Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Červivá, pihovatá jablka, 28.7.2013
Jabloně Hana, Topas,Rubín.Červavá opadávají, ostatní flekatí a je to k pláči.Někde jsem četla, že mladá jabloň-Hana-Nepotřebuje postřik, ale je vidět, že se nedá věřit všemu.Kdo poradí, co udělat pro příští sezonu?Děkuji všem za laskavost bez... celý příspěvek >
Jak proti špačkům spásajích borůvky?, 23.7.2013
Borůvky-letos šlušná úroda, ale pastva pro špačky.Sítě-podlezou a motají se do nich-dělám záchranáře i těmto potvorám.Jaká plašítka používat, aby něco zbylo také pro pěstitele?M.
Hořká pihovitost, 19.7.2013
Tak nevím, dle rad jsem jabloně na podzim obsypala vápnem, teď stříkám vápeným postřikem a pihovitost je zase.Tak jak příště a lépe?M.
Červený rybíz, 16.7.2013
Abych se přiznala, neumím stromkový rybíz stříhat.U keřového poznám nové výhony, ale na stromkovém ne.Jakou výživu a vůbec-co rybíz potřebuje.Děkuji za každou radu.M.
Červený rybíz, 16.7.2013
Prosím o radu, který druh červeného rybízu má dlouhé stonky, které se dobře trhají.Mám 2 stromkové-odrůdu nevím, ale jsou na nich krátké střapečky, třeba s 1 bobulkou a to je hrozná práce s... celý příspěvek >
Červený mirobalán - nekvete, neplodí, 14.7.2013
Několik let mám mirobalán, který velmi málo kvete a vůbec neplodí.Co udělat, abych se plodů dočkala?Děkuji za radu.Markéta.
Brambory Janet, 10.7.2013
Prosím, co tato odrůda?Jak roste a kdy se sklízí.Jsou poloranné.Dík za názor.M.
Švestka Stanley, 8.7.2013
Mám dvouletou švestku Stanley a letos má obrovské přírustky -dlouhé větvičky.Mám ji nechat tak nebo zkrátit a kdy?Děkuji za odpověď.Markéta.
Okurky nakládačky, 8.7.2013
Moje okurky krásně rostly, ale teď začíná na spodních listech-už! plíseň.I Malá okurčata žloutnou.Stříkám Kuprikolem, zalévám a hnojím Krystalonem.Co dělám špatně a proč malé plůdky žloutnou?Markéta.
Něco navrtává brambory, 6.7.2013
Mám odrůdu Janet a začínám pár brát.Některé brambory mají tmavou dírku, která je i trochu do hloubky.Okolí dírky je tmavé.Co to je a jaká je prevence pro příští rok?Markéta.
Sklizeň paličáku, 2.7.2013
Dnes jsme sklidili česnek.Je krásně veliký, měla jsem strach, že po deštivém počasí začně hnít.Některé palice mají oj.černou šlupičku, ale jen místy a některé natě v místech, kde jsou ještě světlé,,mají rezavou skvrnku, něco to žralo.Mám mít nějaké... celý příspěvek >
Katalpa - červenolistá, 1.7.2013
Mám 4roky červenou katalpu.V litomyšli mi byla do zahrady doporučena.Co vidím katalpy zelené mají krásnou širokou korunu, ale moje je vysoká a spíš úzká.Dá se nějak tvarovat-myslím vrch seříznout a čekat, jestli se rozkošatí?Prosím, poraďte.Markéta.
Skore zemiaky - vlastna uroda, 29.6.2013
Prosím o názor, jak hodnotíte odrůdu Janet. Mám ji zasazenou a jsem zvědavá, jaká bude ůroda.M.
Adéla nebo Princess?, 28.6.2013
Jaká je odrůda Janet?Prosím o názor, mám ji zasazenou a čekám, co vyroste.Děkuji.M.
Ještě jednou - poškozené plůdky, 20.6.2013
Prosím, poraďte,v zahr.centru jsem se ptala, co mohlo způsobit poškození plodů, jakoby vykousané, okraje vchlípené, bělavé,scvrklé.Bylo mi řečeno, že jsem neošetřila stromek na jaře proti škůdcům.Jsem laik, proto prosím o radu, čím se má... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika