží... asi člověk musí udělat vlastní zkušenost, jinak neuvěří...

Podotýkám, že u Bakkera jsem nenakupovala a kdybych to udělala, tak by to byly maximálně cibule, asi moc čtu ;)

Martina

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika