Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prevence kadeřavosti, 22.10.2014
Dobrý den, letos jsem měla na Red Havenu hodně silnou kadeřavost, proto se ptám, zda a kdy udělat podzimní postřik.Jaký preparát použít?Děkuji za laskavost.Markéta.
Lze ostříhat odplozenou broskvoň?, 18.8.2014
Broskvoň Red Haven -poškozené konce větví-kadeřavost a mšice.Lze nyní nějak ostříhat větve, pokud ano, jak?Prosím o radu.M.
Skladování brambor, 8.8.2014
Hezky se to tu rozproudilo! Abych uvedla, já tazatelka, věci na správnou kolej.Pěstuji brambory, ale počítám s výtěžností okolo 80kg.Ale jsme dvoučlenná domácnost, toto množství je pro nás akorát.Jen mi šlo o to, jak uskladnit.Vloni jsem je nechala v... celý příspěvek >
Jak uchovat co nejdéle česnek, 7.8.2014
Opravdu funguje jako kytka, stvoly do vázy nebo květináče a palice jako okrasa na kuchyňské lince.Vydrží do nového.Mám ověřeno a je vždy čerstvý a nejmíň práce.M.
Skladování brambor, 7.8.2014
Mám odrůdu Red Anna, prý dobře skladovatelná.Asi bude nejlepší ta bedna v domečku, izolovaná polystyrénem a obalená pletivem.Zkusím a budu se těšit z perfektních brambor až do jara.Myslím pozitivně???
Skladování brambor, 7.8.2014
Co poradíte?Bydlíme v novém domku a pěstujeme brambory.Počítám i s uskladněním.Ale... Domek je zateplený, bez sklepa.Na zahradě dřevěný domek-neizolovaný, ale v zimě navštěvovaný myšima.Jak uchovat brambory do jara bez metrových klíčů a zcela... celý příspěvek >
Jetel v trávníku, 31.7.2014
V okrasném trávníku se přemnožil jetel a chci se ho zbavit.Jak?Poraďte.M.
Broskve a vosy, 27.7.2014
Jak chráníte dozrávající plody proti vyžírání vosami?
Prosím o radu začátečníkovi, 23.7.2014
Díky už jsem vrcholek zaštípla a teď budu čekat na větvení.A co s tím?Už vyvazovat na drát?A potom na zimu se nedělá s tím nic a co na jaře?Moc prosím, naučte mě, co já neumím.Děkuji za pomoc.Markéta.
Černá skvrnitost listů, 23.7.2014
Listy růží jsou totálně napadené, nejdříve skvrny, potom zežloutnou a opadávají.Mám s tím problém každý rok, ale později, letost je to katastrofální.Pomůže ješte nyní něco?
Kadeřávek, bílé mšice, 23.7.2014
Lítá to, když se listem zatřepe a na spodku je něco-vajíčka?Je toho plno ve vodě se uvolňuje, ale nevím, jestli po použití chemie lze hned konzumovat.
Kadeřávek, bílé mšice, 23.7.2014
Listy kadeřávku jsou obalené bílou mšicí.Co dělat, čím ošetřit, aby ho bylo možno hned konzumovat.Poraďte, prosím.Markéta.
Prosím o radu začátečníkovi, 23.7.2014
Na jaře jsem zasadila 2sazenice révy.V současné době jsou výhony 150cm, vyvázané k tyčce a zaštipovány zálistky.Roste jak divá.Každá sazenice je pěstovaná na 1 výhon.Co nyní?Má růst dál nebo co mám dělat, aby z toho nakonec byly rozvětvené, vedené na... celý příspěvek >
Jabloň Rubín, 30.6.2014
Fajn, už jsem trochu chytřejší, ale pane Vysloužile, ještě mi poraďte, čím jabloně živíte a kdy.To už budu chytrá úplně.Děkuji Markéta.
Jabloň Rubín, 27.6.2014
A toto je i můj problém.Strom kvete, nasadí plody a ve velikosti asi 3cm opadají.Nebylo mi porazeno, tak bych také prosila o vysvětlení.A jinak jsem se ptala na to zakracování letorostů, potřebuji uvolnit trochu místa pro druhou jabloň a ty dlouhé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika