Příspěvky uživatele - 69.99

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
zkušenosti s firmou Bakker, 15.4.2008
Já si nemůžu stěžovat, objednala sem si od Bakkra stromkovou růži Osiria.Přišla mi do deseti dnů.nebyla nahnilá, kořenový systém perfektní, tak jsem měla asi štěstí...
Ozdobný plodící strom pro venkovní zahradu, 23.9.2007
Mohla bych ještě doporučit okrasnou broskvon od Starkla, má krásně červené listy a má malé plůdky, které se dají jíst. Výška tak kolem 2 metrů.
Jahody, 13.9.2007
Pokud mohu doporučit, tak spíše bych volila tu černou netkanou textílii, pod folii se drží vlhko a nemá kam ta vlhkost utéct, tudíž je potom jahodník více náchylny na houbovité plísně a i ta textílie více vydrží. Textílii mám na jahodech 3 roky... celý příspěvek >
Jahodník na zimu, 13.9.2007
Pokud nejsou listy napadené nejakou chorobou, tak bych listy nestříhala, akorát ty uschlé. Výhony mely být už oddělené a zasazené, samozřejme ten první, co je nejblíž k jahodníku, ty další můžete klidně vyhodit, už by tak neplodily, ty první mají... celý příspěvek >
Jiřiny mi nekvetou, 2.9.2007
A hlavně se nemají sestříhavat na podzim, pokud chcete, aby kvetly příští rok.
Objednávka od Starkla, 28.8.2007
Tak si zkuste objednávat od Bakkra a potom zjistíte, kdo je dražší a horší, myslím si, že potom budete ještě rádi za Starkla...
Trávník a Ořešák, 6.7.2007
Ja si taky nemuzu stezovat, zalozila jsem pod oresakem travnik - travni smes urcena na hriste, kazdy den jsem pravidelne zalivala acca za 10 dnu jsem mela travu, ted vubec nezalevam, nehnojim a rekla bych, ze tam dokonce trava roste rychleji a je... celý příspěvek >
stříhání tůjí, 6.7.2007
Maji se strihat koncem srpna a maji se ustipat konecky, aby zhoustly, kdyz jsou moc velike, tak to striham jako zivy plot, bylo by lepsi ho strihat, kdyz zrovna nepari slunicko a pote dodat nejake hnojivo, mam jich 50 a zatim jsou krasne a v poho...... celý příspěvek >
Urychlení růstu tůjí, 6.7.2007
Nevim, jestli neco je, ale ja mam osvedceno, kdyz jsem je sazela, tak jsem ke kazdemu stromku pridala 4 Silvamix tablety, to je hnojivo, ktere se castecne uvolnuje a kazdy mesic je hnojim Startem, davam 2krat vetsi davku nez pisou, davam to tak i na... celý příspěvek >
Záchrana ořešáku, 1.7.2007
Musi se delat tri postriky Kuprikolem jako na broskvone pred vyrasenim pupenu, potom 14 dni znova a za 14 dni zase znova, samozrejme v lete hojne zalevat a cca kazdy mesic pridam tak ctvrtku pytle vapna, v zari odstranuju uschle vetve.Ten postrik... celý příspěvek >
Jak, nebo čím zlikvidovat plevel, nebo trávu, bodláky, 1.7.2007
Pokud mate nekoho znameho v bazenu,tak ho poproste o chlor,postrikate co potrebujete zlikvidovat a cca do jedne hodiny je po plevelu,mam to vyzkousene a nemusim utracet majlant za Randoup.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika