Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy stříhat napučené růže?, 24.2.2014
Dobrý den, při tomto letošním počasí jsou růže silně napučené, kdy je lze ostříhat?
Sazenice révy jen pro zobání, 13.1.2014
O radu prosí laik.Ráda bych na zahrádce měla 1 sazenici révy.Jsme v n.m.303m.Doporučte nějakou křupavou, aromatickou a odolnou odrůdu, prosím.Markéta.
Skladování cibule a česneku, 25.10.2013
Sklizený česnek svážu, ale až na konci stonku.Když uschne, odrolím hlínu a špinavou slupku, zastřihnu kořínky a nastrkám do nádob paličkou nahoru a stonkem dolů.Takto skladuji v kuchyni na lince, kde je kolem 22st. a vydrží krásný, neseschlý do nové... celý příspěvek >
Katalpa červenolistá, 23.10.2013
Mám 4 roky katalpu kupovanou v Litomyšli a očekávala jsem širokou korunu, ale toto se mi nesplnilo.Má nehezký tvar a do koule má daleko.Prosím, jde nějak vytvarovat bez větší újmy?
Sedmiletý Rubín má pouze 10 plodů, 15.10.2013
Teď jste mě teda dostal.Stromek je zákrsek, kupovaný v zahradnictví při dokončení stavby našeho domečku a já chtěla co nejdříve stromek jabloně.Takže podnož-velká neznámá, ale kmen je nízký a strom až tak bujně neroste, ale pravda-letorosty jsou... celý příspěvek >
Sedmiletý Rubín má pouze 10 plodů, 15.10.2013
Asi jsem chybovala při řezu.Jsem totální laik se 3 jaboněmi a dvěma sloupy.Stříhala jsem jako Topaz a Hanu.Takže-jak se postupuje u Rubínu, pokud se vůbec řeže?Prosím, nenechte mě v tom, nechci stromek ničit, protože jablka Rubínu jsou vynikající... celý příspěvek >
Sedmiletý Rubín má pouze 10 plodů, 15.10.2013
Prosím, poraďte,Rubín letos měl po 7letech 10 plodů, z nichž 6 spadlo, bylo červivých.Má cenu tento strom dále držet, co pro větší plodnost nebo nahradit a jakou zimní, dobrou a odolnou chorobám odrůdou.Poraďte.Markéta.
Jaký ořešák,aby brzy plodil?, 14.10.2013
Poraďte, prosím,jaký ořešák, chutný,velká jádra, který brzy plodí.Jsme blízko HK.
Podzimní ošetření a prevence, 5.10.2013
A zase jeden dotaz, kdy mnoho z vás bude kroutit hlavou, jak může být někdo tak neznalý a neumí číst.Ale přesto prosím-co je dobré nyní u jabloní? Letošní jablka-Rubín-12 ks a všechny buď červavé nebo ožrané od vos a sršní, Topaz-víc, ale rovněž... celý příspěvek >
Prokousané listy muškátů, 6.8.2013
Muškáty jsou na venkovních parapetech a mají děrované listy.Od čeho a jak proti tomu?Děkuji za radu.Markéta.
Plodové myrobalány 2013, 6.8.2013
Tak já bych se ráda zeptala: Mám červený mirobalán, který ani po 5ti letech neplodí.Kvetl málo a plody žádné, což trvá již zmíněných 5 let.Roste bujně, stříhám do požadovanéveliukosti.Co dělat, aby nebyl jen okrasný?Markéta.
Červivá, pihovatá jablka, 31.7.2013
Pane Palo, neomlouvejte se, vždyť i Hana je hezké jméno.Ale nikdo mi nenapsal co proti čevivosti na Haně, kde jsou všechna jablka červivá a už padají.Má pár plodů poprvé.A co se týká podnoží u jabloní, vím jen, že se jedná o zákrsky, ale podnož, to... celý příspěvek >
Papriky v kontejneru obalené mšicemi, či co to je?, 30.7.2013
Jsou to opravdu mšice, potvrdili to v zahradě a tam právě doporučili Mospilan a ten právě vůbec nezabírá.Je jich tam kvanta, celé rostliny jsou obalené.Nechci se s nimi rozloučit tak co dělat jiného, jaký spolehlivý přípravek ještě a hlavně... celý příspěvek >
Papriky v kontejneru obalené mšicemi, či co to je?, 30.7.2013
Na balkoně máme pálivé papričky, které nasadily množství plodů, ale teď jsou obalené mšicemi, či co to je.Mýdlová voda ani Mospilan nepomohl.Prosím, co je to za potvory, kterým chutná chilli a jak na ně?Prosím rychle radu, brečím už dlouho.M.
Červivá, pihovatá jablka, 29.7.2013
Skutečně jde o odrůdu Hana, sázená na podzim-loni.Nejdříve vypadala nádherně měla 11 jablek, ale postupně začala červivět.A to třeba 3 díry v jednom jablku.A odrůdy Topas a Rubín-minimum plodů, ale mají hořkou pihovitost, tak se mi to zatím jeví.Na... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika