Příspěvky uživatele - 109.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Magnolie, 24.4.2013
Mám 5letou magnolii, která má 160cm a kuželovitý tvar.Kdybych chtěla sestřihnout na kulovitý, jak to udělat, aby příští rok zase kvetla.Děkuji za radu.Markéta.
Rajčata se příliš vytahují, 2.4.2013
Prosím, mám sadbu rajčat asi 10cm, ale je vidět, že se začínají táhnout a málo sílí.Mám je na parapetu v úrovni skla, teplota okolo 18oC.Co dělat, aby stvoly zesílily a neklonily se?Děkuji za každou radu.Markéta.
Jak na pěstování brambor?, 13.3.2013
Prosím, poraďte.Letos poprvé chci pěstovat trochu brambor.Na podzim jsme zryli louku a všemožným plevelem.Velké hroudy jsme nechali přes zimu, ale některé drny ještě spolehlivě přežily i s pampeliškama.Teď je něco pod nulou, ale zelená se to tam.A... celý příspěvek >
Předpěstování sadby, 6.3.2013
Děkuji za vyčerpávající odpověď, jste šikula a obdivuji.Zkusím podle vás.Dík Markéta.
Předpěstování sadby, 5.3.2013
Mr Big, a jak to děláte, aby sadba přežila přesázení a nebyla slabá?Můžete napsat jak od počátku postupujete?Moc dík, chci to zkusit.M.
Předpěstování sadby, 4.3.2013
Má někdo zkušenost s předpěstováním sadby salátu v bytových podmínkách.?Po vypěstování budu dávat do pařeniště.
Korejská jedle, 5.2.2013
Mám dvouletý stromek jedle korejské-60cm.Z jedné strany má zažloutlé jehličí.Jaká je rada k nápravě?Prosím, poraďtě,jinak je krásná, s modrými šiškami.Děkuji Markéta.
Zazimování hortenzie, 23.10.2012
Můj keřík jsou pouze letošní výhony, protože minulou zimu zcela ohnil.Mám velkokvětou, ale sama jsem ji ještě kvést neviděla-po 4 letech.Pokusím se poslechnout rady a doufat v úspěch.Jak píše paní, bojím se, že bublinky by rostlinu také nutily k... celý příspěvek >
Rozmarýn - moje poznatky, 22.10.2012
Já rozmarýn pěstuji tak, že na jaře ho přesadím do volné půdy na zahradě a na zimu jde do velkého květináče a do chladnější místnosti s trochou zálivky-občas.Jinak rozmarýn je super bylinka, dá se používat na mnoho pokrmů, perfektně ochutí i pečený... celý příspěvek >
Zazimování hortenzie, 22.10.2012
Prosím o radu, jak ochránit hortenzii, aby neomrzla.Vloni jsem ji zabalila do papíru, ale celé výhony uhnily.Jaká je metoda, která nepoškodí keřík, který ještě nekvetl, protože na jaře byl ostříhán téměř do základů.Děkuji za odpověď.Markéta.
Hořká pihovitost na Polce a Waltzu, 13.9.2012
Na sloupovitých jabloních jsou nádherná jablka, ale některá jsou ďubkovaná a pod slupkou je dužnina v těchto místech hnědá.Co teď a co dále?Děkuji za odpověď.Markéta.
Letni údržba sloupové jabloně, 4.7.2012
Dobrý den, taky mám ten problém-sloupovky mají dlouhé přírustky, ale i dost plodů.Jak se stříhají?Píšete, že to budete vy řešit na podzim.O kolik se zkracují nebo lépe jak dlouhá se nechá boční větev?Markéta.
Okurky nakladačky, 3.7.2012
Na některých spodnějších listech se objevují drobné žluté skvrnky.Není jich mnoho, ale stejně prosím o radu, co to je a čím případně ošetřit.Okurky pěstuji vertikálně na síti, ale zatím jsou nízké k druhému oku.Děkuji za radu.Markéta.
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 17.6.2012 Obsahuje fotku
A taky na nich roste pivo.
Trochu poučená, ale přesto ještě prosím, 17.6.2012 Obsahuje fotku
Taj toto jsou moje stromky, kterým jsem dala zabrat.Připojuzji fotky a kdo chce ať hodnotí.Markéta.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika