Příspěvky uživatele - 127.251

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačky od Mountfieldu, 21.6.2009
Dovolte mi pripojit me osobni zkusenosti proverene mnoha lety pouzivani dale uvedenych stroju: krovinorez HQ 235R, koupeny 1997, pouzivany dodnes (2009) ve velmi slozitem podhorskem/lesnim terenu, pokazde mnoho hodin pri stalem drzeni plneho... celý příspěvek >
Zahradní rumpály, 5.5.2009
To je taky pravda. S tím vědrem si to tedy ještě rozmyslím
Zahradní rumpály, 5.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, minulý víkend jsem "ztloukl" toto. S panem Standou to vůbec nemohu srovnávat, má to moc hezké, ale já to měl zase za 3 dny hotové. Máme domeček v zahrádkářské kolonii a máme tam i septik - dvě betonové obruče v zemi a pořád se... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 16.11.2008
Dobrý den paní Danielo, jsem rád, že se Vám pergola líbí, zahřeje to u srdíčka:-). Jinak s kouřem člověk nikdy neví, všude na Internetu najdete info, že by se měl zahradní krb stavět v závětrném místě, v tom případě už nemůžete vůbec předvídat směry,... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.11.2008 Obsahuje fotku
Pergola je již dostavěna. Dlažbu jsem nakonec položil do betonu. Hodně jsem se rozmýšlel kvůli vodě. Nateče vám do spár a mohla by vám roztrhat dlažbu (ale asi to nebude tak horké, jenom mě trochu vystrašily info tohoto typu na... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 17.9.2008
Váš altánek je také moc pěkný. Mohu se také na něco zeptat? Jak jste řešili pokládku dlažby? Do betonu, nebo do štěrkového lože? Mám obavu, když položím dlažbu do betonu, že to nebude dělat dobrotu.
Pochlubte se svými altány, 17.9.2008
Střešní krytinu jsem dal systém SATJAM, více si můžete přečíst v rubrice Jakou střechu na zahradní altán?, píši tam o něm. Z altánu je nejvíce odrytou stranou (na foto ta přední) vidět do zahrady - tu zakrývat nebudu, kratší stranu u krbu vyzdím... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008
Dlažbu budu dělat z vymílaných dlaždic 40 x 40 cm. Jinak natřené to je nejprve roztokem proti plísním a škůdcům a poté obyčejným Lazurolem - odstín modřín.
Pochlubte se svými altány, 15.9.2008 Obsahuje fotku
Máme chatu v zahrádkářské osadě a napadlo nás postavit si u ní pergolu, kde by se dalo relaxovat a povídat s přáteli. Pustil jsem se do toho letos v létě a za 14 dnů bylo skoro hotovo. Zbývá ještě dodělat okapy a dlažbu. Pergola je 3,5 x 4,5 m s... celý příspěvek >
Jaké rostliny na jižní terasu?, 17.6.2008
Já mám balkon na jih prostě výheň.Osvědčili se mi Šruchy v únoru naseju semínka na husto, přikreju igelitem-potom postříkám previkurem-proti padlým a kvetou už od června celé léto až do mrazů.Během léta oberu semínka a na jaře seju znova.Jsou hezčí... celý příspěvek >
Lofos - popínavý, 17.6.2008
Ahoj já koupila Lofos letos poprvé, ale zapoměla jsem se zeptat jestli je to letnička nebo trvalka?Nevíte to někdo?Hela
Přírodní ochrana Bidens, 17.6.2008
ahoj já si koupila levanduli vloni a můžu doporučit.Kvete na balkoně a mšice od té doby nejsou.Hela
vinná réva červenání listu, 12.5.2008
Bohužel, dnes jsem zjistil, že mám na révě tutéž chorobu. Domnívám se, že je perenospora, ale to může pouze můj odhad. Poraďte co s tím a jak se toho zbavit, jakým postřikem a jak často.
Ilex blue angel, 17.4.2008
prosím poradte, kde bych mohla koupit samčí keř k této cesmíně.Bydlím v Pardubicích.Děkuji Berglova email: hberglova@gmail.com
zkušenosti s firmou Bakker, 15.4.2008
Vážení přátelé.vztek mne ještě drží a pořádný.Od Bekkra jsem v pátek obdržela balík, nááádhernej.Ale to co bylo v něm mě posadilo na sedinu.a doslova.Pandorea za 299 kč jo dobré následovali muškáty 3ks za379 a 3 ks za325 tak to bylo něco celé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika