Příspěvky uživatele - 222.50

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cambria orchidej, 23.11.2012
Dobrý den. Mám cambrii už delší dobu, vypadá, že je jí i daří, obrůstá novými mladými výhonky. Má i krásnou svěží zelenou barvu. Jen mám asi trochu problém - nové lístečky nejsou krásně rovné a hladké, ale jsou pokrčené a pokroucené, jakoby je... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 23.3.2012
mám podobný problém a špatnou zkušenost s odpuzovačem ANTI KOT - ochrana zahrady od fy Trixie. Kočka se vydělá na ošetřené místo pravidelně do 12 hodin od aplikace a vůbec jí to nevadí. Nepoznal jsem rozdíl mezi před a po použití odpuzovače. Jsou to... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 3.8.2010
Na internetu jsem narazila na firmu Beton Brož, která vyrábí pražce betonové jako repliku. Na obrázcích vypadají hezky, ale jsou docela krátké (60cm). Připadá mi to jako dobrá alternativa.
Usychání vilínu?, 17.6.2010
Moc děkuji za radu. V zahradnictví mě poradili podobně. Tak jsem keř vykopala a přesadila prozatím do květináče. Snad se mi ho podaří zachránit. Martina B.
Usychání vilínu?, 16.6.2010
Dobrý den, prosím o radu ohledně vilínu Jelena. Letos na jaře jsme zasadili vzrostlejší keř a nyní nám začali usychat listy na jednotlivých větvích, postupně se to rozšiřuje na další. Nedostatkem vody určitě netrpí, po těch deštích co byly a také... celý příspěvek >
Dracaena massangeana, 17.8.2009
Dobrý den. Já hnojím hnojivem pro zelené rostliny, tak zhruba jednou za 14 dní. Poměr hnojivo: voda je napsaný na láhvi hnojiva. Používám tekutá hnojiva, lépe se rozpouštějí ve vodě.
Husqvarna 240e nový model, 3.3.2009
Zdravím vespolek, koupil jsem si výše zmiňovanou pilu  Husqvarna 240e někdy před vánocemi 2008. Jsem s ní vcelku spokojen, ale po cca 2 měsících užívání se mi začalo protáčet kolečko pro rychloupínání řetězu bez použití nářadí. Rozebral jsem... celý příspěvek >
zkušenosti s firmou Bakker, 31.3.2008
Zdravím všechny milovníky květin, sama mám také zkušenosti se zahradnictvím v Mělníce. Mají tam opravdu vše a po pár korunách. Nejdříve jsem si přes internet fuchsie.cz vybrala pod kodem květiny a pak jsem se tam rozjela. Jsou tam velmi šikovní a... celý příspěvek >
zkušenosti s firmou Bakker, 31.3.2008
Dobrý den, já moc veliké zkušenosti nemám, ale jednou jsem vyzkoušela Bakker a stačilo mi to, zkoušela jsem i Starkl a je pravda, že je lepší, ale stále není nad Mělnické zahradnictví, mají tam všechno a za hubičku. koukla jsem tam přes internet na... celý příspěvek >
Vřes množení, 25.8.2006
Dočetla jsem se, že je možné v srpnu odsřihnout pár větviček a dát do rašeliny. Udržovat vlhko, vyzkouším, napíšu.
Pěstování, 25.8.2006
Doporučuji zalévat a přikrýt mulčovací kůrou. Rašelinu smíchejte s trochou vyzrálého kompostu.
zakládání vřesoviště, 25.8.2006
25 cm
modrásek, 28.3.2006
zahradnictvá Zavadil
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika