Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Vážení přátelé.vztek mne ještě drží a pořádný.Od Bekkra jsem v pátek obdržela balík, nááádhernej.Ale to co bylo v něm mě posadilo na sedinu.a doslova.Pandorea za 299 kč jo dobré následovali muškáty 3ks za379 a 3 ks za325 tak to bylo něco celé plesnivé no hnus ráno přežívali 2 a bojim se jít do ložnice.Japonská tráva za 199 kč víhodná nabídka 3ks za tuhle cenu.Přišlo jedno tak ubohé stébélko že sem se stzděla ho ukázat sousedce která si měla brát jednu rostlinku ode mne.Takže celkoví dojem z Bekkra Zděšení a protože sama sem nikoho nikdy neokradla varuju všechny slušné lidi BEKKRA ne.Slušná firma je LUKON GLAS najdete je i na internetu a tam bych třeba tu Japonskou krvavou trávu koupila za 38 kč ne já musim mít něco extra.Tak teď to mám za 1301kč zhola nic.

Nenechte se napalit jako ja.

Hezký den všem Zdeňka Malá Pardubice

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 11 a číslo 20.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika