Co Vaše réva 2018?



Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?)
4.8.2018 15:53

Moje réva se už v tom úpalu začala připékat, zvláště jedna odrůda, bohužel netuším která - koupil jsem z Velkých Bílovic předloni 4 sazenice - Prim, Poloskei Muskotaly, Talisman a Boskoop Glory. Jmenovky se někde přeházely, ale ta sluncem popálená odrůda mi nepřijde jako žádná ze jmenovaných.


Neznámá odrůda
Neznámá odrůda
Talisman?
Talisman?
Prim?
Prim?
Boskoop?
Boskoop?
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
bohous - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (144) - 167.66 (?), 30.7.2018 22:07

Můžete prozradit, kde se dají takové sáčky koupit? Zkoušel jsem je ušít z tylu, ale ručně je to příšerná práce. Děkuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 132.14 (?), 2.8.2018 21:18
U mňa začínajú dozrievať prvé skoré odrody, aj keď do úplnej zrelosti im ešte pár dní chýba už sa dajú jesť.Veľmi dobrou chuťou sa ukazujú napr. Ajuta, Pamjati učitelja, a u mňa obľúbená Tajná Monacha. Veľmi pekné veľké bobule má už teraz Everest a to mu do zrelosti chýbajú ešte asi 3 týždne.





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 187.56 (?), 3.8.2018 16:09

Letos jsme Galahad začali sklízet už 26.7. Preobraženie už také ochutnáváme. Jirka

Galahad, Nero a další
Galahad, Nero a další
Preobraženie
Preobraženie
Bufalo a Aladin
Bufalo a Aladin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 254.170 (?), 3.8.2018 21:09
Tak to já ještě můj Galahad nezkoušel. Chci vyzkoušet, jak dlouho vydrží. Zkoušel jsem Beloje Čudo, ale to je ještě nakyslé. Happy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 133.92 (?), 14.8.2018 11:18
Everest naberá na kráse a na veľkosti.Veľmi vydarená odroda. Strapce voľné od 600-1200 gramov. Bobule do 25g. U mňa už teraz maju cez 20g. Výborná chuť. Odroda je zdravá, netrpí chorobami.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 133.92 (?), 14.8.2018 12:24
Chcem predstaviť novú veľmi skorú odrodu KRÁSA BALOK. Hrozno Krása Balok je výsledkom amatérskeho šľachtenia, hybridného poddruhu stolových odrôd. Neexistujú žiadne údaje o "rodičovských" odrodách. Odroda bola vyšľachtená Romančukebičem Romanom Evgenebičem, amatérskeho šľachtiteľa, v oblasti Záporožie. Bola nájdená náhodne. Odroda je veľmi ranná 95-105 dní. Bobule do 20g, strapce do 1,2kg. Medzi tmavými odrodami z ranosťou a veľkosťou bobúl, asi nemá konkurenciu. Ohľadne chorôb je natom zatiaľ výborne. Milan

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Marek-TT - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (682) - 182.44 (?), 3.8.2018 9:55

Ten Zenit vyzerá naozaj atraktívne. Ako je na tom s odolnosťou proti chorobám?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Daník - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (789) - 100.59 (?), 4.8.2018 15:53

Moje réva se už v tom úpalu začala připékat, zvláště jedna odrůda, bohužel netuším která - koupil jsem z Velkých Bílovic předloni 4 sazenice - Prim, Poloskei Muskotaly, Talisman a Boskoop Glory. Jmenovky se někde přeházely, ale ta sluncem popálená odrůda mi nepřijde jako žádná ze jmenovaných.


Neznámá odrůda
Neznámá odrůda
Talisman?
Talisman?
Prim?
Prim?
Boskoop?
Boskoop?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
katoo - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (367) - 167.81 (?), 4.8.2018 18:30

Dnešní měření cukernatosti: Solaris 21°Bx, Somerset Seedless 19°Bx, další jsem už neměřil, ale Garold je k jídlu, Galahad ho bude následovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Milaník - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (102) - 132.14 (?), 4.8.2018 22:43
Zenit mám od roka 2015 a zatiaľ som s nim nemal problém čo sa týka chorôb. Môžem ho len odporučiť. Skorá, atraktívna a zdravá odroda.U mňa bobule začínajú dozrievať. Na juhu Slovenska by bol už zrelý. Pre porovnanie, včera som bo u priateľa na južnom Slovensku pozrieť odrody ktoré som mu vlani dal. Mnohé má už zrelé a niektoré aj zjedené. Rozdiel oproti mne.2-3 týždne. Odfotil som u neho Etalon, ktorý je už zrelý a chutný. A potom prikladám foto Etalonu u mňa o ktorom som písal, že sa začína vyfarbovať. Foto z dneška.
Etalon z juhu
Etalon z juhu
Etalon u mňa.
Etalon u mňa.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika