Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody Elsanta, 19.6.2013
Děkuji za názory a současně poprosím o typ, jakou odrůdu, která je chutná, odolná a má všech 5P.Dříve byla vynikající Senga Sengana, ale tu nevím, zda ještě existuje a jestli není v dnešní době překonána, hlavně co se týká chuti.Prosím, dejte... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 19.6.2013
Letos zasazené jahody Elsanta -již 2 sazenice odumřely, rozklesly se a uschly.Co je příčinou, nic zjevného na nich není ani na kořenech.Je tato odrůda kvalitní?M.
Poškozené plody - vykousané?, 9.6.2013
Na broskvoni Red Haven, která nasadila hodně plodů, je i přes postřiky kadeřavost.Plůdky začaly být jakoby vykousané a to ve velké míře.Co to je a dá se zachránit, co je ještě vpořádku?Prosím o reakci.Děkuji markéta.
Brambory přihrnované posekanou trávou, 6.6.2013
Letos poprvé pěstuji brambory.Dle rad zde, jsem zasadila do zryté louky.Jak sazenice vzcházely, přihrnovala jsem proschlou trávu sekanou rotační sekačkou.Rostou jak divé, natě mají tak 40cm.Ta tráva slehává a mezi brambory se už nedostanu, abych je... celý příspěvek >
Rajčata - poškozené listy/plíseň?, 30.5.2013
I já jsem myslela, že mám rajčata nemocná, spodní listy odcházely, nejdřív byly flekaté a pak usychaly.Jak hlásily mrazíky, všechna rajčata jsem zakryla bílou textilií.A dnes?Rostlinhy jsou stále zakryté, krásně zelené, chtějí vyštipovat a stupicke... celý příspěvek >
Škůdce v rajčatech, 30.5.2013
Sice nejsem žádný odborník, ale myslí, že herbicidy ať totální nebo selektivní půdu zasviní.Já jsem aplikovala na listy pampelišek a přesličky, samozřejmě něco ukáplo.Po měsíci jsem do ošetřeného místa zasadila malé maliny a co nevidím?Mají taky... celý příspěvek >
Přeslička - nezmar, 19.5.2013
Před časem zde byla diskuze na téma přeslička, doporučené chemikálie ale neexistují díky EU.Není něco nového a také účinného na její vyhubení?Mám ji i v zelenině.M.
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 18.5.2013
To počasí si dělá letos legraci.Příští týden mají být noční teploty pod 10°C i jenom +6.Mám rajčata navlékat na noc do igelitu nebo se jim nic nestane?Jak to děláte vy ostatní, kteří máte rostliny na záhoně?
Rajčata ven?, 18.5.2013
No a já, netrpělivka?Sázela jsem na záhon před 14 dny, sazenice si o to říkaly a neměla jsem poslechnout.Mám Bejbina, Cherollu a Stupické.Všechny změnily barvu listů, jakoby zvodovatěly a zflekatěly, ale vrchorky se nyní již zase hezky zelenají,... celý příspěvek >
Spodní listy česneku žloutnou, 8.5.2013
Česnek je krásně velký, ale spodní listy-některé žloutnou.Je to normální v této době nebo je nutno nějak zakročit?Markéta.
Péče o neznámou odrůdu jabloně, 6.5.2013
Tak jsem se prohrábla minulostí a skutečně to mám jabloň Rubín a druhou Topaz.Tak teď ještě jak střihnout a kdy, aby byl stromek jak má.Moc děkuji za všechny reakce, které mě navedly na název odrůd.Markéta.
Péče o neznámou odrůdu jabloně, 6.5.2013
Děkuji za pár reakcí.Je to pozdnější odrůda, zralá okolo Vánoc.Zatím bylo jen 1 jablko, velmi chutné, žíhané a převahou červené.Ale jde mi hlavně o toto: všude vidím kvetoucí jabloně jako kytice.Asi dělám chybu při sestřihu, jinak by snad nenarostly... celý příspěvek >
Péče o neznámou odrůdu jabloně, 5.5.2013 Obsahuje fotku
Toto je moje jabloň,u které neznám odrůdu.Snažím se jak jen může neodborník a toto mi roste.Větve se mi zdají moc dlouhé, ale třeba to je OK.Jak postupovat při řezu, kdy,aby nebyly větve tak dlouhé a vevyholovaly.Děkuji Markéta.
Rajčata ven?, 27.4.2013
Jak zbrzdit jejich růst?Mám je na terase, chráněná,ale rostou až se bojím, že se zapletou a pak při sázení je potrhám.Co děláte vy, aby vydržely ještě 3 týdny?
Rajčata ven?, 27.4.2013
Kdy při současném počasí a optimistické dlouhodobé předpovědi dáte rajčata volně na záhon?
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika